Šta je novo?

Xiaomi Mi Band

E svaka ti čast ovo još nisam video ;)
 
Što je najcrnje narukvicu sam najnormalnije koristio, nije nikada potapana u vodu ili tako nešto. Ali ipak lepak je popustio.
 
Jel moze ovo cudo nekako da se kalibrise, posto laze za sve pare sa km...
 
Jel si podesio lepo kilažu i visinu. Meni jako malo maši.
 
Jesam, sad sam probao da se smanjim, mozda ce bolje da gadja...
 
Lažeš nenade, lažeš sebe, pa te i narukvica laže.. Haha
 
Neka bude, ali ovoliku kilometrazu ne prelazim ni kolima :)
 
I na kraju, šta je najbolja kombinacija :
Original app i mi band notify pro
Original app i mi band tools
Mi fit sa notifikacijama?
 
Meni original app sa band tools opcijom radi, doduse band tools je starija verzija, ima li neko na pm apk za novu verziju?
 
To ti je Bluetooth LE (low energy). Mnogo te više ozrači ruter, ako te to brine. Sama činjenica da traje baterija mesec dana ti pokazuje koliko malo energije troši.

Što se tiče app, ja sam na kraju ostao na oficijalnoj, radi mi posao za sada. Kupio sam i notify pro ali nije me nešto privukao, možda ću mu kasnije dati još jednu šansu.
 
Ja lepo rekoh da nema sanse da ima pulsmetar za te pare....
Ajd sto nisu stavili sat, al sto ukinuse i lediode, i baterija krace traje, a cena veca.
 
Ja lepo rekoh da nema sanse da ima pulsmetar za te pare....
Ajd sto nisu stavili sat, al sto ukinuse i lediode, i baterija krace traje, a cena veca.

ma ovo je skroz druga kategorija, nesto tipa nakit, ko ce pa to da nosi...
 
I ja se nadam da ce izaci uredjaj identican jedinici samo sa pulsmerom.
 
Ali to će morati da košta, mada ko zna, svakako će biti jeftiniji od fitbita i ekipe..
 
jel moguce da ove narukvice koje dolaze u manjem pakovanju imaju samo bele led lamppe, to nisam znao do sada, posto vidim da cu i ja dobiti samo bele...? :/
 
Na mobu sam pa ne mogu da nadjem tačno link, ukucaj nešto tipa New mi band with only white led, izacice link na reditu, a i u komentarima ovog lika na AliExpress kod koga sam naručio, svi u feedback-u kažu da ima samo bele, kao u nekom trenutku su izbacili ostale boje..
 
Prošao edit.. Istina je, malo procackao, stvarno nove narukvice šalju samo sa belim svetlom, ne mogu da verujem kakva glupost...
 
Koja glupost, šta je falilo rgb diodama? Jel de xiaomi oglasio povodom toga?
Da taj lik na aliju ne valja neke kopije?
 
Ma jok, samo su odjednom izgleda prebacili na belo, uz priču kao bolje se vidi po danu... Baterija je sada 45mah umesto 41,i ne znam sta jos.. Bas smor evo stiglo na carinu danas, baš sam se razočarao, tu notifikacije više nemaju poentu
 
^ Slažem se. Meni je praktično to što može da se dodeli svaka boja određenoj aplikaciji. Zamenom RGB u belu LED, oni su smanjili troškove proizvodnje, povećali zaradu, a ograničili funkcionalnost.

Moj Mi Band se puni do ~50% baterije. Ima autonomiju od oko 20 dana.
 
Znam, ali mogli su da izbace drugu verziju, za neku sicu manje para, da opet budu u plusu, a da imamo da biramo.. Na kraju ispade treba nabaviti onu kinesku verziju sa velikom kutijom, ove manje su izgleda sve sa belim led..
 
Znam, ali mogli su da izbace drugu verziju, za neku sicu manje para, da opet budu u plusu, a da imamo da biramo.. Na kraju ispade treba nabaviti onu kinesku verziju sa velikom kutijom, ove manje su izgleda sve sa belim led..
Male kutije su odavno zamenile velike, više velikih nema... Takodje u tim malim su se dobijali normalni mi bendovi sa kolor diodama...
Neka neko ko dobije, potvrdi da su svi novi sa belim... ili je to ko zna sta...
 
Nazad
Vrh Dno