Šta je novo?

Xiaomi Mi Band

Samo da napišem updejt, pošto sam se vratio sa mora pa reko da probam da oporavim/napunim moj mi band, posle dva dana zezanja i raznih pokušaja punjenja uređaj ne daje znake života... :(
 
Tvoj primerak je, očigledno, od samog početka faličan... :/
 
Sa HRM senzorom nema ni jedna ni za 100$ a ne za 13$, tako da ja sumnjam da ce oni tako nesto napraviti.
Daj boze da gresim [emoji1]

Ne mogu oni da dignu cenu sa 13$ na 50$. Ne mogu da dignu ni sa 13 na 30 cak. Nece ih prodati u velikom broju onda.
Razlog zasto su prodali prvi band u 6 miliona primeraka jer su ljudi kupovali iz zezanja za te sitne pare. Ako dignes na 30 vec ce dobar broj ljudi razmisljati da li im je potreban.
Tako da ocekjem da ce kostati u vrh glave 20-25$.
 
Ja bih pre da u dvojci vidim GPS kako ne bi vukao telefon sa sobom kad vozim bajs. Mada teško da će toga biti.
 
Nema ništa od GPS-a. Tada bi baterija trajala drastično kraće, a to je glavna prednost Mi Band-a u odnosu na konkurenciju.
 
I moj Mi Band odbija da se puni od juče. Izgleda da je to to.
 
Ma kakvi. Nije prljavo jezgro i ono blinka kao da puni, ali kao i kod Dimco - prazni se ili stoji u mestu, umesto da puni.
 
Ma kakvi. Nije prljavo jezgro i ono blinka kao da puni, ali kao i kod Dimco - prazni se ili stoji u mestu, umesto da puni.

Ja sam zaključio da ga je blinkanje koje označava punjenje ustvari i ubrzano ispraznilo. Jer je uređaj bio ubeđen da se puni pa je blinkao za vreme "lažnog" punjenje a u stvari se na taj način ubrzano praznio...
 
Ja sam zaključio da ga je blinkanje koje označava punjenje ustvari i ubrzano ispraznilo. Jer je uređaj bio ubeđen da se puni pa je blinkao za vreme "lažnog" punjenje a u stvari se na taj način ubrzano praznio...
Pa naravno. :) Mada baš malo troši bateriju to blinkanje.

Nažalost, uređaj je zaliven i nema popravke.
 
Nosi li neko Mi band kao ogrlicu oko vrata, da li tako tačno broji korake? Juče su mi stigle rezervne silikonske narukvice u nekoliko boja a kupio sam i onu koja se stavlja oko vrata.
 
Nemoj molim te da stavljaš to oko vrata, već umirem od smeha na samu pomisao kako bi to izgledalo :)
 
Ma to je diskretnije nego na ruci, silikonska elipsa sa rupom za traku, a svakako ide ispod majice
 
Da,sad sam video kako izgleda,fazon kao one vojnicke plocice :)
Mada je meni i dalje nekako prirodnije da se na ruci nosi,ovo bi me nerviralo oko vrata da mi landara :)
 
Stigla danas narukvica sa GearBest-a. Iznenadila me je jačina vibracije, dosta je jača nego što sam mislio da će biti.

Nego imam pitanje, gde se na gearbestu potvrđuje da je stigla pošiljka?
 
Poslednja izmena:
Nigde se ne potvrđuje. Možeš da ostaviš kao neku recenziju za šta dobijaš poene koje posle možeš da iskoristiš kao popust pri nekoj sledećoj kupovini.
 
Da to sam video. Znači nije kao na aliju gde se potvrđuje da je stiglo.

Još nešto, šta je po vama bolje, modifikovana mi fit app sa notifikacije ili mi fit + mi band notify sa play storea?
Nego što mi fit ima toliko loših ocena?
 
Mi Fit + Notify. Modifikovana aplikacija dugo nije imala update, od kako su ubacili podršku za Scale. Sa Notify imaš I silent hours i jos par nekih sitnica koje znače.
 
Hvala, kupio sam notify pro, lepo radi. Jedino sam primetio da npr za whatsapp stavim da vibrira 5 puta, a on kad stigne poruka na WA krene da vibrira recimo tri puta pa napravi neku pauzu pa potom nastavi.

Inače dopada mi se mi band, za 15 evra super stvarčica. Što se preciznost tiče rekao bih da pokazuje oko 10% više.
 
Slažem se za preciznost. Kod mene prikazuje oko 5% više, ali za te novce mogu da tolerišem.
 
Upravo to. Mada mislim da je to i najviše što može biti precizan a da nema GPS.
 
a u cemu je razlika izmedju notify pro i ove modovane aplikacije? Pitam zato sto od pocetka koristim modovonu a radi ok
 
Notify ima mnogo, mnogo više opcija, biranje dužine i broja vibracije za svaku app posebno, menjanje boje i trajanja led dioda. Ima baš svašta.
 
Notify ima mnogo, mnogo više opcija, biranje dužine i broja vibracije za svaku app posebno, menjanje boje i trajanja led dioda. Ima baš svašta.
To imam i u ovoj modovanoj, duzina i broj vibracija kao i njihova boja... a notify je samo za notifikacije? uz nju koristis i jos neku za sam miband?
 
Ja to uopšte nisam video u modovanoj, skidao je sa MIUI foruma. Možda mi nešto promaklo, može screenshot?
 
Ja to uopšte nisam video u modovanoj, skidao je sa MIUI foruma. Možda mi nešto promaklo, može screenshot?
Naravno...
49ba9c2196bdb48e8ed34b0029485448.jpg

e6a2c02a995106d02ab89f1f9e8a5230.jpg
 
Vidiš ja to uopšte nisam imao, tj imao sam samo ono sa prvog screenshota. Koja je to verzija u pitanju?
 
Pa isto, poslednja sa sajta...
 
Nazad
Vrh Dno