Šta je novo?

Xiaomi Mi Band

Meni je došla za 13,14 dana, i to je došla ovde u petak veče pa sam čekao vikend, brzo će
 
A onda ni ja ne znam, Singapur oba puta meni donosi, i nisu loši
 
NL is the worst of them all.
Enivej, šteta što ova narukvica nema neki sistem za praćenje brzine/kilometraže kad voziš bajs pa onda kad si blizu telefona da sinhronizuje, pošto je malo nešto hodam u toku dana :(
 
Baš, NL je jako spor.
To za bajs i plivanje su jedan od top predloga, možda bude nešto.
A i da se spoji sa Google fit-om opet mora da vuče telefon sa sobom, ja na primer to uopšte neću kada treniram (ajd bajs i može da prođe, nosim torbu).
 
Za plivanje ne znam kako ide ali za bajs već imaju hardver, imaju onaj BT daljinac za Yi i samo da ga naprave manjim jer ne trebaju fizički dugmići, to se nakači na bajs kao senzor brzine i naravno da povežu sa narukvicom softverski i done deal. :)
 
Jel neko uspeo da poveže Mi band sa Google fit, meni nikako ne uspeva?
 
mislim da ssu od neke novije generacije mi fit aplikacije ukunuli podrsku za google fit, proverite verzije mi fit-a..
 
Verovatno je to razlog. Meni nikako ne uspeva da ih povežem, i nema Google fit u izboru u Mi fit aplikaciji
 
Pa znaš kako, ako je tačan opis proizvoda, ima 41 mah bateriju, znači da je ova sa bojama, sa belim ima 45 mah bateriju
Pogledam juče na eBay-u, svi u opisu pišu isto - 41mAh. Pošaljem generičko pitanje na 10ak adresa, i do sad su mi stigla 3 odgovara: 2 su sa novim, belim diodama; a 1 nije baš xiaomi ali je još bolji i jeftiniji od xiaomija :) (iako u oglasu piše da je to Xiaomi Mi Band)

Rekao bih da ovi sa eBaya ne koriguju opise; ali se nadam da barem svi iskreno odgovore kad ih direktno pitaš.
 
OHO,
11003 IZMENIČNA POŠTA, Prispeće
11003 IZMENIČNA POŠTA, Za carinu

:)
ako bude sreće možda stigne u utorak :D
 
Nadaj se da ce proci carinu za 2 radna dana ;-)
 
^ Da li sve uvek ide na carinu (u web tabeli), cak i paketi/pisma koja stignu s pecatom "nije za carinjenje"? Hvala.
 
Ma stiže ti to u utorak, 100 posto, isto je i meni tako, mali je paket, neće ni da ga gledaju...
 
^ Da li sve uvek ide na carinu (u web tabeli), cak i paketi/pisma koja stignu s pecatom "nije za carinjenje"? Hvala.

Pa taj pečat "Ne podleže carinskom pregledu" lupa carina :D
tako da DA, sve uvek ide na carinu a onda carina(rnica) odlučuje šta će da pregleda a šta ne...

Šta će biti s mojim paketom videćemo već za 24H...
 
Kako ste je povezali sa fit-om? Može neko da objasni?
 
Blago tebi, moja zaglavila u senzenu od petka, nikako da krene bar ka singapuru.. Koja verzija, koliko para? [emoji3]
 
16.4$
Ne mogu da proverim koja je verzija, ništa ne piše na njoj pa ne znam da li je ona sa color ledicama ili belim :/
 
Nazad
Vrh Dno