Šta je novo?

Tesla tablet H890W

Notebook & Tablet Division :D :D :D

Division od jednog čoveka, da ih je dvojica stigao bi tablet na vreme.
 
Ok cena...taman kako smo i racunali kroz temu.
 
Šteta dobrog tableta, a da nema HDMI port. Ako je windows, makar bi ga neki korisitli i kao pc za veće ekrane. :/
Jel moguć dual sys na njemu?
 
poceo sam da snimam i nestalo mi baterije :/

necu vracati tablet ponovo u kutiju i lazno pakovati opet, da ne bude lazni unboxing, samo cu napraviti presek

pravo da vam kazem, na prvi pogled je super
 
Meni je tu od juče, stvarno nisam očekivao 1920x1200 na 8.9 inča, super ovo deluje.
 

Prilozi

  • tesla_win-1a.jpg
    tesla_win-1a.jpg
    753 KB · Pregleda: 253
  • tesla_win-2a.jpg
    tesla_win-2a.jpg
    980.6 KB · Pregleda: 249
Nisam obraćao pažnju, nije bila puna kad sam vadio iz kutije, a čačkao sam ga više puta ne u dugačkim intervalima. Javljam kako drži kad se napuni i kad ga u kontinuitetu koristim. Dobio sam i promo kod za besplatan download Halo Spartan Assault iz Store-a, probaću da vidim na šta liči.
 
Koji je eMMC modul unutra (vidite recimo sa SSD-Zom)?
Jel podržava hardversku enkripciju (BitLocker)? Ako uključite BitLocker u Windows-u jel trenutno uključen (HW) ili traje desetinama minuta dok ga ne uključi (SW).
Dajte neki CrystalDiskMark ili AS-SSD za isti.

Kakav je zvuk?
 
Meni na aceru i sa 1gb radi lo zmaj, a ovo radi odlicno sa dva
 
Zato sto ga nisam jos nakacio na internet u klipu....za sve ostalo cu znati sutra popodne,stvarno do tad nemam vremema a i nije mi tablet pri ruci sad

Sto se tice acera, da win
 
Tablet je odlican. Juse sam se igrao sa njim. IPS je dosta svetao za razliku od asusovih i acerovih displeja. Jedino ne znam za toshibu i lenovo. Brz je, a plastika od koje je izradjen i kako je sve sastavljeno podseca na sendvic. Testirao sam i karticu od 64gb koju bez problema prepoznaje. Tek cu da ga cackam, ali prvi utisci su odlicni. A da pustao sam i FHD filmove, malo je tamniji dipslej prilikom reprodukcije filmova, ali za ove pare je extra.
 
Tablet je odlican. Juse sam se igrao sa njim. IPS je dosta svetao za razliku od asusovih i acerovih displeja. Jedino ne znam za toshibu i lenovo. Brz je, a plastika od koje je izradjen i kako je sve sastavljeno podseca na sendvic. Testirao sam i karticu od 64gb koju bez problema prepoznaje. Tek cu da ga cackam, ali prvi utisci su odlicni. A da pustao sam i FHD filmove, malo je tamniji dipslej prilikom reprodukcije filmova, ali za ove pare je extra.
Ajd okači i onaj ekran sa baterijom. :)
 
Testirao bateriju sinoc, ispod tri sata neprekidnog surfovanja na osvetljenju od 250cd/m2 iliti 43% brightness u podesavanjima.
 
A da pustao sam i FHD filmove, malo je tamniji dipslej prilikom reprodukcije filmova, ali za ove pare je extra.

Pa to bar lako možeš da središ. klasičan je Windows, imaš podešavanja game, boja i ostalog u drajverima od grafičke.

Možeš i da uradiš kalibraciju ekrana, da učitaš .icm profil i sl.
 
Odradicu ja merenje i kalibraciju kolorimetrom, pa cu da javim kakva je gamma kriva, maksimalna svetlina, tacnost boja, itd.
 
ljudi danas sam slobodan, pa nek neko napise sta ga interesuje konkretno vezano za ovaj tablet

snimicu i neke klipove u toku dana
 
za eMMC: neki benchmark (CDM ili AS-SSD), koji je model (vidi iz SSD-Z-a), da li podržava HW BitLocker?
da li se sistem podiže sa Wimboot particije, koliko ima slobodno out-of-the-box?

mreža: koji je WiFi čip?

za zvuk: nivo izlaza na slušalicama, kakvi su zvučnici kada se pojača, da li dolazi do distorzije i sl.

ekran: ono kratko što sam video, deluje da ima visoku refleksiju, da li ima neki premaz, koliko se brzo masti od prstiju i sl.
 
pokazacu onda u klipu to sto te interesuje kasnije u toku dana, posto cu biti slobodan da napravim klip

za out of the box sam rekao da ima slobodno 20gb u prvom klipu

istina je da se brzo masti od prstiju, ali boze moj, ja i dalje nisam video neki ts uredjaj da je otporan na otiske prstiju :D
 
Nemam pojma, imam Miix 3-830 i Galaxy Tab S 8.4 i Miix-ov se brže masti, verovatno drugačiji premaz (coating) ekrana.
 
Poslednja izmena:
bice prvo klip gde se vide neke igre iz live store(ukljucujuci i onu promo igru uz tablet) iz razloga sto mi za prikaz sitnih stvari na desktopu treba dobar fokus, a fotoaparat me bas danas zeza sa fokusom, pa eto okacicu ovaj klip u medjuvremenu
 
sry za double post

probao sam asphalt 8,gt racing 2,fifa 15 i halo
to su igre iz windows storea i mogu se igrati bez ulaska u desktop mod

klip se sada kaci i bice za 260 minuta :/

kada sredim fokus na kameri bice i neki klip koji pokazuje info o hardveru,posto ovako ne mogu da vidim nista
mada mogu da probam da snimim kamerom od asus zenfone 2 taj deo
 
Može li neko da mi odgovori na pitanje ?
Da li može na tabletu (h890w) da se skine poklopac na pozadini tableta ili je zalepljen za tablet ? Zanima me ako hoću u budućnosti da zamenim bateriju da li ću biti u mogućnosti da uradim to.
 
Nazad
Vrh Dno