Šta je novo?

Tesla tablet H890W

pa kad izlazi ovaj tablet?




ps nije onda v891 ( po dimenzijama sam video)

pss (izgleda da navedene dimenzije ovog tableta nisu prave)(makar sirina)
 
Poslednja izmena:
Зна ли се нешто више о телефонима? Била је прича да би могли да избаце неки модел на пролеће.
 
znam da je bila,ali se ne zna nista :/

ako se secas update je trebao jos za novu godinu da bude,pa i dalje nista -.-
 
Знам, искрено ништа и не очекујем више од њих што се подршке тиче. Обећали тај апдејт још пре 3 месеца и сад ником ништа.
 
sad gledam u grckoj turbox ima tablete od 35e pa navise
doduse cinjenica je da taj brend postoji duze od tesle,ali na skroz istu semu rade

imaju i telefone cak,isto tako od 35e krecu cene

imaju tablet sa win 8 identicnih specifikacija kao onaj acer sto je kod nas oko 20k din,za 160e
tako da nisu bas jeftini kada su u pitanju windows tableti,pa predpostavljam da nece ni ovaj tesla biti jeftin
 
Poslednja izmena:
tesla ako bude 20 do 25k to će biti ok, samo ako bude kvalitetno urađen. upoređivao sam dimenzije w890 sa postojećim 8.9" kineskim tabletima i ne odgovara ni jednom, tako da je moguće da će biti nešto drugačiji od trenutnih. možda bude imao full usb port. dimenzije mu odgovaraju ekranu odnosa 4:3, a rezolucija 16:10. nešto tu nije baš kako treba. gospoda iz ct-a bi mogla da se otvore za neki info, ima nas koji odlažu kupovinu tableta zbog w890. ponuda win tabova je kod nas generalno siromašna. lenovo miix 2 i 3 su ok, ali su skupi, i nisu klasa sa w890.
 
dok se oni smisle da kazu cenu i tacan datum izlaska ja sam kupio lenovo x220 tablet. i5 proc, 128gb ssd, 4gb rama i wacom olovka. ima mesta 3g karticu, za jos jedan ssd i ram je prosiriv do 16gb. puna kapa. a oni nek kriju cene, specifikacije i datum izlaska jos malo...
 
Poslednja izmena:
dok se oni smisle da kazu cenu i tacan datum izlaska ja sam kupio lenovo x220 tablet. i5 proc, 128gb ssd, 4gb rama i wacom olovka. ima mesta 3g karticu, za jos jedan ssd i ram je prosiriv do 16gb. puna kapa. a oni nek kriju cene, specifikacije i datum izlaska jos malo...

Jel moze link?
 
dok se oni smisle da kazu cenu i tacan datum izlaska ja sam kupio lenovo x220 tablet. i5 proc, 128gb ssd, 4gb rama i wacom olovka. ima mesta 3g karticu, za jos jedan ssd i ram je prosiriv do 16gb. puna kapa. a oni nek kriju cene, specifikacije i datum izlaska jos malo...

dok se smisle da izbace cenu za uredjaj od cca 200e,ti si kupio uredjaj od 1500e koji uopste ne pripada toj kategoriji?

kako su tu oni krivi?

plus,niko ne krije specifikacije,imas ih u prvom postu
 
imas pravo. da su poznati detalji ne bih mozda kupovao x220t, nego nesto drugo + teslu. a te specifikacije u prvom postu nisu potpune, tj. ne pise da li ima gorila staklo recimo.
 
Plus, kome ce comtrade ovde uspeti da proda tablet sa tolikim komadom gorila stakla, skupa je to rabota. Nema shanse da ce ga imati.
 
logicno je da ako ima pise,a da ako nema ne pise
inace jeftini uredjaji nemaju gorilu
 
9 inca mi deluje premalo za ugodan rad na windows platformi, moze li se ocekivati da ce ova veca verzija tesle dolaziti i sa androidom?
 
Poslednja izmena:
ja verujem da će ovo moći dual boot, kao i ovi kinezi što mogu.

u krajnjoj liniji instaliraš android emulator :D
 
Ja koliko znam,svi tableti ce dobiti upgrade na win 10

Bas tako. Bilo je nekoliko vesti da ce svi dobiti upgrade na Win10 bez obzira na licencu, ali da upgrade nelicenciranog Windowsa nece znaciti da ce se automatski dobiti i licenca, vac ce se i dalje voditi kao neka vrsta nelegalne kopije.
 
Evo sad ce kraj aprila ima li nekih vesti o ovom tabletu ?
 
mislim da su rekli da ce krajem maja da se pojavi.
 
Krajem juna 2016. :)
Kada sam im ih kontaktirao (ranije) mailom, rekli su da izlazi krajem marta. Tako da ......
 
Poslednja izmena:
za ovaj tablet je receno da izlazi krajem aprila,a za h785 da izlazi krajem marta...
ali posto h785 izgleda izlazi krajem aprila,onda ce ovaj mozda krajem maja
 
Evo maila koji sam dobio od njih tad

Postovani,

Tesla H890W se ocekuje u narednih mesec dana.

Cena ce naknadno biti objavljena.


Pozdrav,



Aleksandar Obradović

Product Manager

Notebook & Tablet Division

COMTRADE DISTRIBUTION

Savski nasip 7
11070 Belgrade
Serbia


From: [email protected] [mailto:[email protected]]
Sent: Wednesday, February 25, 2015 11:22 AM
 
Ako se izuzme baterija i sirina (najavljena na prvoj strani je nerazumno velika obzirom na rezoluciju) specifikacije su dosta slicne ovm kinezima :
http://www.pipo-store.com/pipo-w6-3g-tablet-pc-quad-core-8-9-inch-1920x1200-window-8-1-2gb-32gb.html
http://www.aliexpress.com/item/CHUW...ndroid4-4-3G-Tablet-PC-Intel/32302673979.html
Donekle nestandardna velicina i rezolucija ekrana pa veovatno da isti proizvodjac stoji iza svih. Cena u Kini je oko 180$.
Bice odlicno ako i Tesla bude dual boot, vidim da ovi kinezi dolaze i u tim verzijama...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno