Šta je novo?

Tesla tablet H890W

Pozdrav
Dali bi neko ko ima ovaj tablet, mogao da uradi backup drajvera i uploaduje negde, posto sam morao da reinstaliram windows i sada imam problem sa drajverima.

Hvala
 
Trazi od momaka iz suporta, mislim da su momci iz comtrade-a u prici. Ako ne, javi se na pm, mislim da imam negde ceo paket od nekih 300mb, sa svim drajverima, pa mogu da potrazim.
 
Imam problem sa touch screenom posto sam resetovao Windows. Otprilike registruje 2-3cm dalje od tačke dodira. Kontam da je do drajvera i skinuo sam jedne za Pipo W6S i druge što mi dadoše iz Tesla supporta i rezultat je isti: Kada manuelno pokušam da instaliram ove drajvere preko wizarda iz device managera Windows utvrdi da je drajver koji je trenutno instaliran dobar i odbija da instalira ovaj.
Kako da instaliram ove drajvere kad nisu klasični .exe fajlovi?

Sent from mTalk
 
Ne znam da li je ovde pisano, ali nikako ne resetovati ovaj tablet na fabricka podesavanja i na cist windows. Posle toga pola stvari nece da radi kako treba, a najvise touch. Objasnjenje je da su ga i oni jedva naterali da radi i pustili u prodaju, cak u nekim meterijalima kazu i da ne sme da se uradi update tog drajvera jer posle nista ne radi i ne mogu da ga nameste.
Ja sam se igrao nedelju dana sa raznim opcijama i podrskom, a onda je otisao na kompletnu zamenu pod garancijom.
U prevodu ako je u garanciji nosi djubre kod njih da ga oni nameste, ako nije ne diraj nista dok radi. Kad ne radi, skoro pa mozes da ga bacis...

Ovo je jednostavno tablet koji je namenjen za android, koji je CT nabudzio da radi na windowsu zbog nekog peglanja sa Microsft-om i to sad nije ni za onu stvar...
 
Poslednja izmena:
Jel postoji neko kome jos radi ovaj tablet na W8 ili po mogustvu W10 kako valja, tj da mu touch radi?
Trebaju mi neki instalacioni fajlovi...
 
Imam ja neke touch configuration zip fajlove za chuwi bez kojih touch ne radi na W10 pa ako hoćeš da probaš

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Imam ja neke touch configuration zip fajlove za chuwi bez kojih touch ne radi na W10 pa ako hoćeš da probaš

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Moze, voljan sam da probam sve. :)
 
Gde tacno ovi fajlovi koje si mi poslao treba da idu?

Inace ja imam drajvere za instalaciju, problem je sto nece da se instaliraju
Treba mi ovo neko cudo goodixtouchdriver.inf fajl, C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\goodixtouchdriver.inf_x86_2585a7a63901f9d5
 
Poslednja izmena:
Da li je neko uspeo da butuje sa fleš drajva? Kako se ulazi u Boot manager?
 
Da li je neko uspeo da butuje sa fleš drajva? Kako se ulazi u Boot manager?

moze da se bootuje, volume - ili + drzis i power dugme. nisam siguran da li je - ili +, mislim da je v-
pojavi se dijalog sa koga mozes da biras sa cega bootujes. Ne moze nista drugo da se instalira sem win-a ne pokusavaj linux nece ni hteti da bootuje flas na kome je linux.
 
Hola compaГ±eros, vendo Tablet bq tesla 2 Windows. EstГЎ nueva, con su protector de pantalla tengo otro y una funda muy chula. Con embalaje original.

La tengo a la venta por 180€, 160€ precio cbfero.

Saludos
 
Pozdrav, da li neko moze da uploduje drajvere za ovaj tablet ako ima, support mi je rekao da nemaju vise...
 
Nazad
Vrh Dno