Šta je novo?

Vivaldi browser

Ubacili su mogućnost da reprodukujemo audio u pozadini na Androidu, konačno radi Youtube sa isključenim ekranom.
Gore, desno na slovo V pa točkić za Settings u vrhu a onda Allow audio...
(sa slike)
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-02-25-20-00-54-411-edit_com.vivaldi.browser.jpg
    Screenshot_2023-02-25-20-00-54-411-edit_com.vivaldi.browser.jpg
    98.8 KB · Pregleda: 41
Hteo sam instaliram neku ekstenziju za Vivaldi sa chrome Web stora ali nema one ikonice add to chrome. Chekirano je web store u settings/privacy and security. Ne znam sta moze da bude problem.
 
Hteo sam instaliram neku ekstenziju za Vivaldi sa chrome Web stora ali nema one ikonice add to chrome. Chekirano je web store u settings/privacy and security. Ne znam sta moze da bude problem.
Koja ekstenzija je u pitanju? Ako nije tajna...
Linux, Vivaldi rade mi ekstenzije bez problema mada sam ih instalirao samo testa radi. Vivaldi ima sve sto mi treba.
 
Hteo sam da instaliram video downloader, juce nije bilo ni na jednoj ekstenziji add to chrome. Evo sad sam probao ponovo ima.,gremlini.
 
Da li neko ima problema sa logovanjem na netflixu sa vivaldi brauzera,na waterfoxu sve ok?
 
Probaj predlozeno resenje.
 
Nakon apdejta se izgubila home ikonica sa alatne trake,ubih se gledajuci po podesavanjima.
 

Prilozi

  • Screenshot 2023-05-14 at 14-56-39 Vivaldi 2.7 – A more productive browser Vivaldi Browser.png
    Screenshot 2023-05-14 at 14-56-39 Vivaldi 2.7 – A more productive browser Vivaldi Browser.png
    86.4 KB · Pregleda: 31
Sad je poceo da se rusi na intelu,na amd radi perfektno i dalje,sistemi su isti.
 
Danas je izasao neki update (Linux), nisam jos instalirao. Radi mi sve ok.
Probaj stariju verziju ili vidi na Vivaldi community da li je jos neko prijavio problem.
 
@amdpower Da li je stvar rešena i kako?
Kod mene su u međuvremenu, sa današnjim, stigla 3 ažuriranja za Vivaldi stable.
 
Trenutno aktivno koristim Google Chrome, ali poslednjih godina mi je Vivaldi bas pao za oko i koristim ga s' vremena na vreme i jako sam zadovoljan. Pa pre nego sto se upustim u avanturu sa Vivaldijem, zeleo bih da cujem iskustva ljudi koji ga aktivno koriste. Hvala svima unapred :)
 
Meni je UI zastareo, ali je inače kao stara Opera, nema nekih posebnih problema na koje sam naleteo.
 
UI je vrlo lako konfigurisati. Ko je voleo Operu ... odlična zamena.
Nisam imao neke problem.
 
Nazad
Vrh Dno