Šta je novo?

Hitman 6

ja uzeo igru za 4 evra onaj amd kupon mi uletio, samo zbog toga sam je uzeo nikad je igrao nisam, ko ce bre da se sunja, ja uletim pa rokam :D
 
Gde ima tih amd kupona povoljno ako nije tajna?

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
I mene to zanima ? Ako je tajna moze na PM. :)
 
Izašla disk verzija danas, očekuju se i RU ključevi uskoro. Ako neko nađe, neka kači.
 
Hitman CPY :D

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Heads up - Game is cracked but you cannot progress for items. In other words, you can play but you wont unlock anything.:S:
 
Znaci da treba prvo da je predjes online i da lepo otljucas sva oruzja i iteme ili sta vec da bi mogao u igras u offline modu. Ili mozda okace save od nekog koji je vec to uradio.
 
Pravom hitmenu je potrebna samo zica

Sent from ass
 
I valjda nije samo do otključavanja, nego nemaš ni challenge, ništa. Samo misije čisto da pređeš i ćao. Malo je smor tako. Ne znam šta se dešava sa ruskim ključevima.
 
Jel ima neko 100% save game? :D
 
Na g2a ima ruski ključ, košta 12 eura, ja sad kupio i radi, pa ko nije još uzeo, evo prilike.
 
^Da.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Rade, samo mislim da mi ne možemo tamo da kupimo. Bio sam skoro na sajtu i nema PayPal, video sam neke nepoznate metode. Javi ako uspeš kako si uradio
 
Ma tu sam kupio rise of the tomb raider, ali se ne secam kako. Sad nalazim neki mail direktno od plati.ru u inboxu pa je moguce da sam kupio preko kartice direktno.


P.S. Ipak sam kupio na g2a preko paypal, sta znam. Na plati me je prebacivalo na neki paymaster servis, pa mi nije bilo sigurno.
 
Poslednja izmena:
I ja sam tamo uzeo Tomb Raider, kao i većina ovde, ali je nešto sad drugačije tamo.
 
Nazad
Vrh Dno