Šta je novo?

Vampyr




Ovo skroz solidno deluje


kGzw10Q.gif


DgpSffx.gif


kpzXcKm.gif
 
Ovo deluje bas bas dobro, bar za sada.
 
 
Jedva cekam da izadje, pa da se vidi na sta to zaista lici. Ako se ispostavi da je nesto kao vampire the masquerade (vise se ni ne secam detalja iz ranijih predstavljanja), bice vrhunski. Bas dugo nista tako nije izaslo.
 
Jedva cekam da izadje, pa da se vidi na sta to zaista lici. Ako se ispostavi da je nesto kao vampire the masquerade (vise se ni ne secam detalja iz ranijih predstavljanja), bice vrhunski. Bas dugo nista tako nije izaslo.

Bojim se da ćemo se razočarati. Par sajtova koji su imali priliku da vide razvojnu verziju kažu da nema mnogo politike, sunjanja, priče i izbora, već je dosta prilično dosadnog fajta. Baš neobično od divelopera koji nam je pružio Life is Strange.
 
Igra li neko? Ja igrao neka dva sata i svidja mi se igra.. nije top AAA naslov ali je vise nego solidna.
 
Ja nekih 40-tak minuta, i skroz ok deluje, za sad. Optimizacija je dobra.
 
Uff nikad mi se ovo nije desilo znaci instalirao igru prov sve na max podesavanja znaci ne skida se sa 60fps stavio na ultra tipa 55 60 iskljucio komp pokrenuo igru ponovo znaci 20 25fps max bilo da stavim na low i rezoluciju na min fps isti ima neko resenje??
 
digni task manager ili jos bolje resorce monitor i vidi sta si jos pokupio usput i sta ti opterecuje racunar.da ne mracim verovatno je neki virus.

kombat je truba,gluma kao i uvek kod francuza jako losa,ali ostalo je vise nego solidno.i da,ovo je nesto najblize the masquerade-u sto smo dobili,nazalost...
 
digni task manager ili jos bolje resorce monitor i vidi sta si jos pokupio usput i sta ti opterecuje racunar.da ne mracim verovatno je neki virus.

kombat je truba,gluma kao i uvek kod francuza jako losa,ali ostalo je vise nego solidno.i da,ovo je nesto najblize the masquerade-u sto smo dobili,nazalost...

ma jok probao sve na tasku sve ok znaci dal stavio na low ili na ultra isto ne pomera se od 20fps ne mogu da verujem 2 sata sam igrao nije se pomerio od 60fps restartovao komp i uzac updejtovao i drajvere ma jok
 
ma jok probao sve na tasku sve ok znaci dal stavio na low ili na ultra isto ne pomera se od 20fps ne mogu da verujem 2 sata sam igrao nije se pomerio od 60fps restartovao komp i uzac updejtovao i drajvere ma jok

Vampir ti isis'o frejmove. ;)

Sent from Honor 9
 
cesljaj komp,ko zna kakvu lecenu verziju si skinuo.nije do same igre,radi savrseno tj kao i svaka UE4 igra.
 
@malibudo
Iskljuci net, pa onda pokreni, vsync iskljuci obavezno!
 
@malibudo
Iskljuci net, pa onda pokreni, vsync iskljuci obavezno!
kad sam na otvorenom radi super kad sam pored bolnice npr tu pada fps uzas nekad je 60 nekad 20 znaci na bilo kojim podesavanjima e sad nema niko da kaze nista o igri haha igrao oko 2 sata uglavnom se zajebavao sa fps om :smash: svidja mi se igra zato sto izgleda nekako kao igre iz tipa 2008 taj fazon old games borba mi je ok iskreno ne znam sto se ljudi zale prica je zanimljiva bar za sad
 
Taj deo kod bolnice ubija fps, ima dosta NPC... BEz jakog CPU nema leba od 60 fps
 
ne znam sto znaci igra ne izgleda uopste zahtevno grafika je nista posebno
 
u samo 6 chaptera i svaki ima po 3 misije ja se zezam po gradu vec sam chapter 3 skoro al je kratka igra
 
Obrnuo igru, moze da se igra i 50 sati, poput mene, ali je realnost nekih 30ak za vecinu koji nece bas trckarati po 2 sata po mapi, bez da urade i jedan quest.

Sve u svemu, igra je dobra, podseca me na dobre igre od pre 10ak godina.
Ima neke glupe fazone, ali je generalno zaista dobra igra i vredna para :)

Na 1070GTX radi na 4k 50+fps, a vecinom 60fps, ako se iskljuci antialiasing i stavi rendering resolution na 80%, ja sam tako igrao, jer je neuporedivo lepsa slika, nego na 1080p.
 
Meni i sod 2 radi dobri, samo je grafika krs, jos gora od Vampyra.
 
Igra radi dobro samo u pocetku, posle stuca svaki cas u gradu, pogotovo kod bolnice, to je kod svakog tako, optimizacija nije dobra ili treba noviji proc.
Imam GTX 1070, ali i i5 2500K, doduse dobro klokovan.
Steta, dobra je igra, i svidja mi se, ali me jako nerviraju ti trzaji, kao i neki zestok mouse acelerator, uopste nemam dobar osecaj sa misem, mozda cak probam sa dzojpedom, kontrole ga svakako favorizuju.
Graficki, ja sam zadovoljan, osim losih animacija, koje bas upadaju u oci, nisu na nivou ostalih tehnikalija. Kvalitetna igra, ima ono nesto, dobru atmosferu, pricu i dijaloge.
Rekao bih i da je preambiciozna za svoje dobro, previse su sporednih stvari ubacili.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno