Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
QBdEbgy.png

Hm... nije možda je rano za pohvale... ali je ovo baš brzo za Ali... valjda neće sad po Nišu da mi se zaglavi. Na carini 1 dan. Inače radi se o novčaniku, nekih 13$.
 
Ovakva je situacija kod mene...

24662bc4b12977813adc1629213e560c.jpg

Evo ga i kod mene posle mnogo vremena :)forum.png
 
Moje dosadašnje iskustvo sa niškom carinom je takvo da se od svih pošiljaka samo jednom desilo da mi ne stigne sutra već prekosutra (u odnosu na dan kad dođe u Niš iz Beograda).
 
Moje dosadašnje iskustvo sa niškom carinom je takvo da se od svih pošiljaka samo jednom desilo da mi ne stigne sutra već prekosutra (u odnosu na dan kad dođe u Niš iz Beograda).

Fora je što su se meni u Bgu zadržavali paketi i po 20 dana.
 
To je bezveze. Nisam ja sad nešto preterano naručivao, recimo desetak paketa u poslednjih par godina ali uvek su odmah prosleđivali za Niš. Naravno mislim na pakete sa praćenjem, za one bez ko zna šta im rade. Mislio sam da je svima i uvek tako, čim vide Niš šalju dalje, šta ima da ga drže 20 dana.
 
Ima li neko informaciju koji dan prispeća na carini se obrađuje? Mislim na ove zaglavljene pošiljke koje će ocariniti.
 
Imam jedan problem, ako neko moze da pomogne posto vec pocinjem da brinem. Paket iz Kine mi je poslat 25.01.2015 i imam tracking broj, i od tada ništa još uvek nije stigao na carinu..Pa me brine da li je to normalno da toliko putuje, u pitanju je obicna posta Singapurska. A da napomenem predhodna posiljka pre dva meseca mi je stigla za 4 dana od kada je poslata iz Kine, pa sad ne znam sta je normalno i da li treba da brinem i nekog kontaktiram...Hvala unapred...
 
Imam jedan problem, ako neko moze da pomogne posto vec pocinjem da brinem. Paket iz Kine mi je poslat 25.01.2015 i imam tracking broj, i od tada ništa još uvek nije stigao na carinu..Pa me brine da li je to normalno da toliko putuje, u pitanju je obicna posta Singapurska. A da napomenem predhodna posiljka pre dva meseca mi je stigla za 4 dana od kada je poslata iz Kine, pa sad ne znam sta je normalno i da li treba da brinem i nekog kontaktiram...Hvala unapred...

Pošiljke putuju od 3 do 90 dana od Kine do Srbije...
 
Nista cudno.
 
Прође 24 дана пакета нема…
Screenshot_2015_02_12_23_50_34.png

Ових opening стања има једно 4 комада и за други пакет је слична ситуација.
 
Ima li neko informaciju koji se datum radi danas ili ovih dana?
 
Pa okreni broj i pitaj odmah saznsas odgovor.
 
Koju app koristite za praćenje? I ako je paket od juče na carini kad mogu da ga očekujem?
 
Meni je paket stigao na carinu 12.02 a 14.02 je ocarinjen i poslat za Kg...nisam ocekivala da ce tako brzo...
 
Meni sutradan stigao u poštu i ja ga uzeo direkt iz pošte nisam mogao da čekam da mi donosi poštar :D Super je što je praćenje pošiljke veoma precizno. Pratim preko 17 track.
 
Ja isto 17track, i kad vidim da je u srbiji onada preko poste pratim. Poslednja posliljka stigla 11 a 13 mi postar doneo na kucnu adresu
 
Ljudi , jel i sutra praznik ? Stiglo mi nešto , u lokalnoj pošti je , treba mi ko leba ....
 
Nisam siguran al msm da ne radi ni sutra pošta. Al ipak tu idi sutra proveri.
 
Znači možda mu lokalna ne radi. Zato sam ja moj paket iz lokalne pokupio na vreme :D
 
Ljudi , jel i sutra praznik ? Stiglo mi nešto , u lokalnoj pošti je , treba mi ko leba ....
U bre tesko da ti bas treba ko leba kad si ga cekao toliko dana da dodje iz Kine do Srbije jedna noc ti nista ne znaci.
Razumem da jedva cekas da uzmes to sto si kupio ali da ti treba ko leba platio bi DHL ili bilo koju kurirsku sluzbu, zar ne.
Lek nije sigurno(hvala bogu) pa prema tome samo opusteno ali razumem tvoje nestrpljenje.
 
Jeste , nestpljenje je u pitanju , ali kad sam video da je stiglo , isplanirao sam nešto sa tim . U pitanju su oni prihvati za dremel , hteo sam nešto da radim . Ne trebaju mi ko leba , ali bih voleo da su kod mene , nakačeni i u funkciji . :(
@ bSecurity
Hvala , guglo sam na drugim mestima , ne pade mi na pamet najlogičnije - poštin sajt . krastavac :)
 
Poslednja izmena:
Juce stigao u Srbiju drugi poklopac za telefon, danas vec ima status da je poslat za Suboticu. ne mogu da verujem kako je brza carina.
 
Pazite ovu foru... iz Koreje poslat paket, za manje od 24h je stigao do Turske, odakle treba kod nas da dodje, i bilo je skoro 10 promena za tih 24h, tacno ispisano gde je sta radio paket, a onda mu se gubi trag :D
Primetite da cak stoji kojim letom je otisao paket :) Verujem da je vec na carini i ceka sad li ceka :D


2015-02-12 15:26 INCHEON, Flight number : TK091
2015-02-12 10:57 INTERNATIONAL POST OFFICE, Departure from outward office of exchange, Dispatch number : 29
2015-02-11 22:08 INTERNATIONAL POST OFFICE
2015-02-11 21:23 anyang mail center
2015-02-11 19:17 anyang mail center
2015-02-11 18:56 SL.GURODIGITAL
2015-02-11 13:36 SL.GURODIGITAL, Posting/Collection, Posting office zip code : 152053 , Transit or Destination country :
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno