Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neki su i meni zaglavili u GPC,to jest nisu otpremljeni ka lokalnoj posti,a dva koja su kasnije dosla otpremljeni jutros.
Meni nije jasno šta se desi u ovoj situaciji. Neko je čak pominjao prošle nedelje (možda i ti, ne sećam se) da pogledam na Track24 pakete, tu stoji status za oba da je otpremljeno prema mojoj pošti, je li zapravo otpremljeno iz centralne ili stoji tamo i dalje, ko zna
 
Meni nije jasno šta se desi u ovoj situaciji. Neko je čak pominjao prošle nedelje (možda i ti, ne sećam se) da pogledam na Track24 pakete, tu stoji status za oba da je otpremljeno prema mojoj pošti, je li zapravo otpremljeno iz centralne ili stoji tamo i dalje, ko zna
Ne znam ali dobro da je registrovana ako zaglavi,svakako ce vratiti novac.
 
Stigle dve LA05600...HU (naručene 14.12.) i jedna UA11059...HU (ova UA imala status "delivery center" od 21.12., naručena još 8.11.)
 
UA HU posiljke porucene pre 25 dana stoje u Madjarskoj na statusu Arrive at Linehaul Office
A one porucene pre 15 dana su vec stigle na status Received by Local Delivery Company

Madjari ko nasi. KAKO SE ZALOMI. Roba u vecini sucajeva jako brzo stigne iz Kine do Madjarske. E tu pocinje golgota. Nesto mora da se popravi i u Madjarskoj samoj a i na relaciji Madjarska Srbija pa i u nasem sistemu kada stignu.
 
LA...HU narucena 23.11. na carinjenje cekala od 22.12. i danas pustena sa nase carine, trebalo bi da stigne sutra ili prekosutra.
 
Kod mene UA..HU porucena 24.11 stoji od 11.12 sa statusom "Arrived at linehaul office", druga UA..HU porucena 21.12 zadnji status 30.12 "Arrived in transit country/region" dok
LA..HU jedna sa cudnim statusom porucena 30.11 gde se pojavio prvo status "Received by local delivery company" 21.12 pa onda sl status od te iste je "Arrived in transit country/region" 31.12, druga LA..HU porucena istog dana 30.11 zadnji status 21.12 Received by local delivery company a izgleda da ce mi prestici ove 2 LA..HU treca LA..HU koju sam porucio 21.12 jer joj je zadnji status Arrived at linehaul office 30.12
 
Da napišem konačni apdejt.
Stigla ona tri paketa što su bila prvo zarobljena u paketomatu, pa nakon toga "izgubljena".
Nešto mi se čini da će se moji odnosi sa lokalnom poštom drastično poboljšati nakon ovog malo drmanja njihovog kaveza sa moje strane.

Edit: Brojevi su UA2943xxxxHU , UA2861xxxxHU i UA2941xxxxHU svi poruceni pplovinom i krajem oktobra.
 
Poslednja izmena:
Da napišem konačni apdejt.
Stigla ona tri paketa što su bila prvo zarobljena u paketomatu, pa nakon toga "izgubljena".
Nešto mi se čini da će se moji odnosi sa lokalnom poštom drastično poboljšati nakon ovog malo drmanja njihovog kaveza sa moje strane.

Edit: Brojevi su UA2943xxxxHU , UA2861xxxxHU i UA2941xxxxHU svi poruceni pplovinom i krajem oktobra.
Zalosno sto mora covek tako da bi oni poceli da rade svoj posao.
 
I dalje im graficki prikaz ne valja :(

Vecina posiljki koje trenutno stizu u Madjarsku a posle toga treba da stignu
u Srbiju dobijaju status Arrive attransit country or district

Videcemo kada ce ih proslediti , jer jos gomila stoji od pocetka decembra :(


ua24.jpg

ua131.jpg
 
Ja porucih dva ista proizvoda u razmaku (kontao sam da ako porucim oba u paketu mozda bude zezanja na carini) od jednog dana, i nakon dve nedelje u Srbiji su, predvidjena isporuka je u 2 dana. Jedan je jos na carini drugi su otpremili. Zanimljivo je da u trci vodi ovaj sto mu (predvidjeni) rok isporuke dva dana duzi :ROFLMAO:
LA056 u pitanju. A UPU govori da su mi one krpe vec danima na putu izmedju Budimpeste i Beograda. :)
 
Gotovo svi moji paketi postepeno dobijaju status Arrive at transit country or facility/distinct bilo da su UAxxxx ili LAxxxx....

IMG_20240103_180807.jpg
 
Meni su dva UA porucena 21.12. oba u statusu Arrived in transit country/region, a predvidjeni rok isporuke 19.02. :)
 
La xxxx HU
Делује ми да ће баш брзо стићи до Мађарске, нисам се надао да ће оволико брзо.
Screenshot_20240103_184617.jpg
 
I dalje im graficki prikaz ne valja :(
A mozda su to sad noviteti i tako ce biti do daljnjeg, zbog sastanka Li Minga sa Zoranom Djordjevicem citiram delic sa Postinog sajta objavljeno 20.12.2023 "Tema sastanka bila je i potencijalna saradnja Pošte Srbije sa kompanijom Alibaba Group" doduse samo nagadjam :unsure:
 
A mozda su to sad noviteti i tako ce biti do daljnjeg, zbog sastanka Li Minga sa Zoranom Djordjevicem citiram delic sa Postinog sajta objavljeno 20.12.2023 "Tema sastanka bila je i potencijalna saradnja Pošte Srbije sa kompanijom Alibaba Group" doduse samo nagadjam :unsure:
Da mozda to oznacava novi status kao U TRANZITU a onda ce biti detaljnije da je paket stigao u zemlju odredista. Pratiti svakako.
La xxxx HU
Делује ми да ће баш брзо стићи до Мађарске, нисам се надао да ће оволико брзо.
Pogledajte prilog 421472
Brzo to stigne ali posle haos. UA-HU paketi iz Kine do Madjarske mi stigli za 4 dana a sad vec 21 dan stoje kod njih i ni makac.
 
KORISTITE GENERATOR

UB084....HU
UA15....HU
LA0565...HU

Trenutno vecina posiljki vrlo brzo stize u Madjarsku - pitanje je koliko
brzo ce iz Madjarske biti prosledjene dalje.
Da li ce forsirati ove sa kraja decembra ili ce mesati i one zaostale...


LA0555...

la555.jpg

LA0565...

la05x.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno