Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To znaci da ide od Kine do NL, a tek kad stigne u NL ces imati pravi tracking.
 
Neverujem!:d

Evo opet mi se promenio "status" i dobio sam:

31.01.2015 16:09:40 61200 CARINA GPC BEOGRAD - 11200 GPC BEOGRAD Otprema

Nisam znao da rade i subotom popodne!:banana:
 
I meni proslo :D

31.01.2015
17:14:21 61200 CARINA GPC BEOGRAD Od carine
31.01.2015
17:33:35 61200 CARINA GPC BEOGRAD - Otprema
 
Ajd u zdravlje :d
 
WTF?!

Ima li kraja ovom ludilu?!

Carina ludilo.jpg
 
Bas ludilo. Kako nije prosao nije mi jasno. Jesi li ih zvao? Nama je juce prosao 27/28 januar.
 
Stigao mi fon![emoji1] 21dan ukupno je prosao od kako sam ga kupio.Kostao je 110 dolara,a carina je 2900 din.Radi se o TCL S720.Kasnije utisci.[emoji6]
 
Izgleda da su prilično ubrzali na carini...
 

Prilozi

  • Screen Shot 2015-02-02 at 08.41.06.png
    Screen Shot 2015-02-02 at 08.41.06.png
    66 KB · Pregleda: 177
Ljudi šta se ovo dešava?! Zašto mi je paket završio u Švajcarskoj juče :mad:? Kao da ide nazad za Hong Kong.

Naručen je Android TV box (CS918). Nije mi jasno zašto :wall:.

Imam još 10 dana zaštite na Aliexpressu.

Carina ludilo 2.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne razumem? Kod nas je paket došao 22. i onda bio na carini 23-29. i sad ide nazad :wall:.
 
Ljudi šta se ovo dešava?! Zašto mi je paket završio u Švajcarskoj juče :mad:? Kao da ide nazad za Hong Kong.

Naručen je Android TV box (CS918). Nije mi jasno zašto :wall:.

Imam još 10 dana zaštite na Aliexpressu.

Pogledajte prilog 161595


Iz nekog razloga piše misrouting - paket zalutao???
I poslali ga na pravu adresu - Cirih?

Pitaj prodavca o čemu se radi, možda ti je dao pogrešan tracking, a možda su ovi na našoj carini nešto zeznuli.
U svakom slučaju ga informiši, da bi mogao da tražiš refund.
 
Šta da radim ako mi paket ne stigne ove nedelje a nemam tracking number? Koga da zovem i šta da ga pitam?
Paket poslat 10. Januara a još ga nema ni na vidiku.
 
A odkud ti znas da ga nema na vidiku ako nemas TN?
Onako odokativnom metodom,a?
 
Sacekas jos 3 nedelje pa tek onda pitas. 20 dana uopste nije ni za brigu.
 
Sta se desava sa NL postom? Usporili su nesto katarstrofalno u poslednje vreme....
 
Meni sa dxa stigle LED sijalice za nekolimo dana i vec su kod mene.
btw uzasne su i za 12w PRESLABE.
 
Meni sa dxa stigle LED sijalice za nekolimo dana i vec su kod mene.
btw uzasne su i za 12w PRESLABE.

Da, te kineske sto su po 3-4$ i sl. su uglavnom slabe, cekam da mi stignu od 18 i 20w korn varijante pa da vidim imaju kao dobre ocene, inace probao sam od 30w i nije toliko losa ali nije ni jeftina toliko i velika je...

Do sad jedino sto valja od tih led sijalica, a da ne mora da se stavlja 5 komada za sobu, sam nasao na amazonu i stvarno su dobre, jedna kao 100w obicnih otprilike a i boja je ok, recimo jednu koristim za kupatilo...
Vidi se kvalitet, ali joj je i cena oko 10e plus sa amazona carina naplacuje pdv jer salju racun a i zeznutija je dobavljivost ovde...
 
Daj koja je da vidimo o cemu se radi.
Ove moje nisu jeftine, po 7-9$, 12W. Ali ja sam uzeo kao obicna sijalica, jer one corn bi mi smetale sigurno kako su uperene :)
 
Daj koja je da vidimo o cemu se radi.
Ove moje nisu jeftine, po 7-9$, 12W. Ali ja sam uzeo kao obicna sijalica, jer one corn bi mi smetale sigurno kako su uperene :)

Ove su odlicne, za sada nisam nasao bolju jacinu i boju, ja imam stariji model, ova bi trebalo da je jos bolja:
TIWIN 13W New Generation http://www.amazon.de/dp/B00QAF7BZG
Stariji model, koji sam probao:
TIWIN 13W http://www.amazon.de/dp/B00I3IW7V6/

I ova izgleda nije losa, cena slicna:
Baxxtar 14W http://www.amazon.de/dp/B00LNBBHKC/


Neka srednja varijanta:
Starluxx 12W http://www.amazon.de/dp/B00I3IW7V6/
Lighting EVER 12W http://www.amazon.de/dp/B00HF1KFFM/


Ova bi trebalo da je ok, a nesto je jeftinija (bilo je od 15W ali ih vise nema na stanju):
MITRA LED 12W http://www.amazon.de/dp/B00MXV4BUY/


Mislim da su slali za Srbiju, a postoji i varijanta free + mailboxde...

Ne mogu uopste da ih nadjem po kineskim sajtovima, gde bi cena moguce bila niza, i free postarina...

Izvinite za mali offtopic... ;)
 
Stigao mi fon![emoji1] 21dan ukupno je prosao od kako sam ga kupio.Kostao je 110 dolara,a carina je 2900 din.Radi se o TCL S720.Kasnije utisci.[emoji6]

I kakav je telefon? Radi li sve i da li secka? Drugar planira tako neki kinez do 100e...
Jesu li carinu sami procenili (a i nesto je to malo, s obzirom da na tu cenu ide carina i pdv i ostali troskovi), nisi ti nesto slao i sl.?
 
I kakav je telefon? Radi li sve i da li secka? Drugar planira tako neki kinez do 100e...
Jesu li carinu sami procenili (a i nesto je to malo, s obzirom da na tu cenu ide carina i pdv i ostali troskovi), nisi ti nesto slao i sl.?

Mada sam se juce patio sa ROM-ovima,izgleda da sam nasao pravi!Zahvaljujuci clanu -psaras- koji mi je predlozio ROM,tek sada mogu da uzivam potpuno u samom telefonu.Telefon je i vise nego OK,za ove pare.Ja sam ga uzeo na 1949.deal,za 110 $ a carina me je izasla oko 27 $.Nisam im ja slao nista,oni su ga sami procenili.A stigao je tacno za 21 dan.

Baterija je izgleda odlicna,sinoc sam ga napunio do kraja,a danas sam ga dosta cackao,odgledao jedan dokumentarac od 45 minuta na njemu,instalirao sve i svasta,wi-fi je dosta bio upaljen,par poziva,i evo sada je baterija na oko 55%.

Lepo lezi u ruci,konacno telefon bas za mene,jebga kad sam dvometras! :lol: Ne kliza se i ne ostaju vidljivi tragovi prstiju na njemu (bar dok se ne jede burek) ili tako nesto. :D

GPS hvata odmah,lepo ih nalazi i dosta je precizan,nista manje nego i dosadasnji moji "brendirani" telefoni.Mada ja navigaciju uopste ne koristim,tako sto se mene tice to mi ne treba.

Sto se signala tice,odlican je,obe sim kartice mi lepo rade,jedna VIP a druga Telenor.Mislim to zavisi do same mreze i tvoje trenutne lokacije,a ne do telefona.

Kamera je sto se mene tice OK,nisam neki zahtevan korisnik,volim dobru i cistu sliku da uslikam,i sasvim sam zadovoljan sa njim.

Ekran je dobar i osetljiv,iako mu jos nisam skinuo onu zastitnu foliju sa njega,lepu i cistu sliku daje,uglovi gledanja me ne zanimaju,jel nikad nisam gledao u svoj telefon "sa strane"! :lol:

Telefon je brz,ali sta i ocekivati od "octacore" procesora?Ni jednom mi nije secnuo ili tako nesto,sve kliza na njemu.

Ne svidja mi se sto su "back" dugme stavili sa desne strane,nezgodno je sa palcem tapkati po njemu.I sami dugmici ne svetle,jebga.One "smart gesture" uopste ne rade,bezveze,iskljucio sam ih.
 
Sta se desava sa NL postom? Usporili su nesto katarstrofalno u poslednje vreme....
Ovakva je situacija kod mene...

24662bc4b12977813adc1629213e560c.jpg
 
Meni jos jedan paket sa DXa, isto LED sijalicke, posao dan posle druga dva, ali bleji NLASMC prispece vec 10 dana ;)
 
^ Isti slučaj, isto sa DX. Od 20. mi stoji "NLAMSC prispeće".
 
Isto za Nis :D
HAA, stigao na carinu pre 2h :D
(kad bi ga vratili da vratim pare... pogresne sijalice :))
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno