Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Treca nedelja kako je paket na carini 😅 Lebe mekani...
Inace poscar mi kaze, odmori, dosta ljudi napustilo postu, tako da lagano ocekujte kasnjenja posiljki ili ubacivanje u sanduk bez potpisa, ne stizu da postignu sve. On koristi svoj privatan auto da postigne, prosirili im reone samo tako.
 
@stiw47

Najverovatnije ce dobiti L/R...LT kod kao i sve ostale
registrovane SunYou posiljke
Da li mozda neko zna bilo ko, sa obzirom da vise posta ne dostavlja na adresu koji je ovo facility i kako da nadjem u kojoj posti mi je paket kad ukucam kod koji je ispod poruke ovaj”LT-itd itd” u postu pise da ne postoji taj paket ne znam sta da radim
 

Prilozi

  • IMG_0275.png
    IMG_0275.png
    313.1 KB · Pregleda: 56
Da li mozda neko zna bilo ko, sa obzirom da vise posta ne dostavlja na adresu koji je ovo facility i kako da nadjem u kojoj posti mi je paket kad ukucam kod koji je ispod poruke ovaj”LT-itd itd” u postu pise da ne postoji taj paket ne znam sta da radim
Nije to još stiglo u Srbiju.
 
trenutno u Holandiji, tj departed iz Holandije, znaci da je u avionu najverovatnije za Beograd
 
@sasa022 Sale okaci ako imas neki LS...NL tracking code Kina->Srbija, Anker sada tako salje pa da vidimo redosled statusa.

Idealno preko ship24
 
Na carini vec 15 radnih dana, i nista. Ovi se jos vise usporili leptejebo.
 
Meni sutra mesec dana od kako je pisalo Arrived at local delivery center za UA HU
Mislim da to nece ni stici..dal je zaglavilo kod nas ili kod madjara nisam siguran, nema ono [RS] , mada koliko se secam to ne pise uvek.
 
Da li gledao na https://globaltracktrace.ptc.post/gtt.web/
Meni su sve uredno stigle, 8 ili 9 pošiljki sa UA...HU. Ali pravo u paketomat, tako bar idu u Pančevu. Nema više da nosi poštar i slično.
Stigne SMS, i/ili preuzmeš aplikaciju pa možeš i preko nje. Ne znam da li ti je upisan broj telefona na aliju pa da može ovo.
Na tom sajtu za praćenje iznad, se vidi samo da je On Route kada krene iz HU. Ova mi nije stigla, ali je i kasnije naručena i ne očekujem je još.
Na tvom mestu bi otišao do pošte i pitao. Ovo bude na kraju i nije bilo više nikakvog praćenja:
Maxthon Snap20230901121610.jpg
 
Meni sutra mesec dana od kako je pisalo Arrived at local delivery center za UA HU
Mislim da to nece ni stici..dal je zaglavilo kod nas ili kod madjara nisam siguran, nema ono [RS] , mada koliko se secam to ne pise uvek.
dok nema to [RS] nije usao u Srbiju
 
Proveri na ship24.com i videces da li je poslato iz Madjarske i da li je stiglo u Srbiju.Meni je stigla posiljka iako nije imala [RS].
 
Capture33.JPG
Capture333.JPG
To je to. Izgleda da je to zaglavilo u madjarskoj, sad sam bas pogledao , od poslednjih 5 posiljki 4 su bile UA HU i sve su imale [RS] samo jedna koja je bila UB HU ona nije imala taj prefiks, a uredno su sve stigle. Od tih 5 samo jedna je otisla u paketomat a ostale je postar doneo.
 
To je poslato tek juce za Srbiju tako da mozes da ocekujes posiljku od 5 do 7 dana.
 
Izvini ucinilo mi se da je 31.08.to je vec dosta vremena proslo,ja im takodje ppsiljku ali sa UB...HU i nije ni stigla,otpisao sam je vec ali UA....HU stizu redovno,barem u poslednje vreme su stizale brzo.
 
Pretpostavio sam da si permutovao datum :D u svakom slucaju otprilike to nece ni stici.. inace u pitanju je adapter za ssd m2 na pciex... i ssd sam kupio kad ikad.. i sad opet moram cekati drugi. :cautious:
 
Zašto ne proveriš u pošti?
Valjda znaš koja je za tvoje pakete i adresu.
EDIT: da li si ostavio broj mobilnog na aliju? Nemam pojma odakle si ali kod mene samo Paketomat, Preuzeo LA... na šalteru kada sam već bio do paketomata. Kaže žena da samo i isključivo te UA... idu na paketomat.
Još jedan edit, na pola podigniutih, nije bilo RS statusa.
 
Probacu sledece nedelje, nije nikad bilo problema posto je na firmu adresirano pa uvek postar sve donese. Ima i broj telefona , pa nekad zove nekad ne. Bg je u pitanju inace. A ta jedna koja je otisla na paketomat je bila na moju adresu stana.
 
Za to na firmu ne znam. Niko ne zove, stiže SMS od pošte, piše baš "pošta".
Kada pogledaš order i tracking na samom aliju za tu pošiljku, piše zamaskirano ime i prezime i broj telefona na samom vrhu.
Mislim da odatle povuče broj mobilnog kada ga sortira u pošti za paketomat (valjda kinez tako popuni). Ona Direct4.me aplikacija koja je za to podizanje sa paketomata, isto se registruje na mobilni broj.
Zato i probaj na ime i prezime u pošti ako nema broja telefona za tu adresu.

Nisam odavno poručivao pa me iznenadila nova procedura. Bukvalno je rekla isključivo na paketomat te neregistrovane (jednu LA.... koju nisam presreo u pošti su ubacili kulturno u sanduče). SMS inače puste za jedan broj pošiljke, a bilo je po dve ili tri pošiljke uvezano u tu jednu. Ne znam, imao sam ukupno 13 ili 14 paketa, samo 4 sa LA.... još taj jedan očekujem da stigne brzo.
 
Poštin Track and trace mi kaže "otprema
17Track mi kaže "item lost"

Ko je tačan?
 
Ako vam paket krece iz Guangdong pokrajine, postoji mogucnost da vam paket zaglavi koji dan zbog tajfuna
 
Meni ove dve stoje već duže od mesec dana i ne stižu, dok su dve stigle, jedna sa par dana ranije, i jedna koja je imala status par dana posle ove dve
 

Prilozi

  • Screenshot_20230902-130645.png
    Screenshot_20230902-130645.png
    129.1 KB · Pregleda: 28
Ako vam paket krece iz Guangdong pokrajine, postoji mogucnost da vam paket zaglavi koji dan zbog tajfuna


Tri tropske oluje nastale su u severozapadnom Tihom okeanu i Južnom kineskom moru. Saola i Haikui već su označeni kao tajfuni, dok je Kirogi, najudaljeniji od kopna, još uvek svrstan u tropske oluje, prema meteorološkim prognozama...

Stotine letova otkazano je u kineskoj pokrajini Guangdong i Hong Kongu jer se supertajfun Saola približio kopnu u petak i prisilio vlasti da izdaju upozorenja o snažnoj oluji i zatvore firme, škole i finansijska tržišta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno