Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako ove stare brojeve izbrisati
 

Prilozi

  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    83.2 KB · Pregleda: 44
UA***HU posiljka stigla za 19 dana.
Za UB****HU odobren refund posto je jos uvek kod Madjara.
 
@sasa022
Dosta sa tim logistikama, u zadnjih par strana si ih ispisao x puta, nude ti slanje sa vremenom isporuke a njihova stvar je kako će poslati i nema to nikakve veze sa prodavcima već šta im AE nudi. Kada postoji opcija sellers metod tad možeš da pitaš prodavca ako hoće da ti kaže.
Special goods su pošiljke sa kojima se ne rukuje standardno i nema veze sa tim šta si izabrao a možda te i interesuje šta je u pošiljci kao što tražiš brojeve pošiljki?
 
Valjda ovo radi:

How to Delete Autofill Suggestions in Chrome. To get rid of unwanted autofill suggestions in Chrome, highlight the suggestion you want to clear by hovering your mouse over it, then press the "shift" and "delete" keys at the same time.
 
^ Kod mene radi :)
 
Ja imam gomilu UA... HU koje su stigle kod nas jos u maju, a ni jedne nema da donesu, tako da to pokazuje samo kako zavisi od lokalne poste i postara...
Takodje 6 maja narucene 3 posiljke UA... HU i jos par drugih prva je bila maska za telefon oko 100 din stigla skoro najbrze jedno 15tak dana, druga su bili neki adapteri smesna cena 150din stigli polovinom juna i najskuplja stvar smart dozna oko 900 din 23.5 Arrived at local delivery i to je to probao sam svima da pisem mejl i madjarskoj posti i nasoj nista. Refund mi odbili ali sad cu da uslikam sve odgovore na mejl od posti i da slikam prodavceve poruke jer lik mi je dao kao neki Logistic broj za tracking koji pise da je u Spaniji.
 
Ako je Ux...HU i ima status [RS] Arrived at local delivery center tesko ce ti odobriti refund.
 
@kalin62

Za UB..HU je napisano i imas primere - uglavnom idu veoma sporo

LB...LT - najverovatnije da ce stici u roku od mesec dana

SYZZ - cekaj da dobiju U kod
 
Šta se dešava sa paketomatima?
Juče me zovu iz pošte da preuzmem paketić iz kine, kao hitno samo taj dan, jedva stigoh do 19h. Malopre otvorim mail, kad tamo info da stiže paket u paketomat, sms opet nisam dobio, otvorim app, piše da je od 6.7.i da je otkazano, drugi paket je u pitanju!
 
UA***HU posiljka stigla za 19 dana.
Za UB****HU odobren refund posto je jos uvek kod Madjara.
I LA*****HU brzo stiže, i ima kakvo-takvo praćenje koje odgovara stvarnosti.
Pišem kakvo-takvo praćenje, jer se obično dan-dva nakon prijema ispravno ažuriraju svi statusi u isporuci, a do momenta prijema pošiljke (kada je i najbitnije) umeju da budu nejasni.
 
Mađari se ubrzali. Poručeni neki ledovi za auto 24.06. LA....HU , danas stigli do mene .
 
Stižu i meni slušalice Anker preko bex-a, 0 din naplata. Jedne, ne znam šta će biti sa drugima.
 
Stigle i meni, status se nije menjao ovaj put, samo me pozvao kurir.

0 dinara ovaj put, lepo
 
Kod mene odlicno. Ovo su veci paketi, oko 1.5kg
Preko 2kg su meni prolazili isti dan i izmeničnu i carinu. Ponekad i tako manji, 1.5kg prođu brzo. Ovo ostalo obično čekam dugo. Imam trenutno 2 manja untracked paketa koja čekam oko 3 nedelje (oba iz Evrope), moja sumnja je da opet stoje sto godina u izmeničnoj
 
Jedno pitanje, posto su mi odbili prvi refound request drugi ne mogu da posaljem, hocu to da appelujem ali kad odem na tu opciju da mi neki online servis gde me stavi sa pricam sa robotom i tu ne mogu da poslajem slike nikakve, kako da dodjem do live supporta? Tj da posaljem coveku da pogleda
 
@kalin62
Tvoj UB040 će izgleda čekati moj UB042xxx kome još nije ni izvozno carinjenje odradjeno čuči u HUB. :ROFLMAO:
Te XB pošiljke su sa posebnim rukovanjem, ne može sa standardnim pošiljkama (baterije, neke tečnosti, neki praškasti materijali itd., kako bi mi rekli specijalna roba). Grubo cenim da se čeka da se napuni vreća pa tek onda ide dalje, zato je i duže čekanje nego trenutno za XA pošiljke.
 
Jedno pitanje, posto su mi odbili prvi refound request drugi ne mogu da posaljem, hocu to da appelujem ali kad odem na tu opciju da mi neki online servis gde me stavi sa pricam sa robotom i tu ne mogu da poslajem slike nikakve, kako da dodjem do live supporta? Tj da posaljem coveku da pogleda
ako je neka sića para nemoj da se bakćeš. ako je fina para, a oni i dalje odbijaju refund, može da se uradi chargeback preko same banke, u određenim situacijama, ali ako to uspe, u tom slučaju ćeš verovatno dobiti ban sa sajta gde si naručio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno