Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@e46glogi

Nisam imao ovaj drugi broj za pracenje ali u sustini cim za RB...SG dobijes status "Departed from transit country/region" ocekuj kroz neki dan.

Tako je bar kod mene bilo, videcu za ovaj drugi par kako ce da ide.
 
Дакле - што се наше царине тиче, треба се наоружати стрпљењем 😁 . Може да буде на царини и 3 дана, а може и 13 - како коме западне.
Али је добро што сад пакети брже стижу у Србију. Мој пакет за 10 дана стигао из Кине у Србију (сингапурћани). Сад је 3 дана на царини и бојим се да ми не гине следећа недеља.
 
2 do 3 nedelje u proseku kod mene za sve sto ide na carinu. Ako ne prodje za 24h bez carinjenja uglavnom toliko cekas.

Jos jedan RB...SG je danas krenuo ka meni, narucen 02.06., sutra 30.06. ce biti kod mene, prolazno vreme 28 dana.

Na carini bio 16 dana.
 
Ja imam gomilu UA... HU koje su stigle kod nas jos u maju, a ni jedne nema da donesu, tako da to pokazuje samo kako zavisi od lokalne poste i postara...
 
Da te UA HU posiljke nemaju nikakvog reda,. Mada meni u reonu Beograd stignu u roku 20 dana najkasnije od statusa AT LOCAL DELIVERY CENT
Ima jedna samo posiljka koja od kraj maja stoji tako i nema je nigde. Verovatno je u nekoj gomili u mojoj posti.. I ovako jedva pronalaze pakete cak i one sa pracenjem...
 
Koliko otprilike treba DHL paketu da stigne? Naručio sam iz Irske, a u pitanju je DHL paket najjeftinija varijanta, bez praćenja i mali je paket.
 
Stigao malopre sms od bex-a koji kaze da ce mi posiljka od flying cargo-a biti dostavljena danas. Iznos za naplatu 0 din.
Izgleda da sam konacno i ja docekao slusalice.
Javljam kad stignu da potvrdim.
 
Stigao malopre sms od bex-a koji kaze da ce mi posiljka od flying cargo-a biti dostavljena danas. Iznos za naplatu 0 din.
Izgleda da sam konacno i ja docekao slusalice.
Javljam kad stignu da potvrdim.
Je li ti promenjen status na aliexpressu? Ja imam dva poručena, ali i dalje su statusi iz maja. Nadam se i ja slušalicama uskoro
 
Evo stigle, nisam platio nista dodatno. 73 dana...
 
Stigla jedna UA...HU posiljka od 04.06., prolazno vreme 26 dana.
 
Pre mi se desavalo pokupim 1 paket sa paketomata, odem 500m od paketomata stize poruka da je jos jedan ostavljen...
 
UA.... HU paket poslat 9.5..... 23.5 Arrived at local sorting center (RS) posle toga mu se gubi svaki trag osim sto na tracking numberu koji mi je dao prodavac(ne onaj od aliexpresa) pise da je 9.6 delivered

Zanimljivo da su dva paketa isto UA... HU koja su narucena u isto vreme stigli mnogo brze jedan za 15 dana drugi za mesec dana i oba su imala cekanje oko 2 meseca na estimated time dok je ovaj imao 45 dana u pitanju je Aliexpress Selection Standard koji je bio oko 100din dostava

Pokusao refound da trazim u roku od 2h su odbili prodavac samo pise please wait logistic itd... Ugl digao sam ruke vise se ni ne nadam da ce da stigne tako da ako stigne samo moze prijatno da me iznenadi, oko 700 dinara sve ukupno je bilo i nije mi do para nego jednostavno jer mi je trebalo taj predmet, sve u svemu nikad vise preko Selection Standard necu uzeti paket xD, da ne gresim dusu 90% nisu oni krivi nego nasi ali sta da se radi.
 
Izgleda su u stanju da ne evidentiraju u sistemu ( zagube ) i LA..HU koje imaju pracenje o_O
 
RG...CN i LV...CN su mi stigli za manje od 14 dana...znatno brze od onih sto idu preko Litvanije...
 
Stigla su mi dva LV...CN. Otvarana, ocarinjena i sve. Bili na carini 3 dana, top :) Novi Sad
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno