Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stigao i meni najzad iHerb paket, poslat 15/16. decembra.
 
Nije mi do drugog, ali ozbiljno je problem da stoje neke stvari toliko na carini :( A nije da imam ovde ikakvog izbora za iste! (nisu suplementi, vec 90% je kakao prah, kakvog ovde uopste nema)
 
E to ti ne bih znao reci, jer nisam do sad preko njih dobijao posiljke. Mozda ces nesto i uspeti preko ovog gore ruskog sajta, posto je meeni mogao da prati posiljke poslate preko wedoexpress, a nije mogao da se prati preko nase poste.

"Status "No further track and trace service available" used when postal operator notified about non trackability of the item. No further tracking possible, however some new statuses could apper."
 
Poslednja izmena:
Yeeee,stigao fon danas preko Sinapurske poste za 6 dana!!!

2015-01-27 09:00
11003 IZMENIČNA POŠTA, Za carinu
 
Stigao i meni najzad iHerb paket, poslat 15/16. decembra.

Strasno kolko dana smo cekali.
Prosto se razmisljam da li ponovo da narucujem, a sa ovolikim cekanjem vec sam trebao da porucim cim su mi paketi stigli.
Ali sad kad vidim da se neki zale da im nisu ni stizali paketi sa iHerba, ne bacaju mi se 50-100$.
 
pozdrav svima ja sam nova ovde a i na aliexpresu, treba mi pomoc oko jedne porudzbine mislim da mi je prodavac dao lazni kod za pracenje, broj ima 13 cifre bez slova i salje me na http://www.yw56.com.cn/english/index.aspx stranica nece da se otvori. Sta da radim jel imao neko slicnio iskustvo?
 
Eh sto bar neko nije pitao ISTO to samo par postova iznad, i dobio odgovore vec...
 
Nema ko da cita ponavljali smo to da ne preteram jedno 100 puta jacika983
Al dobro nova si pa ti malo oprosteno.
 
Dva paketa sa DXa (LED sijalice, odjednom porucene, ali jedne su MVP, druge nisu, pa su rasparcali u dva paketa :D), stigle danas (na carinu nasu). Porucene 21. januara, 26. su bile u Amsterdamu tek (NL - Prispece).

Sad da vidimo koliko ce se krckati na carini, valjda se njima nece svideti one koje ce se meni svideti :D (ja volim neonke, vecina ne voli :D)
 
Poslednja izmena:
Možda neko zna odgovor pošto sam potpuno zbunjen.
Ispod sam popisao statuse od kako je pošiljka preko China Post stigla u Srbiju, sve je ok, naručeno 24.12. OSIM da je na uručenju ime meni nepoznate osobe i NISAM primio paket!!!
Da li to treba tako? Da li im je to neki kurir koji će meni dostaviti pošiljku? Šta da radim?

IZMENIČNA POŠTA Prispeće
10.01.2015 16:48:58 IZMENIČNA POŠTA Za carinu
12.01.2015 10:37:35 GPC BEOGRAD Otprema
12.01.2015 13:21:11 IZMENIČNA POŠTA - 11200 GPC BEOGRAD Otprema
13.01.2015 05:17:37 GPC BEOGRAD - 11000 Beograd 6 Otprema
13.01.2015 15:51:49 Beograd 6 Uručenje Uručeno "neko meni potpuno strano ime"!

Stiglo konačno, bez problema, samo malo duže putovalo. Inače, nema broja pošiljke na pakovanju. Tako da izgleda da kinezi muljaju sa brojevima, šalju više stvari pod jednim brojem ili slično ali moje iskustvo je da na kraju stigne.
 
Nije mi do drugog, ali ozbiljno je problem da stoje neke stvari toliko na carini :( A nije da imam ovde ikakvog izbora za iste! (nisu suplementi, vec 90% je kakao prah, kakvog ovde uopste nema)

Ghirardelli? :D
Elem, ovo mora da je bio neki divine intervention, jer kako sam iskucao poslednju poruku, tako je postar zazvonio na vrata i doneo u$rani paket posle skoro mesec i po dana :d Stvarno su neozbiljni.
 
Ne, Rapunzel ;)
 
screenshot-2015-01-28-12.png


Pa šta rade ovi 5 dana sa paketom?

Šta uopšte znači otprema?
 
Mom drugu jutros dodje paket koji je 19.stigao u Srbiju i od 20-27. bio na carini, uredno odran za dazbine...
 
Trebalo bi meni onda uskoro da stigne? Lik mi je 10. Januara poslao tastaturu, miš i podlogu iz US. Rekao mi je da nije uzeo tracking number zato što treba da se plati. Je l' me laže ili je moguće? Ako mi ne stigne za još par dana šta da radim?
 
Poslednja izmena:
Vrlo moguće da je bez praćenja. Kad prođe mesec dana od kad je poslato kreni sa paničenjem, do tad budi miran. :D
 
JEL" MOZE PROMENA NAZIVA TEME BEZ NASIH SLOVA?
Zbog buga foruma sa IEem, stalno mi izbacuje Invalid topic kada pogledam nove postove u ovoj temi :(
 
Koristiš IE?! :D
 
Ja mislio IE niko zivi ne koristi a ponajmanje ljudi na ovom forumu.
Brate sta te tera na to?
Nema vece rupe u Win od IE-a.
 

Da, posto Firecracks ne vidi nijedan sajt kako treba u Large Fonts kod mene, Opera maltene sve fontone nekako transparentno/translucentno renderuju pa se teze cita, a Chrome pola radi pola ne radi....
IE jedini radi kako treba, za vecinu sajtova.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno