Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinoc se pojavio a jutros izgubio sledeci status (Serbia, in transit) za RF****LT nakon Reception LT-2132NM, koji po ranijim posiljkama je status pre no sto se pojavi u izmenicnoj posti.
Kada na 17track stavim da automatski odabere logistiku on stavi PostPlus i status je sledeći:
1647941864757.png

Šta znači ovaj status koji se pojavio juče?:unsure:

2022-03-21 20:31
RS, Receive receptacle from abroad (RESDES EDI-received)

2022-03-21 20:31
RS, Receive receptacle from abroad (RESCON EDI-received)



Kada sam stavio SunYou za isti paket onda je sledeći status:
1647941960325.png

Naravno ovaj SunYou nije tačan jer piše da je u Srbiji a nije...
 
Poslednja izmena:
Kada na 17track stavim da automatski odabere logistiku on stavi PostPlus i status je sledeći:
Pogledajte prilog 338699

Šta znači ovaj status koji se pojavio juče?:unsure:

2022-03-21 20:31
RS, Receive receptacle from abroad (RESDES EDI-received)

2022-03-21 20:31
RS, Receive receptacle from abroad (RESCON EDI-received)



Kada sam stavio SunYou za isti paket onda je sledeći status:
Pogledajte prilog 338700

Naravno ovaj SunYou nije tačan jer piše da je u Srbiji a nije...
Otkrio sam šta znači. Primer za još jedan paket koji mi je stigao skoro. Ako je verovati ovome, sutra bi trebalo da sleti:):rolleyes:

1647942925033.png
 
Poslednja izmena:
To znači da je već sleteo, samo su u pitanju dan ili dva dok se ne pojavi na izmeničnoj. To jedini status koji 101% sigurano znači da je pošiljka stigla u zemlju odredišta
 
Da, treba daje stiglo ali me čudi što se pojavio pa nestao status, nije mi palo na pamet da skrinsotujem. No znacemo danas sutra.
 
Evo ga! :) Sutra bi trebalo da je kod mene.

71C9E4B6-3900-47D1-9AEB-8432BEA5B178.jpeg
 
Na aliexpress tamo pishe da je waiting time 20-23 days. Ja cekam 35 dana tako da mi je dosta,ovo je bukvalno zadnja stvar od njih. Ako vam kojim slucajem treba nesto za tastature,uzmite od ovog Nemackog sajta i necete cekati: www.keygem.store
 
izgleda da je tek danas stigla u Srbiju.

22.03.2022 13:42:1811003 ИЗМЕНИЧНА ПОШТАПриспелa
08.03.2022 10:22:00LT-2132NMПријем
 
Stize li nekome ove nedelje posta UA...HU ili UB...LV sa poslednjim statusom At local delivery center od 10.03, 11.03, 12.03?
 
Stigla mi danas UA HU sa poslednjim statusom "Arrive at local delivery office " od 12.03.
 
Ja sam dobio prosle nedelje UA....HU sa statusom "Arrive at local delivery office " od 12.03.
 
Ko zna sta rade u postanskim centrima i po lokalnim postama.... :(

Isporuka na kucne adrese UA..HU posiljki sa statusom Arrive at local delivery office od 12.03. je krenula 14.03.

Videcemo kada ce posiljke koje su u Budimpestu stigle oko 15.03 stici u Srbiju

UA..HU koje su 15.03 imale status Custom clearance successful
su tek danas dobile status da su juce krenule iz Kine - Departed country of origin
 
Kasne kasne:rolleyes: Verovatno imaju puno paketa:confused:

1648057096794.png

Ranije kada je bio status "RSBEGC" paket je bio odmah sutradan kod mene. Poslednjih par meseci obično ga drže 2 dana pa onda dostavi lokalna pošta. Tako da sutra očekujem paket:sneaky:
 
RF…LT paket vec nekoliko dana ima status Airline arrived at destination country, kod nas na sajtu poste se ne vidi posiljak…
 
RF…LT paket vec nekoliko dana ima status Airline arrived at destination country, kod nas na sajtu poste se ne vidi posiljak…
Gde gledaš? Koja logistika? Idi na 17track i stavi da ti logistika bude PostPlus ili da automatski odabere. Trebalo bi da ti prikaže tačan status.

Verovatno se nalazi u Litvaniji.
 
Packages app, ona mi bolje pokaze status.
Na 17track mi stoje podaci od 18.03. HK, Posting .
 
Packages app, ona mi bolje pokaze status.
Na 17track mi stoje podaci od 18.03. HK, Posting .
To je tek krenulo...

Kada se pojavi sledeći status:

1648060833915.png
1648060958919.png

Znači da je stiglo u Litvaniju. Posle toga čekaš oko nedelju dana da se pojavi u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
Ja isto ocekujem jednu takvu, narucena pre par dana ... cekam da se prebaci kod iz LP u RF LT.
Javim kad stigne, tamo sledeceg meseca.
(dogurala tek do Nanchenga)
 
Neće, preskočilo je carinu.

Da je bilo za carinu i carinjenje onda bi pisalo:

11003 Izmenična pošta - Za carinu

Kada je RSBEGC to znači da je preskočilo carinu i ide u sortirni centar odakle oni šalju dalje u lokalnu poštu. Paket ti stiže za dan ili dva od trenutka pojave ovog statusa.
 
@Nedad

U medjuvremenu , ovde mozes da naucis kako da pratis statuse ;)
Primera ima sasvim dovoljno
 
Jel nekom stigla HU posiljka sa statusom "Arrive at local delivery office " od 19.03.
 
Jel nekom stigla HU posiljka sa statusom "Arrive at local delivery office " od 19.03.
Meni juče, ali samo jedna, a imam dve koje su dobile isti status tog dana u isto vreme, da li se to još nekome dešavalo ranije? Ili da idem da im kažem da rovare i nadju?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno