Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Gemini
Nije :/ od 29. mi stoji " Arrived at destination country ". Na sajtu nase poste nema nista, ni Litvanske, na postalninja nista ne izbaca uopste, na 17 track nesto sto mi je malo nejasno i tako dalje :D
 
@Gemini
Nije :/ od 29. mi stoji " Arrived at destination country ". Na sajtu nase poste nema nista, ni Litvanske, na postalninja nista ne izbaca uopste, na 17 track nesto sto mi je malo nejasno i tako dalje :D
Imam i ja vise paketa, 30 dana kako stoji Arrived at destination country, pa Delivering Accepted by Last Mile Carrier
 
Evo mi danas stigla u postu, pa dako do petka stigne na adresu :) Poruceno 15. aprila
 
UE951458444KG samo da pitam jel ovo fake br?
 
Mislim da je ovo broj samo dok je u Kini a posle nema traga...
 

Prilozi

  • IMG_20210506_135624.jpg
    IMG_20210506_135624.jpg
    105.3 KB · Pregleda: 44
Preko kojih pošta trenutno šalju Cainiao Super Economy Global i Cainiao Super Economy, odnosno šta brže stiže.
 
Meni stigla danas 4 paketića, 2 su putovala manje od mesec dana (14-i april), jedan od 02.04., a jedan je od 30-og marta. Imam jedan što mi nije stigao od 31. januara, ostali su stizali za 20-45 dana, osim par njih posle ~2 meseca, ali tad im je bila Nova godina.
 
Pratim forum redovno i samo da javim ako nekog interesuje da mi je stigao paket sa ali preko China Post. Porucen 12.4. poslat 16.4. na carinu stigao 27.4. Leteo Qatar Airwaysom. Paket je inace veci 4kg. Koga interesuje tracking samo statusi sa ninje moraju da se prevode sa kineskog. CY000746645CN. Iznenađujući format broja ali traking i preko naše pošte radi.
 
I meni su danas stigla 4 paketa. Tri su išla preko LV naručeni 09.04.21 a jedan preko MY poste naručen 13.04.21. Zna li neko kako ovih dana idu NL neregistrovane pošiljke.
 
Trenutno razne Ux...xx ( UB...LV , UD...MY , UE...KG ) posiljke sa AE stizu za oko mesec dana
 
Meni slusalice sa Gearbest-a putuju i nikako da stignu.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-05-13 https user gearbest com.png
    Screenshot_2021-05-13 https user gearbest com.png
    47.4 KB · Pregleda: 66
  • Screenshot_2021-05-13 УНИВЕРЗАЛНО ПРАЋЕЊЕ ПОШИЉКИ 17TRACK.png
    Screenshot_2021-05-13 УНИВЕРЗАЛНО ПРАЋЕЊЕ ПОШИЉКИ 17TRACK.png
    40.1 KB · Pregleda: 60
@ amd

Holandjani ponekad imaju zastoj u NL , ali ovaj tvoj primer nije standardan
( obicno je zadrzavanje 10-15 dana )

Treba da se pojavi status da je posiljka prosledjena iz NL ka Srbiji.
 
Stigla dva UB*******LV porucena 4 aprila , jedino jos mi nije stigao jedan od 16 februara takodje UB****LV.
Tako da me sad Ali nece videti dok ne ukinu nenormalne shiping troskove , glupost je da trasnport 3 varalice za ribolov ukupne tezine 30 gr i cene oko 600-700 din bude 70-80$
 
Paketi bas brzo stizu za neki 35 dana u proseku takva je situacija kod mene u zadnje vreme.
 
i ja da potvrdim da mi je ipak stigo china post paket iako mu je jedan status bio security return. isto preko qatar airways. prodavac prvobitno prihvatio dispute pa sam mu ponovo platio.
 
Koliko vremena treba da prodje najmanje dok paket prodje carinu, Ja sam porucio paket 7 maja i na mail su mi poslali da je paket stigao u Srbiju,malo mi je neverovatno da za toliko kratko vreme stigne paket.
 

@Miki_

A da li postoje neki sajtovi za praćenje?
Načekaćeš se ti dok to stigne do carine jer si se sam izjasnio za free slanje koje nema praćenje a to što te je AE obavestio zaboravi jer je milion puta pisano o tome.
 
I tamo pise da je paket stigao!
Ne znam onda kakav je to broj koji su mi poslali za pracenje.
 
Kakvo praćenje sa naloga pogledaj kod Nindže
To što su ti napisali da je siglo kod nas stiglo je u zemlju preko čije pošte ide (LT, LV, KG, MY). Napisao sam ti da je pisano milion puta o tim stvarim znači pljucneš u prste i listaš unazad, treba malo i čitati.
 
U litvaniju je bio paket jos pre 4,5 dana juce su mi napisali na mail da je posiljka stigla u moju drzavu.
Kako god bitno je da stigne i da bude sve u redu.

Eto sta pise.

eto.png
 
Poslednja izmena:
U litvaniju je bio paket jos pre 4,5 dana juce su mi napisali na mail da je posiljka stigla u moju drzavu.
Kako god bitno je da stigne i da bude sve u redu.

Eto sta pise.

eto.png
To sto pise je u stvari stiglo u tranzitni centar negde u LV, KG, ili sl a Serbia je samo zato sto je to konacno odrediste naznaceno na posiljci. Naki put ti statusi nemaju blage veze sa zivotom , kao sto rece gore kolega pisao je na stotine postova na tu temu . Pa ovde u Srbiji da narucis nesto tako od 7 maja pa bi ti jedva stiglo preko nekih kurirskih sluzbi a ne iz KIne .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno