Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To kakav si post napisao najbolje govori da ti niko na njega nije ni odgovorio.. Sem mene.. A i ja sam ti odgovorio u sprdnji..
A to znaci da je recimo 200 ljudi danas procitalo tvoj post, i svi smatraju da je nebitan i ne zele da gube vreme na to..
Govorili ti to nesto?
Ukoliko imas jos inteligentnih pitanja na temu posiljaka poput onog proslog, slobodno pitaj..
Mene su ucili davno(posto sam malo vise stariji od tebe, to "vidim" po nacinu pisanja "pametnih" odgovora,haha) da NE postoje glupa pitanja, vec samo glupi odgovori.
Ja bih pre rekao da niko nije imao tako pametan odgovor i da zato niko nije odgovorio sem tebe.
Drugo i mnogo pametnije od rasprave sa nekim jako nebitnim u mom zivotu je informacija koju sam hteo da podelim da mi je upravo jutros krenuo paket sa SG aerodroma koji je camio tamo punih mesec dana od 20.03 do danas.
Eto mozda nekome znaci info jer znam da je jos neko napisao da mu je paket zabagovao kao meni od 20.03.
Pozdrav svim dobronamernima u temi.
 
E ovo su stvarno dobre vesti

Послато са LYA-L29 уз помоћ Тапатока
 
Dakle iako na SG sajtu piše da su pošiljke za Srbiju odložene do daljnjeg, ipak su krenule. [emoji846]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kao sto sam rekao, od danas izgleda krenule nakon mesec dana.
Obecavajuce.
 
Izgleda je krenula velika tura. Pošto je tebi pošiljka poslednji status imala 20.marta, meni 30.marta i obe su napustile Kinu.
Imam i jednu sa zadnjim statusom 31.marta ona nije krenula.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Broj pošiljki je ogroman, nije realno da na našem malom uzorku napravimo pravilo. A i ti brojevi za praćenje nisu baš uvek pouzdani. Moj SG, 16.3. handed over to airline i dalje stoji.
 
Izgleda je krenula velika tura. Pošto je tebi pošiljka poslednji status imala 20.marta, meni 30.marta i obe su napustile Kinu.
Imam i jednu sa zadnjim statusom 31.marta ona nije krenula.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Moja je napustila SG, CN je pre mesec dana napustia.
Krenulo je to je najbitnije.
 
Kod mene za 12 paketa SG, za sada nema promene...
Pola ih je na hand over, pola na Overseas..
Ali je svakako dobra vest da se nekome paket pomerio, ima nade i za ostale :)
 
I kod mene jedan SG promenio status...
b2ee2ae8b41c8ab19280d97e32e9e003.jpg


Sent from my Redmi Note 7
 
Hvala. [emoji846]

Moja pošiljka od 20.03 je na SG sajtu imala status Information Received - Item is en route to postal facility, a kada su objavili da do daljnjeg ne šalju za Srbiju nestala je iz sistema, sada je status Item status not found in the system.

Vidim tvoja je kasnije poručena, a ipak ranije krenula.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristim je i ja od skoro. Lepo je urađena, dopada mi se, ali nije baš ažurna. Kasne joj statusi u odnosu na postalninja koji je što se mene tiče po ažurnosti statusa bez premca.
Ali može da prođe i trackchecker.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Mozes da se zalis ali reci ce ti da cekas ,kod njih nema obecanja o 60 dana za isporuku .
 
Koristim je i ja od skoro. Lepo je urađena, dopada mi se, ali nije baš ažurna. Kasne joj statusi u odnosu na postalninja koji je što se mene tiče po ažurnosti statusa bez premca.
Ali može da prođe i trackchecker.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Ja primarno koristim TrackChecker ali s vremena na vreme proverim sve brojeve i na PostalNinja sajtu.

Sent from my Redmi Note 7
 
Poslednja izmena:
I kod mene jedan od 9 singapurcanina koji stoje tamo od 1. aprila danas krenuo (Dispatched to overseas)

TrackChecker po default-u za RB..SG proverava samo sajt singapurske poste koji vraca statuse kao sto su (Item en route... i Dispatched to overseas). Za iste brojeve, razlicite statuse vracaju cn_cno i 4px, ali njih morate rucno izabrati u TrackChecker-u. Postal Ninja to samo radi automatski.
 
I kod mene jedan od 9 singapurcanina koji stoje tamo od 1. aprila danas krenuo (Dispatched to overseas)

TrackChecker po default-u za RB..SG proverava samo sajt singapurske poste koji vraca statuse kao sto su (Item en route... i Dispatched to overseas). Za iste brojeve, razlicite statuse vracaju cn_cno i 4px, ali njih morate rucno izabrati u TrackChecker-u. Postal Ninja to samo radi automatski.
Mozes podesiti da i njih ili bilo koju postu proverava automatski kao sto sam ja namestio kod sebe, prosto.
 
SG paket koji je od 19.03 stojao na hand over danas je dispatched. 2 komada 20.03 stoje još uvek na hand over
 
Mozes podesiti da i njih ili bilo koju postu proverava automatski kao sto sam ja namestio kod sebe, prosto.
Znam da mogu, ali necu. Em nikakvu novu informaciju ne dobijam od Cainao u odnosu na sg_post (isti dogadjaji sa drugacijim imenima i malo pomerenim vremenom), em necu da mi Cainao proverava i za posiljke koje mi stizu iz EU ili SAD.
 
SG paket koji je od 19.03 stojao na hand over danas je dispatched. 2 komada 20.03 stoje još uvek na hand over
Meni dva stoje na tom statusu jedan od 16.03 drugi od 25.03. Oni sad izgleda kako dohvate pakete tako trpaju i salju ka zemljama destinacijama, Verovatno Ad Hoc sistem

Послато са LYA-L29 уз помоћ Тапатока
 
Meni dva stoje na tom statusu jedan od 16.03 drugi od 25.03. Oni sad izgleda kako dohvate pakete tako trpaju i salju ka zemljama destinacijama, Verovatno Ad Hoc sistem

Послато са LYA-L29 уз помоћ Тапатока

Dobro je da se nešto pokrenulo, valjda će polako jedna po jedna da budu poslate i da stižu... Najavili su i otvaranje aerodroma ubrzo, ne znam koliki procenat pošiljki dolazi sa komercijalnim letovima?
 
Znam da mogu, ali necu. Em nikakvu novu informaciju ne dobijam od Cainao u odnosu na sg_post (isti dogadjaji sa drugacijim imenima i malo pomerenim vremenom), em necu da mi Cainao proverava i za posiljke koje mi stizu iz EU ili SAD.
Pa znaci moze to ova aplikacija da radi ali ti neces da podesis.
Pa zasto onda kazes da ne moze to da radi da to samo ninja moze.
Tacno on bez ikakvih podesavanja to radi a ovde jednom samo podesis u podesavanjima i to je to.
Aplikacija je odlicna ja retko kad proveravam preko ninje jer mi sve zavrsava aplikacija.
Dobra je samo ne umeju svi da je koriste, tu je problem a neki nece svesno da je koriste kako bi bilo najbolje.
Bilo kako bilo, svako ima pravo da odredi sta mu vise odgovara i to da koristi.
Ja sam samo reagovao zato sto si rekao da ne moze automatski da prati, a sad kazes znas da moze ali neces.
Nema veze pisao sam zbog onih koji to ne znaju da znaju da i to moze app da radi.
Ti svakako imas pravo da gledas svoje pakete gde hoces i tu ti se druze ne mesam u izbor.
 
Yanwen izlazi kao pobednik u ovom stanju definitivno. Naručeno 4.4. Stiglo danas. [emoji122]
241910278bbd4aa304ee803b84a86069.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Zaboravio si na paket koji si platio 99 dolara? Lepo...:d
Zaboravio ne u smislu da su male pare pa sam ih preboleo, već sam jednostavno mislio da to neće ni stići i da ću dobiti refund. Nije se menjao status meseca dana...
 
@miki92, meni jednom iz velike britanije stigao paket za 3 dana ali nasa carina spora pa cekao jos 3 nedelje da se ocarini
 
Yanwen se kod mene jedini pomera..

Screenshot_20200420_122308.jpg
 
Ja imam Yanwena 8 komada zadnji registrovano pomeranje 13.4. ostali svi stoje destination country post, zadnji ima taj status 9.3., a najstariji 19.2. sve stoji....

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno