»RSS Benchmark sajt

Strana 374 od 374 PrvaPrva ... 274324364370371372373374
      Prikazani rezultati od 5.596 do 5.610 od ukupno 5610

Tema: Pracenje posiljki

Member Avatar korisnika markomix
        Na forumu od
        Nov 2009
        Poruka
        540
        Sa kineskom postom je sada to normalno. Bar koliko vidim ovde po zalbama svih koji cekaju njihove pakete. Prelistaj prethodne strane, imas tu informacije od ljudi koji cekaju svoje pakete preko kineske poste.

Nije krenuo. Za SG posiljku cekas "Despatched to OverSeas Postal Admin" status i tada je poslato. A posle moze da prodje od par dana, pa do par nedelja(nekad i vise). Meni je za poslednju SG proslo oko 8-9 dana izmedju tog statusa i statusa da je stigao kod nas.

Citat Citiram korisnika: Optimus_prime Pogledaj poruku
        Stigla posiljka preko Sing post 4px prvi put bez ikakvih podataka na sajtu Poste..Sve instantno stiglo Postar doneo jedino nije bilo azuriranja na sajtu Poste..Desava se i to ponekad
        Koji broj za pracenje "R" ili "U"? Ako je 4px to je ono jeftinije slanje sa "U" brojevima, tj. nema pracenje kod nas.
        Menjao markomix : 11.12.2018. u 23:47

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        16
        Da da u pravu si 4px UB..........SGClick image for larger version. 

Name:	Capture22.PNG 
Views:	67 
Size:	12,1 KB 
ID:	262143

Member Avatar korisnika sasa022
        Na forumu od
        Nov 2004
        Poruka
        2.240
        Kinezi su trenutno totalni haos ( i to je tako svake godine u ovo doba ).
        Pojedine posiljke , bez obzira da li su registrovane tj. sa pracenjem ili nisu stizu u roku mesec dana i tokom ovih guzvi , dok pojedine
        prilicno kasne. ( za one koje imaju pracenje ponekad se vidi da stoje i po 20-ak dana u Pekingu )

Singapurcani su malo izmenili trasu , pa se statusi malo razlikuju u odnosu na one od pre 2-3 meseca.
        Nisam primetio da imaju drasticna kasnjenja.

Member
        Na forumu od
        May 2005
        Poruka
        788
        Nisu ni ovi nasi bolji

Click image for larger version. 

Name:	22.png 
Views:	85 
Size:	8,3 KB 
ID:	262174

Nikakav update statusa vec 6 dana.

Member Avatar korisnika JohnMcClane
        Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        42
        To ti je verovatno na pregledu,ali zaboravili da skeniraju Ne znam sta im de desava,poostrili i ovi iz Bg-a,svaki paket mi zavrsi na pregledu. Cekanje je trenutno 7+ dana.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Member Avatar korisnika vladafkv
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        370
      7. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen™ 5 1600 Six-Core
        • MoBo: ASUS ROG Strix B350-F Gaming
        • RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4 8GB 2400MHz
        • VGA: GIGABYTE GeForce® GTX 1050 Ti OC 4G
        • MON: 23" LG 23MP68VQ-P 1080p 75hz Freesync
        • HDD: SAMSUNG SpinPoint F3 1TB 7k 32MB
        • OPT: LG Blu-Ray
        • Case: Cooler Master Gladiator 600 / LC Power Silent Green Power LC6650GP3 V2.3 650W (80 PLUS® SILVER)
        • Ostalo: AMD Wraith Spire Cooler
      8. Citat Citiram korisnika: vladafkv Pogledaj poruku
        Imam dve posiljke iz Kine. Poslate isti dan u isto vreme ali prva i dalje drzi status "HK, Posted" a druga je stigla i prosla carinu (NS) u roku od tri dana. U cemu moze biti problem? Prva ima 150g a druga 3x vise.
        11 dana kasnije i dalje ništa. Piše samo HK posted odnosno kod nas, "prijem".

Moderator Avatar korisnika sysninja
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        4.402
      10. Moja mašina
        • MON: Dell U3417W
        • SND: Microlab SOLO-6C, BeyerDynamics DT-770 Pro 250Ohm, Presonus HD7, Jabra Elite 65t
        • LAP: MacBook Pro 15,1
        • TV: LG 42LN5400
        • Ostalo: iPhone Xs
      11. Da li je neko imao ovakvu situaciju?

Došlo do 11003 "za carinu" i od tada je prošlo 7 dana, nema nikakav update.

Sad vidim kolega @lab310 ima isti problem...
        Menjao sysninja : 14.12.2018. u 10:26

Member Avatar korisnika tiha
        Na forumu od
        Dec 2001
        Poruka
        1.192
        Da li broj za pracenje pocinje na C? Cini mi se da sada paketi vise nemaju update svaki dan, samo na pocetku i kraju.

Moderator Avatar korisnika sysninja
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        4.402
      14. Moja mašina
        • MON: Dell U3417W
        • SND: Microlab SOLO-6C, BeyerDynamics DT-770 Pro 250Ohm, Presonus HD7, Jabra Elite 65t
        • LAP: MacBook Pro 15,1
        • TV: LG 42LN5400
        • Ostalo: iPhone Xs
      15. Citat Citiram korisnika: tiha Pogledaj poruku
        Da li broj za pracenje pocinje na C? Cini mi se da sada paketi vise nemaju update svaki dan, samo na pocetku i kraju.
        Da, iz Amerike je.

Member Avatar korisnika TheCyA
        Na forumu od
        Dec 2009
        Poruka
        1.539
        Ovako stoji vec neko vreme bez promene. Da li neko zna sta se desava? Trackin broj je
        CG124170625US

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Jul 2008
        Poruka
        114
      18. Moja mašina
        • CPU: Intel i7 4790k
        • MoBo: Asus Maximus VII Hero
        • RAM: 16 gb Kingston 2400 HyperX Savage
        • VGA: Gigabyte G1 Gaming GeForce GTX960
        • MON: Viewsonic 19"
        • HDD: Samsung 840 ssd 250gb, Patriot SSD 64gb, Seagate. 2x2TB, DLink DNS-320L 2x3TB, DNS-320 2x1 TB
        • OPT: Pioneer, Samsung, LG
        • Case: Cooler Master Sniper
        • OS: 5 way boot: Win 10 64bit, Win 7 64-bit Ultimate, MAC OS Sierra, Mac OS X Mountain Lion, Ubuntu Linux
        • LAP: Acer Aspire one 756
        • TV: LG 32LM620S
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Dreambox dm500s, Samtec MPD-306hD med-player Sams DVD rec, Raspberry Pie 3, HTPC/Network storage 1TB
      19. Citat Citiram korisnika: sasa022 Pogledaj poruku
        Kinezi su trenutno totalni haos ( i to je tako svake godine u ovo doba ).
        Pojedine posiljke , bez obzira da li su registrovane tj. sa pracenjem ili nisu stizu u roku mesec dana i tokom ovih guzvi , dok pojedine
        prilicno kasne. ( za one koje imaju pracenje ponekad se vidi da stoje i po 20-ak dana u Pekingu )

Singapurcani su malo izmenili trasu , pa se statusi malo razlikuju u odnosu na one od pre 2-3 meseca.
        Nisam primetio da imaju drasticna kasnjenja.
        Dobih od Kineza treking broj preko Holandjana, iako sam platio za Aliexpress standard shipping, misleci da ce ici pre Singapura, kako je to do sada bilo (barem u mom slucaju). Holandjani su bili nesto skuplji. Medjutim, lik mi danas javlja drugi broj, ali preko Belgije. Cekam odgovor da vidim koji je treking broj ispravan I o cemu se tu radi. Kakva je situacija preko Belgijanaca? Nijedna posiljka do sada, mi nije isla preko njih.

A da je haos jeste. Jedan neregistrovani paket od 16.10 mi jos nije stigao (prethodnih 7 neregistrovanih paketa jeste). Kod registrovanih posiljki kada je u pitanju Aliexpress standard shipping, u 90 posto slucajeva su mi slali pakete preko China Post Registered Air Mail, a to trajeee. Preko Singapura I dalje ide poprilicno dobro, mozda za nijansu sporije nego pre, ali ide. Danas mi je bas stigao jedan paket (narucen 23.11), ali ce zbog vikenda, urucenje biti u ponedeljak.

Member Avatar korisnika sasa022
        Na forumu od
        Nov 2004
        Poruka
        2.240
        Da li neko zna kojim letovima sada stizu ChinaPost posiljke ?
        Kada se ocekuje prispece posiljki koje su pre par dana krenule iz Pekinga ?

@ milicevic

Aliexpress standard shipping je pre uglavnom podrazumevao SingPost , poslednjih 2-3 meseca to je u vecini slucajeva ChinaPost i ponekad PostNL.
        Belgijanci su tokom novembra bili u strajku , ali sada se situacija normalizovala.

Member
        Na forumu od
        May 2013
        Poruka
        1.440
        Pošiljke stižu gotovo svim letovima, nema tu pravila. Svakog dana slete 3-4 kargo aviona + putnički avioni ako im preostane mesta.
        Menjao Dejan. : 15.12.2018. u 15:26

Member
        Na forumu od
        Jul 2008
        Poruka
        114
      23. Moja mašina
        • CPU: Intel i7 4790k
        • MoBo: Asus Maximus VII Hero
        • RAM: 16 gb Kingston 2400 HyperX Savage
        • VGA: Gigabyte G1 Gaming GeForce GTX960
        • MON: Viewsonic 19"
        • HDD: Samsung 840 ssd 250gb, Patriot SSD 64gb, Seagate. 2x2TB, DLink DNS-320L 2x3TB, DNS-320 2x1 TB
        • OPT: Pioneer, Samsung, LG
        • Case: Cooler Master Sniper
        • OS: 5 way boot: Win 10 64bit, Win 7 64-bit Ultimate, MAC OS Sierra, Mac OS X Mountain Lion, Ubuntu Linux
        • LAP: Acer Aspire one 756
        • TV: LG 32LM620S
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Dreambox dm500s, Samtec MPD-306hD med-player Sams DVD rec, Raspberry Pie 3, HTPC/Network storage 1TB
      24. Citat Citiram korisnika: sasa022 Pogledaj poruku
        Da li neko zna kojim letovima sada stizu ChinaPost posiljke ?
        Kada se ocekuje prispece posiljki koje su pre par dana krenule iz Pekinga ?

@ milicevic

Aliexpress standard shipping je pre uglavnom podrazumevao SingPost , poslednjih 2-3 meseca to je u vecini slucajeva ChinaPost i ponekad PostNL.
        Belgijanci su tokom novembra bili u strajku , ali sada se situacija normalizovala.
        Problem je sto u vecini slucajeva postoji I posebna stavka China Post Registered Air Mail (pored Aliexpress standard shipping) koja je po pravilu nesto jeftinija (nije uvek naravno). Ti onda izaberes Aliexpress Standard Shipping podrazumevajuci da ce ici preko Singapura (jer je mnogo brze), a onda ti ga uvale preko China Post Registered Air Mail-a, bez tvog znanja. Npr. da sam hteo da biram China Post, ja bih to I uradio, jer u mnogo slucajeva birao sam namerno Aliexpress Standard Shipping I placao vise da bih dobio brze. Ovako platis vise, dobijes manje i jos pride putovanje posiljke od mesec i kusur otprilike.

Member Avatar korisnika milkobgd
        Na forumu od
        Jul 2010
        Poruka
        4.713
        Zna li neko, ovi nestandardni Bpost brojevi za praćenje (tri slova pa 15 cifara), je l' to putuje brodom ili koja je fora!?
        Ovako mi stoji skoro mesec dana na obe pošiljke,
        Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

Strana 374 od 374 PrvaPrva ... 274324364370371372373374

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •