Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam juče podigao u pošti određeni broj pošiljki, sve Cainiao shipping (xxxxLV), čekam da se dan-dva izluftiraju za svaki slučaj pa da vidim šta je tačno stiglo, ali mogu da potvrdim da pošta preko Letonije (Latvije) stiže relativno regularno, iako mi je prvo bilo rečeno da ništa neće stizati dalje od GPC. Onda verovatno ima šanse i za TR i TO, pošto i za njih stižu statusi da su ušli u zemlju.
Što se SG pošiljki tiče, izgleda da stižu, ali na nivou statističke greške.
 
Šta mislite koliko je pametno sad naručiti nešto iz Italije ili Španije? Ne u smislu straha o infekciji nego da ne unište paket na carini...

Sent from my F5321 using Tapatalk
 
Izgleda da CN pošta više ne šalje za Srbiju. Imam 2 pošalje koje su trebale biti poslate preko njih, a dobio sam SG broj za praćenje...
 
Meni stigla 2 paketa juče preko Yanwen (UH...TR) brže nego što su do sada stizali.

Dok mi na primjer ovo još nije stiglo...Pogledajte prilog 283525
 
Poslednja izmena:
Kog datuma je bio prosledjen ka SRB taj UH TR?
Cekam i ja jedan.

Ovaj link ispod ti nije ispravan, ne otvara ga ...
 
Kod mene jedan UH... TR
Mar 13, 2020 12:25
YANWEN Logistics
Destination Country Item arrived to destination country.
Mar 13, 2020 12:25
Aliexpress-Cainiao
Airline arrive at destination country

Ali jos mu nema ni traga ni glasa
 
Meni stigla 2 paketa juče preko Yanwen (UH...TR) brže nego što su do sada stizali.

Dok mi na primjer ovo još nije stiglo...Pogledajte prilog 283525
Jel došao poštar na vrata?
Kad je bio štrajk i posle toga meni nije ni obaveštenje donosio. Nego kad sam otišao na šalter zbog jedne pošiljke koja je praćena, dadoše mi još 5 za koje nisam ni znao da su stigle.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Koji sam baksuz, poručim po prvi put(03.03) nešto sa Alija i ko zna da li ću išta od toga da dobijem :wall:
 
Poslednja izmena:
Ostavio poštar u sanduče.

------------------------------------------------
Feb 28, 2020 09:10 / Aliexpress-Cainiao / Order information received by carrier
Feb 29, 2020 11:41 / YANWEN Logistics / Picked up
Feb 29, 2020 21:13 / Aliexpress-Cainiao / Accepted by carrier
Feb 29, 2020 21:25 / YANWEN Logistics / Process completed in Yanwen Facility
Feb 29, 2020 21:25 / Aliexpress-Cainiao / Inbound in sorting center
Mar 1, 2020 08:21 / Aliexpress-Cainiao / Outbound in sorting center
Mar 1, 2020 10:49 / Aliexpress-Cainiao / Received by line-haul
Mar 1, 2020 15:49 / Aliexpress-Cainiao / Hand over to airline
Mar 2, 2020 01:24 / YANWEN Logistics / Departed from Yanwen Facility
Mar 2, 2020 03:24 / YANWEN Logistics / Last mile => Destination country post, number UH846519160TR
Mar 2, 2020 11:44 / Aliexpress-Cainiao / Order information received by carrier
Mar 5, 2020 19:32 / YANWEN Logistics / Origin Item is at agent warehouse
Mar 5, 2020 19:32 / Aliexpress-Cainiao / Origin, Item is at agent warehouse
Mar 7, 2020 12:57 / YANWEN Logistics / Origin Item departed from origin
Mar 7, 2020 12:57 / Aliexpress-Cainiao / Origin, Item departed from origin
Mar 7, 2020 21:57 / YANWEN Logistics / Destination Country Item arrived to Istanbul
Mar 7, 2020 21:57 / Aliexpress-Cainiao / Destination Country, Item arrived to Istanbul
Mar 9, 2020 17:01 / YANWEN Logistics / İSTANBUL (AVR)-BAŞAKŞEHİR Item Forwarded to Destination Country
Mar 9, 2020 17:01 / Aliexpress-Cainiao / İSTANBUL(AVR) - BAŞAKŞEHİR, Item Forwarded to Destination Country
Mar 13, 2020 09:55 / YANWEN Logistics / Turkey-ISTANBUL Item was uplifted to flight to destination country.
Mar 13, 2020 09:55 / Aliexpress-Cainiao / Turkey - ISTANBUL, Item was uplifted to flight to destination country.
Mar 13, 2020 12:25 / YANWEN Logistics / Destination Country Item arrived to destination country.
Mar 13, 2020 12:25 / Aliexpress-Cainiao / Airline arrive at destination country
------------------------------------------------
 
LV i TR pošiljke stižu sa minimalnim kašnjenjem. Jedino ove preko Tonge još ne stižu, iako piše i za njih da su stigle pre 10-15 dana. Ako je verovati trackingu.
 
Ja ne znam kako vama stižu LV pošiljke i posle koliko vremena od zadnjeg statusa ( Parcel has arrived in last mile ). Meni jedna pošiljka već mesec dana ima ovaj status, ostale već oko 10 dana.
 
Od 24.02 mi jedna LV ima taj status i 3 od 1. marta. SpeedPAK zadnji status frankfurt 26.02, 26.02 UJ-CN poslednji status takodje.
 
Najsvežije informacije za međunarodnu poštu su okačili Singarpurćani:
https://www.singpost.com/covid-19-updates/international-post-parcel-services-updates

Koliko sam skontao mi i još neke banana države ne funkcionišu po pitanju singapurske pošte. Ispravite me ako grešim.

Znao sam..cim ja imam 6 paketa i svih 6 paketa su preko singapuraca. Pa ************************************************************************** . (ko rauzume, razume)
 
Znao sam..cim ja imam 6 paketa i svih 6 paketa su preko singapuraca. Pa ************************************************************************** . (ko rauzume, razume)

Imam i ja 2 paketa. . Paa, ostaje nam da sacekamo jos 3-4 nedelje vanrednog stanja, toliko ce verovatno da traje.. Osim ako ne preusmere te posiljke nekom drugom metodom ili u medjuvremenu krene normalan rad..
 
nismo ni očekivali da će pošta da garantuje isporuku [emoji16]
cb83e1466d4a966a1f9c436b1373af7a.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
viber-slika-2020-04-05-15-17-20.jpg



Imali su neki festival ili praznik sta god je to vec. Tako da zbog toga neki nisu slali one narudzbine koje su napravnjene za 10god. AE.

Videcemo sutra koliko je to tacno.
 
Letonska 21.03. arrived to destination country - isporucena u petak ili danas (ne idem bas redovno na posao ovih dana).
 
Najsvežije informacije za međunarodnu poštu su okačili Singarpurćani:
https://www.singpost.com/covid-19-updates/international-post-parcel-services-updates

Koliko sam skontao mi i još neke banana države ne funkcionišu po pitanju singapurske pošte. Ispravite me ako grešim.
Paket koji je trebao da ide preko SG je imao status parcel information received, item is en route to postal facility još od 23.03, a od danas imam status item status not found in the system.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Paket koji je trebao da ide preko SG je imao status parcel information received, item is en route to postal facility još od 23.03, a od danas imam status item status not found in the system.
Znam, šta da ti kažem, moj SG stoji u Hong Kongu na aerodromu još od 16.03, sve ti govori.
Naravno i meni izbacuje tu grešku na 17track
dok preko Postal Ninja funkcioniše ok. Mada se status ne pomera iz razloga ne fukcionalnosti singapurske pošte za naše tržište, nažalost svih nas koji očekujemo paket već duži vremenski period.
 
Poslednja izmena:
Moj od 20.03 stoji na SG aeordromu, katastrofa.
 
29.2.20. 23:52 - 北京市, Air transport, 北京市

31.3.20. 21:30 - Airline departure from original country

7.4.20. 06:33 - Arrived , 11003 IZMENIČNA POŠTA

Sleteo registrovan Kinez.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Znam, šta da ti kažem, moj SG stoji u Hong Kongu na aerodromu još od 16.03, sve ti govori.
Naravno i meni izbacuje tu grešku na 17track
dok preko Postal Ninja funkcioniše ok. Mada se status ne pomera iz razloga ne fukcionalnosti singapurske pošte za naše tržište, nažalost svih nas koji očekujemo paket već duži vremenski period.

Ista situacija. 6 paketa svi su na HK aerodromu...od 16.3.-i poslednji do 5.4. koji je tamo stigao i od tad nista...zastoj
 
29.2.20. 23:52 - 北京市, Air transport, 北京市

31.3.20. 21:30 - Airline departure from original country

7.4.20. 06:33 - Arrived , 11003 IZMENIČNA POŠTA

Sleteo registrovan Kinez.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока

Tebe baš krenulo :) Prvo SG pa sad i CN.
Meni preko 20 registrovanih nikako da stignu ...
 
Meni danas stigao neregistrovan Turčin. Neregistrovane pošiljke postale bolja opcija od registrovanih.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno