Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prešao je iz Kine u Kazahstan. Pretpostavljam da mora da stigne do Litvanije, pa tek onda ka Srbiji. Ne verujem da neko može da ti da prognozu za koliko vremena će ti stići. Hajde da kažemo za 2-3 nedelje možda...
 
@ jocar96
Juče sam pisao o tome. Kod mene je pušteno iz Alataw 29.07 pa računam 10 dana da stigne do sledeće destinacije odakle se šalje za Srbiju jer ide paket i viče ćihu-ćihu a to je železnička veza Kina-Poljska i putuje obično 10 dana
 
@ tobacco road
Jeste sve teško funkcioniše a da slučajno EU prevoznici nisu klepili po ušima za slanje u Srbiju? I u Makedoniju stiže Ali standard shiping
 
VR...YP
2020-07-21 07:55 Arrived at Dostyk station
2020-08-05 15:55 Arrived at Malasevic station
Sarajevo ljubavi moja...
 
@ Rendisha
Ne ljubi Sarajevo pre će biti da trčiš u Pančevo da mašeš vozu jedino što ne znaš koji je kontejner u pitanju :D
Možda je bolje Vršac pa se ima bolji uvid u tok putovanja
 
Poslednja izmena:
Kako bre ljudi ne mozete ili necete da shvatite da svuda i svetu tesko funkcionise avio saobracaj uopste,kako komercijalni tako i kargo, nema to veze ni sa rezimom ni sa Kinom nego sa Koronom.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Ne pricaj gluposti jer nemas pojma. Narucio android box sa alija u HR platio ga 20.6. stigao 25.6 ujutro, i jos par sitnica i sve su stigle najkasnije za 3 nedelje, sve sa alija...tako da ne pricaj gluposti.
 
Ne pricaj gluposti jer nemas pojma. Narucio android box sa alija u HR platio ga 20.6. stigao 25.6 ujutro, i jos par sitnica i sve su stigle najkasnije za 3 nedelje, sve sa alija...tako da ne pricaj gluposti.
Vazi pametni, drago mi je dati imas pojma, smatras da si pametan i da ne pricas gluposti.Ti pricas o Hrvatskoj a mi o Srbiji, drugacije je sa EU zemljama.To zbog cega prodavci ne zele da salju za Srbiju kao pre korone to je pitanje koje mi ne znamo.Ja i dalje narucujem sa Alija free shipping i stize,malo duze ali stize a ima i skuplje slanje pa ko voli nek izvoli.Pozdrav prepametni.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Vazi pametni, drago mi je dati imas pojma, smatras da si pametan i da ne pricas gluposti.Ti pricas o Hrvatskoj a mi o Srbiji, drugacije je sa EU zemljama.To zbog cega prodavci ne zele da salju za Srbiju kao pre korone to je pitanje koje mi ne znamo.Ja i dalje narucujem sa Alija free shipping i stize,malo duze ali stize a ima i skuplje slanje pa ko voli nek izvoli.Pozdrav prepametni.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Ti si prvi spominjao SVET i isporuku u SVETU. DA te citiram: "Kako bre ljudi ne mozete ili necete da shvatite da svuda i svetu tesko funkcionise avio saobracaj uopste,kako komercijalni tako i kargo, nema to veze ni sa rezimom ni sa Kinom nego sa Koronom." I sad solis pamet da pricamo o srbiji a ne o Hrvatskoj i ostalima...sam sebi uplices jezik.. Odluci se na koju stranu ces. poz. P.s. nema veze sa koronom vec sa Srbijom i posiljkama za Srbiju sto je vec odavno jasno.

P.S. U Crnoj Gori paketi stizu takodje nesmetano sve full bez placanja shippinga sa alija 10-21 dana isporuka. Facepalm
 
Evo dokaza da to nije istina sto pricas, malo sam vise i ovome tako da......Ponudjeno je samo DHL......
7a0ec6ad81f7ddda22b6cd1511fe7816.jpg
888f90c522d8c9a104de079e5d9ba1ab.jpg


Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Evo dokaza da to nije istina sto pricas, malo sam vise i ovome tako da......Ponudjeno je samo DHL......
7a0ec6ad81f7ddda22b6cd1511fe7816.jpg
888f90c522d8c9a104de079e5d9ba1ab.jpg

Za Srbiju je sada blagi užas. Našao sam majicu koja mi se sviđa. Cena 7,7€ a dostava 33€ ili 123€. Van svake pameti.
 
Narucujte na rodjake, prijatelje, poznanike itd. u inostranstvu.
Pogotovo takve stvari kao majice i ostalo, to uvek moze da se prenese bez problema.

I pre ce oni na odmor nego sto ce vam stici paket preko neke free shiping opcije slanja za Srbiju.
I plus nemate naplacivanje otvaranja paketa i PDV.
Za taj novac ih castite ili izvedite na pice i toliko, niste mi jasni stvarno sta se prepirete oko gluposti. Kao da Srbija nema dovoljno problema i nije izdeljena dovoljno nego moramo i mi jos.
 
Narucujte na rodjake, prijatelje, poznanike itd. u inostranstvu.
Pogotovo takve stvari kao majice i ostalo, to uvek moze da se prenese bez problema.

I pre ce oni na odmor nego sto ce vam stici paket preko neke free shiping opcije slanja za Srbiju.
I plus nemate naplacivanje otvaranja paketa i PDV.
Za taj novac ih castite ili izvedite na pice i toliko, niste mi jasni stvarno sta se prepirete oko gluposti. Kao da Srbija nema dovoljno problema i nije izdeljena dovoljno nego moramo i mi jos.
Slazem se od reci do reci.[emoji106]

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Zna li neko gde bi ovo moglo da se nalazi?
Tracking number: UAxxxxxxxxTO
------------------------------
Apr 2, 2020 01:39 / SunYou Logistics / Pre Alert to Serbia
Apr 2, 2020 01:46 / Aliexpress-Cainiao / Accepted by carrier
Apr 2, 2020 02:06 / Aliexpress-Cainiao / Inbound in sorting center
Apr 2, 2020 09:38 / Aliexpress-Cainiao / Outbound in sorting center
Apr 4, 2020 10:37 / SunYou Logistics / CHINA, SHENZHEN, Acceptance, Sent to Serbia
Apr 4, 2020 18:37 / Aliexpress-Cainiao / Received by line-haul
Apr 7, 2020 15:56 / SunYou Logistics / CHINA, SHENZHEN, Departed Sunyou Facility
Apr 8, 2020 07:29 / SunYou Logistics / HONG KONG, Departed HONG KONG Airport
Apr 8, 2020 15:29 / Aliexpress-Cainiao / Hand over to airline
Apr 10, 2020 06:28 / SunYou Logistics / GMTC, Arrived
Apr 10, 2020 14:28 / Aliexpress-Cainiao / Arrive at transit country or district
Apr 23, 2020 05:59 / SunYou Logistics / GMTC, Departed
Apr 23, 2020 13:59 / Aliexpress-Cainiao / Depart from transit country or district
Apr 26, 2020 09:46 / SunYou Logistics / Serbia, Arrived at destination country airport
Apr 26, 2020 17:46 / Aliexpress-Cainiao / Arrive at destination country
------------------------------

Inace totalno nebitna stvar,uzeo samo da potrosim neki kupon tipa 1.01/1.02$ pa se nisam mnogo ni cimao.Ali sve ostalo mi je stiglo,jedino ovo ostalo da "visi" pa sam radoznao.Stize li nekom Tonga?
 
Нигде. Немаш праћење ван Кине.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Stigao danas. Paket sa GearBest-a. Ostavio poštar u sanduče...
556b6796f363c7edb07d5ad5ac1f859c.jpg


Sent from my Redmi Note 7
 
Molim vas, da li poslednji unos znači da je pošiljka stigla izmeničnom poštom u Srbiju? Od poslednjeg unosa može da se prati na sajtu Pošte Srbije.
Naručeno iz Austrije, poslato švarcarskom poštom (CH registrovani treking), isprada da sam naručio 4. avgusta i da je 5. avgusta već stiglo u SRB - zvuči nemoguće. :)
Verovatno je tada samo registrovana u sistemu CH pošte. Zbunjuje me ovo "Serbia Post" i što se od tog trena vidi na sajtu naše pošte.
Hvala!

P2QI7xE.png
 
To im je status da je Švajcarska pošta izvestila našu da je registrovana pošiljka koja će biti poslata u Srbiju. To je još u Švajcarskoj.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Molim vas, da li poslednji unos znači da je pošiljka stigla izmeničnom poštom u Srbiju? Od poslednjeg unosa može da se prati na sajtu Pošte Srbije.
Naručeno iz Austrije, poslato švarcarskom poštom (CH registrovani treking), isprada da sam naručio 4. avgusta i da je 5. avgusta već stiglo u SRB - zvuči nemoguće. :)
Verovatno je tada samo registrovana u sistemu CH pošte. Zbunjuje me ovo "Serbia Post" i što se od tog trena vidi na sajtu naše pošte.
Hvala!

P2QI7xE.png

Pa pogledaj na sajtu poste. Ja stvarno ne razumem sta vi pitate ovde
 
To im je status da je Švajcarska pošta izvestila našu da je registrovana pošiljka koja će biti poslata u Srbiju. To je još u Švajcarskoj.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Hvala lepo! ;)
Prošli put je iz iste prodavnice putovalo mesec dana iz Austrije do Srbije.

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
E pa super da znam imam i ja jednu registrovanu znaci brzo ce :D

A sta se desava sa turcima zadnji i jedini status mi je 27.07. Arrived, TR-Trista, i od tog statusa nista, nema da je prosledjeno ka nama, a do sada je trebalo da stigne uveliko proslo je 11 dana kako iz Turske ne stize ka nama.. Kako je stanje kod vas sa njima da li su usporili malo ili je zaeb samo sa mojim paketom ?
 
E pa super da znam imam i ja jednu registrovanu znaci brzo ce :D

A sta se desava sa turcima zadnji i jedini status mi je 27.07. Arrived, TR-Trista, i od tog statusa nista, nema da je prosledjeno ka nama, a do sada je trebalo da stigne uveliko proslo je 11 dana kako iz Turske ne stize ka nama.. Kako je stanje kod vas sa njima da li su usporili malo ili je zaeb samo sa mojim paketom ?

Buraz ista situacija i kod mene, cak bi ironija bila da ovaj koji je danas pristigao u Istanbul koji nije registrovan ... stigne pre ovog registrovanog pa da to bude opsta sprdnja. Bukvalno se vise nista ne zna i nema pravila. Yanwen je tu upao i zeznuo turke ... koji su pre funkcionisali bez problema.
 
Sta je bolja opcija, Shunyou ili Cainiao Super Economy?
Uvek gadjam Yanwen, ali ovaj proizvod nije moguce poruciti na drugi nacin sem gore navedena dva..
 
Ma ni to ti ne vredi nista narucis preko Yanwena i doplatis oni posalju kako oni hoce, ubedjujes se sa njima preko poruka 2 dana ne vredi.. Ne znam samo da li dispute vredi u ovoj opciji kada si platio za jednu postu koliko god doplatio 0.5$ recimo a posalju drugom nekom.. Ako je neko otvarao dispute na ovakve stvari napisite iskustva..
 
Kod mene svi Yanwen idu preko TR.. Svi su UH... TR
Nego neko zatisje sa njima, imam 36 paketa UH... TR i evo prodje druga nedelja da nista ne stize... Neki od njih su jos pre 15 dana dobili status forwarded to destination country
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno