Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene stoji sve i PAK I deo grada i broj Poste (u adresi sam upisao 11000 Beograd 6, da bi im bilo lakse), I sprat I broj stana I opet po neki paket ode na Postu 17 umesto u Postu 6, a da ne govorim da sam postaru vec par puta pricao nemoj da ubacujes kod prezimenjaka u "pogresno" sanduce, jer covek ne zivi tu i ne mogu da ga nadjem tako lako. Da li je postar slusao sta sam mu govorio? Odgovor je NIJE, da li je ubacio u pogresno sanduce? Odgovor je JESTE..:d U pitanju su postari na zameni i ajde mogu da razumem da im je sve to novo I da nisu "uigrani", ali ne mogu da razumem da se ne obrati paznja na vidno obelezene brojeve sanducica, i kako neko moze da zameni broj 8 sa brojem 15.

Koliki "bambus" treba da bude "postar" da ga opet i pored svega sto je napisano na paketu, ubaci u pogresno sanduce?!!!!!!!!
IMG_20190524_130836.jpg

Prelazim na Post Restante.
 
Poslednja izmena:
Danas stigle neke Baseus jeftine slušalice, naručene 29.03. Za malo dva meseca
 
Meni je stiglo 2 dana za redom po jedna, isto tako oko 2 meseca putuju.
 
Jel moguće da je ovo već stiglo u Srbiju? [emoji848]
1bf46beed90e6607c48e2789461a4701.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Paket poleteo za Srbiju/Beograd.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Evo jedna od 29.3. najstarija i jedna najmlađa od 14.5.došle danas, juče 3 komada, prekjuče 10. Sve su neregistrovane. Tako da sam počistio sve od marta i aprila. Ostao maj. Po mojoj proceni su ubrzali. Nesto ni ide preko Turske pa cu videti koliko treba za to, vidim da su njihove posiljke pre srizale dosta brze nego kineske.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Jel moguće da je ovo već stiglo u Srbiju? [emoji848]
1bf46beed90e6607c48e2789461a4701.jpg

I meni za ove UCYP posiljke pise da su stigle u Srbiju za 4 dana. Ali evo proslo je vec nedelju dana i nisu stigle do mene jos. Dok je RBSG za 1 dan stiglo iz bga do mene, ovo ne stize nedelju dana iz bga do stp.
 
Videćemo, evo sad sam dobio update statusa
CN, Arrive at destination country post office


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Izgleda kinezi odustaju lagano od Sing post stavljaju skupe cene minimum 5 dolara vecinom ubacuju Yanwen non stop a Yanwen je poprilicno spor vidi se...
 
Da ne bude da se samo zalim, 03.05 narucio neki samsungov bezicni punjac za kolegu onda 06.05 imam status "Shipment accepted by airline" i stigao mi 21.05.
China Post Registered Air Mail RP..........CN
 
Poslednja izmena:
Šta znači ovaj poslednji status, jel to znači da je tog datuma paket ušao u Srbiju? Yanmen je u pitanju bez praćenja
4fb910c5d0d5565822d8e41f392c670d.jpg
 
Imam ja 3 LV. Sve su accepted by airlane 17.maj-20. maj. Sad ćemo videti koliko im treba. Na aliju ima praćenje bar ovo početno, na ostalih par mesta za praćenje 17track i ti slični uopšte nema nikakav info.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja imam jednu LV, naručena 26.04. još nije stigla niti ima nekih informacija gde je.
Ako uopšte mislimo na isto, jer LV bi trebalo da bude Litvanija a ne Letonija.?
8d3f60bf0ca59f40fef19c8af536820f.jpg


SM-A505FN 4/128 tt
 
LATVIA(Letonija na našem) -LV tako da je to to
Samo na aliju ima praćenje, i meni isto tako stoji na 17track.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
U pravu si, Letonija. Litvanija je LT.
Pa eto, meni mesec dana tačno i još uvek ne stiže. Zadnja promena na AE je 04.05. shipment accepted by airline.

SM-A505FN 4/128 tt
 
Tracking broj za Yanmen je neki LC i to naša pošta ne prepoznaje, inače svaki Yanmen mi na njihovim sajtovima navodi kao sa screen shota da je navodno evidentiran u Srbiji
 
Yanwen je najjeftiniji tip dostave i nema kompletno pracenje

Yanwen Logistics samo skuplja posiljke i prosledjuje ih preko drugih postanskih kompanija.

Zato imate LPxxx broj koji dodeljuje Yanwen i UC....** MY,CN.... ( Malaysia Post , China Post , .... )

CN ima precizno pracenje samo do prvog eksportnog centra u Kini
MY ima precizno pracenje do otpremanja iz Malezije

Status Dispatch PreAlert to Serbia ( MY ) znaci da je posiljke iz Malezije krenula u Srbiju.

Status Posted Over The Counter to Serbia je samo nagadjanje , jer npr.

UC..MY posiljke koje su imale status
13.05 Posted Over The Counter to Serbia su isporucene
16.05 i 17.05 Posted Over The Counter to Serbia nisu isporucene


@Sinak

Posiljka je tek krenula iz Kine.
Moze za 2 dana da bude u Singapuru i za jos 3 dana u Srbiji.
Ali moze da se desi da iz Singapura putuje mnogo duze.
 
^ Evo ja [emoji23]
c3c8bb9ed3fa5e98dc3f9741c61dc86d.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno