Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I preko Singapora broj je odmah aktivan, čim ga podigne kurirska služba - to je u slučaju Singapora 4px. Singapursku poštu treba pratiti preko 4px! Čak će javiti i pre naše pošte kad je stigao (sleteo) u zemlju!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Porucio sam oko 20.2 dve posiljke jedna je
RB/SG i na Aliju zadnji status je jos uvek od
25.2 Departed contry of origin
Na ostalim sajtovima pronalazim samo updejt od
28.02.2019
-Despatched to OverSeas Postal Admin (From SG/SIN to RS/BEG) 

Druga posiljka je UR/CN i sa Alija je zadnji status
isto od 25.2 "Shipment accepted by airline"

Jel ima neke naznake kada bi to moglo makar uci u zemlju. Cudi mi za ovu SG da ima tako malo informacija.


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Porucio sam oko 20.2 dve posiljke jedna je
RB/SG i na Aliju zadnji status je jos uvek od
25.2 Departed contry of origin
Na ostalim sajtovima pronalazim samo updejt od
28.02.2019
-Despatched to OverSeas Postal Admin (From SG/SIN to RS/BEG) 

Druga posiljka je UR/CN i sa Alija je zadnji status
isto od 25.2 "Shipment accepted by airline"

Jel ima neke naznake kada bi to moglo makar uci u zemlju. Cudi mi za ovu SG da ima tako malo informacija.


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Za Singapursku poštu je do skoro posle statusa despached to overseas trebalo 3-7 dana da stignu u zemlju. Od 21. 02. to pravilo više ne važi i postaje 15+. Ja čekam od 01.03 sa tim statusom. Neki je haos sa njima.
Za kinesku poštu nema pravila, samo se čeka, a nekad ni ne dočeka.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@atosovic hvala za info.
Onda ovih dana bi trebamo da udje u zemlju pa plus NS carina tako da najjranije tek 1.aprila mogu sa se nadam da mi dodje paket.



Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Zadnje od Singapurske pošte, doduše neregistovano, što mi je stiglo je imalo status preparing to dispatch 22.02, a preuzeo sam 06.03. Pre toga je bilo 15.02-19.02. Sad imam 4 registrovane dispatch-ovane 1, 5, 8 i 10 marta, još ne stižu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Evo taman kad sam pitao stigla notifikacija sa alija da je RB/SG stigao u zemlju.
Na sajtu pošte jos uvek ne postoje bilo kakvi podaci o posiljci.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
SG post
5.3. Despached to overseas
16.3 prispece I otprema
A od 1.3 još nema ništa!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nedavno sam imao dve posiljkeod Sing post poslate isti dan jedna je usla u Srbiju nakon zadnjeg statusa 6 dana a druga i dve nedelje se cekalo ..A prva je i prosla carinu za to vreme..A i onaj untracked Post om pro sing post je poprilicno kasnio tek neki dan stigao zadnji status pre ulaska u Srbiju .A izgleda su ubrzali cak dva dana nakon slanja sada i Sing post a i 4px untracked trebalo je samo dva dana za taj zadnji status pre ulaska u Srbiju..A china post small packet izgleda i dalje jako kasne..
 
UB nema praćenje ili nisam pratio na času?[emoji16] I kad sam poručivao stajalo je bez praćenja, a po ovome ima praćenje i kad udje kod nas?
748cb52d474f1c6d93be08d3d9dd8336.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Nema praćenje na kada izađe iz zemlje pošiljaoca.
 
Kad je poslednji sletio od Singapurske pošte (i koliko mu je trebalo od "despatched to overseas")?
RF.........SG

19/03/2019 09:25 - 11003 IZMENIČNA POŠTA, Prispeće,

19/03/2019 - Arrival at Processing Center (Country code: RS)

19/03/2019 - Arrival at Destination Post (Country: RS)

28/02/2019 - Information Received – Item En Route to Postal Facility

26/02/2019 - Despatched to overseas (Country code: RS)


Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Paket narucen 31.01. Uhvatili me njihovi praznici, prodavac poslao tek 25.02 a paket napustio Kinu 04.03. U Srbiju stigao 11.03. i bio na carini do danas, sad čekam da vidim na koliko su procenili. Singapur post u pitanju

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Jel moguce.....skoro mesec dana?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ja sam naručio i platio još 31.januara, kao je poslato, i još nema nikakve informacije.
Tako da, ne sekirajte se previše.
 
Šta znači ovaj zadnji status sa 62000?
62435ca86ae4815fb173ec08dcc25290.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Znaci da ti otpremljen paket sa carine i mozes da ga ocekujes sutra na adresi ako si iz Beograda ili prekosutra ako si iz unutrasnjosti.
 
Jel imao neko slucaj da su mu paketi poslati nekom Yanwen postom? Pa putuje sporije od one sa CN oznakom koja je free, a ovu naplacuju.
 
4px sing post ima pracenje do Srbije dobijes notifikaciju kada udje u Srbiji ali nema pracenje kroz Srbiju..Ali je brz dosta meni je sad jedan paket otisao iz Kine za dva dana..A sad videcemo koliko im treba od tog zadnjeg statusa za ulaz Srbiju obicno je oko nedelju dana mada se nedavno jedan paket oduziop i na znatno vise..Ali cinis e da su ubrzali videcemo..
 
Moj je putovao 30dana [emoji16] Danas stigao.
Imam sad 3 sa praćenjem, pa cemo videti. Jedan je već 7. dan odkad je poleteo i jos ništa, dva su tek 2-3 dana...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno