Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo da javim da su stigli paketi:

3 LP - zadnji statusi (8.9.2020, 8.9.2020, 8.9.2020)

4 UB LV (3.9.2020, 27.5.2020, 24.6.2020, 24.5.2020. )
 
Danas stigla i meni posiljka UBxxxxxLV iz Maja,odavno sam je otpisao ali eto i ona stigla.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Koliko su uopšte tačni ovi tracking brojevi i ovi sajtovi za praćenje?
Pošiljka koja počinje sa LP, naručeno 12/09, navodno je već u Srbiji, pre 3 dana je bila u Litvaniji i dobila alternativni broj UDxyzLT. To je ono što je na postal.ninja. Nema je ni na sajtu litvanske (ovo je sajt? https://old.post.lt/en/help/parcel-search), ni naše pošte.
 
Stigao Turčin, poručio preko banggooda 1.9 poslali su 2.9 a stigao paket juče 21.9 [emoji3526]
 
Stigla juce dva PostNL, jedan narucen 27.08. UD NL poslednji status 17.09. Drugi narucen 14.08. RU NL posledni status 19.09. Oba su bila premium shipping free, sto je zacudjujuce za ovu trenutnu situaciju.

Stigao i jedan LP alternativni UDLT, narucen 31. 08. poslednji status 11.09.

Plus jedan UHTR narucen 31.08. poslednji status 08.09.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Koliko su uopšte tačni ovi tracking brojevi i ovi sajtovi za praćenje?
Pošiljka koja počinje sa LP, naručeno 12/09, navodno je već u Srbiji, pre 3 dana je bila u Litvaniji i dobila alternativni broj UDxyzLT. To je ono što je na postal.ninja. Nema je ni na sajtu litvanske (ovo je sajt? https://old.post.lt/en/help/parcel-search), ni naše pošte.

To izgleda sada ubacuju taj tracking posto je to samo tarnsit tako da kada se zalis problematicno je..Naravno da je fake status To ide jedno mesec dana..S tim d amislim da kada dodje u Litvaniju opet se kasnije preusmerava pa nema dalje trackinga meni je nedavno tako islo Litvanska pa francuska posta..Ali dodje oko mesec
 
I ja sam dobio nov broj za pošiljku sa Geekbuying, početni je bio VR______YP a sada je RE____LT. Prvi se ne pojavljuje na našem sajtu ali se drugi pojavio, trenutno je u Vilniusu
 
Naručio sam klincu stopice za miša iz UK, šalju preko Royal Mail International Standard, ima li neko iskustva, kada to mogu da očekujem?! :)

Ako nekoga zanima (*nikoga ne zanima :d) Royal mail iz UK stigao za 13 dana...
 
Evo I meni danas stigao za 14 dana paket iz Kine. Ovo je drugi paket kako stize ovako brzo preko SUN YOU, doplacuje se 3,67$
50a7c4db86c55e5ffc35c7d39e686559.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Broj nije lazan nego se kasnije prilikom transporta menja u drugi.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Da,adresa je bila prilepljena sa drugom postom.ali svakako sam narucio 8.9.2020 I danas doneo postar paket.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa dobro to je druga stvar već. Ali da je lažan, nije lažan. Bitno je da stiže i to brzo prilično.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
U pitanju je RF01XXXXXXLT. Preko postinog sajta pise da je stigao na carinu 22.09.2020 godine I danas isporucen.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
UB.........LV jos od 07.09 nema promene statusa.. Poslednji je 2020-09-07 12:49 Parcel has arrived at transit location i posle mu se gubi svaki trag. Jel imao neko ovakav slucaj i sta moze da bude u pitanju?
 
Čekaš poštara jer nemaš interncionalno praćenje. Meni taj status stoji za paket naručen 30.6. i još čekam.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Jel bi mi stiglo obavestenje od poste ili carine ako je zaglavio kod njih i ako ima dazbina?
 
Ne. Neregistrovan je što znači da je u pitanju mala vrednost.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Neregistrovan a 70$, nešto ne kapirm... Obično paketi 10$+ su registrovani. Očekuj carinjenje i pdv 20%.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Zavrnuo me kinez, rece bice sa trackingom. Kad ono.. samo donekle izgleda :/
Jel ima nacina da proverim jel stigla posiljka bez da odlazim u postu?
 
Zavrnuo me kinez, rece bice sa trackingom. Kad ono.. samo donekle izgleda :/
Jel ima nacina da proverim jel stigla posiljka bez da odlazim u postu?
Zali se Aliju ako te je zavrnuo za slanje,a mozda si i ti hteo da posalje tako obicno,i to jos ako je bilo free shipping onda je neregistrovana posiljka. Jedino ti ostaje da cekas postara,niti ces znati kada je stigla ni da li je ocarinjena.Moze da te spase sto je poslao kao posiljku male vrednosti pa prodjes bez carine i pdv-a.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Zali se Aliju ako te je zavrnuo za slanje,a mozda si i ti hteo da posalje tako obicno,i to jos ako je bilo free shipping onda je neregistrovana posiljka. Jedino ti ostaje da cekas postara,niti ces znati kada je stigla ni da li je ocarinjena.Moze da te spase sto je poslao kao posiljku male vrednosti pa prodjes bez carine i pdv-a.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Jeste free shipping, pitao sam ga jel ima tracking, kaze ima.. Kad ono patka :D U pitanju je Cainiao Super Economy ako ima veze.
 
Jeste free shipping, pitao sam ga jel ima tracking, kaze ima.. Kad ono patka :D U pitanju je Cainiao Super Economy ako ima veze.
Iz svega toga moze da izadje na dobro kada stigne bez carinjenja i dazbina. Sto bi rekli, cuti i cekaj :)

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Koliko su uopšte tačni ovi tracking brojevi i ovi sajtovi za praćenje?
Pošiljka koja počinje sa LP, naručeno 12/09, navodno je već u Srbiji, pre 3 dana je bila u Litvaniji i dobila alternativni broj UDxyzLT. To je ono što je na postal.ninja. Nema je ni na sajtu litvanske (ovo je sajt? https://old.post.lt/en/help/parcel-search), ni naše pošte.

Ne znam za druge, ali meni taj postal.ninja nije nešto davao tačne podatke. Npr. napiše da je registrovana pošiljka sletela na aerodrom u Srbiji, a ona se nigde ne pojavljuje na sajtu pošte i nikad nije stigao.
Najtačniji su mi 17.track i track24.
 
Litvanac UD...LT stigao za okruglo mesec dana, ali turcin, od onih sto su 12.9. predati posti, verovatno drpljen...
 
Stigla dva LP LT paketa, jedan narucen 08.09. poslednji status 19.09. a drugi narucen 31.08. poslednji status 19.09. Stigla i tri SunYou u razmaku od dva dana, isti artikli. Jedan otvoren i naplacene dazbine. Otvoreni narucen 27.08. poslednji status 02.09., druga dva narucena 03.09. i 07.09. poseldnji statusi 12.09. i 14.09. Sve u svemu, polako ali sigurno se ubrzava.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Šta tačno znači TR-TRISTA, Prispeće i zašto taj status stoji na sajtu naše pošte?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno