Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni SG stigao 22.05 ekspresno prosao NS carinu sutra bi trebalo da mi dostave.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Stigao paket.. SG, doneo postar..
Naplaceno otvaranje i PDV, 468 dinara.
Vrednost paketa 1600 din.
 
Zdravo svima,

Pre više od mesec dana naručio sam manji paket iz Evrope, sa registrovanim praćenjem, švajcarska pošta. Ovo je i dalje sve što imam od trekinga. Od pre mesec dana nema ažuriranja trekinga. Gde se paket trenutno nalazi? Svi datumi i vremena su isti. Da li ovaj poslednji prijem, znači prijem u srpsku poštu, tj. da je na tlu Srbije? Hvala!

ptGbLiC.png


vNvzlHZ.png
 
Da li je nekome došla pošiljka u ruke preko Tonge u poslednje vreme? Od ove moje nema traga i glasa već tri meseca... Tracking broj i ne gledam jer znam odavno da su lažani (navodno doleteo za 10 dana kod nas i to u vreme najvećih mera).
 
Te posiljke koje nisu registrovane i koje ste slali gore na slikama ne mogu se pratiti na sajtu nase poste.
 
Da li je nekome došla pošiljka u ruke preko Tonge u poslednje vreme? Od ove moje nema traga i glasa već tri meseca... Tracking broj i ne gledam jer znam odavno da su lažani (navodno doleteo za 10 dana kod nas i to u vreme najvećih mera).

Ništa preko Tonge još nije stiglo...a što je još gore ne zna se ni da li se vratilo ili negde čeka da krene ovamo kad se popravi situacija.
 
Uzeo nesto na ebay i tracking uc...yp i javlja se seller da pita jel mi stigla posiljka i da se mozda izgubila pa nudi refund. Tracking pokazuje samo jedan status, da je broj dodeljen.
 
И ја сам узео нешто са ибеја са почетном словом У, вероватно то значи да нема праћења. Ко зна кад ће стићи и да ли ће стићи уопште.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Sta sad znaci ovo : " Item pending international transport availability"?
Vec 50 dana je u transportu, pre ovoga je pisalo : "Item en route to postal facility", a sada pise samo ovo gore.
 
Ja sam poslao preko 20-30 paketa za eu , ameriku , australiju - gubi im se svaki trag posle beograda -

Isti statusi stoje po 30 dana .

10200 ГПЦ БЕОГРАД Отпремa
 
Pošta Srbije ponovo šalje pakete za Singapur i Malezijiju!
Uspostavljen je saobraćaj sa 20-ak zemalja. Videćemo šta će biti u praksi na našim paketima.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Moguce da su ovi novi statusi iz Singapura nagovestaj da ce sve krenuti na bolje cim je i nasa posta objavila ovo.
 
singapur stiže

8647baffad3d1adc6b80389a3a3da691.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pa tek su danas promenili, a ako uzmemo u obzir vremensku razliku, mozda sutra i ovi promene. Mada, nama je svakako mnogo lakse sa logisticke strane, jer nasa posta ne mora da razmislja o nekoj ozbiljnoj kolicini paketa koji se odavde salju u Singapur, dok je sa druge strane singapurskoj posti mnogo nezgodnija prica. Oni moraju da vode racuna da li i koliko ima mesta na avio linijama koje salju do nas.

Evo liste https://posta.rs/DocumentViewer.aspx?IdDokument=1444&Verzija=0
 
Poslednja izmena:
takve nemam imam ovakve

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
e92c988c4af252d6e3334afc192ca893.jpg
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno