Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stigla jedna od dve UBxxLV pošiljke naručene 24.dec :)
 
@ Villy_Da_Man

Da li su od istog distributera ?


Imamo primere iz oktobra i novembra za LV i UZ.
Isti distributeri - isti datumi , deo posiljki stigao pre mesec - dva ,
ostatka nema.
 
Dva RUxxxNL paketa poslata iz Kine 16 ovog meseca, u zemlju stigla prekjuce, jutros postar doneo.
Nikad brze nisam dobio pakete.
Je li ti problem da okačiš praćenje pošiljke? Moj RUxNL za BiH već 11 dana ne mijenja status, posljednji je "the item is ready for shipment" a poslat je 13.1.
 
@ Villy_Da_Man

Da li su od istog distributera ?


Imamo primere iz oktobra i novembra za LV i UZ.
Isti distributeri - isti datumi , deo posiljki stigao pre mesec - dva ,
ostatka nema.

Nisu, obe su UBxxxLV od drugih prodavnica. Na obe je ninja video da su došla u destination country, tj LV... Daljih statusa nije bilo
 
@ Villy_Da_Man

Cesto vise trgovaca radi za velikog distributera i roba krece iz jednog distributivnog centra.
Veoma cesto trgovci nemaju fizicki kontakt sa robom.

Koji zadnji status je prikazao nindza ?

lva.jpg

Mada ni to nije nikakav pokazatelj - mogu posiljke da idu do neke tacke zajedno , a onda se
razdvoje i stignu u potpuno razlicitim terminima.
 
Iako sistem za pracenje u okviru AE aplikacije ne funkcionise vec drugi dan
Eva robot i chat operateri nemaju apsolutno nikakvu informaciju o tome.


Jan 26, 2021
YANWEN Logistics
Yanwen Pickup
S000___ -> UH___BE
 
Ove SF posiljke jel dobijaju i one neki broj kasnije ili ?
Prva koju sam dobio je upravo juce pristigla na carinu tako je pisalo, to jest njihov status, na Posti nema nista, pa kontam da dobijaju novi broj kao i SYRM ?
 
Da odgovorim sebi, ove SF posiljke su ustvari preko Holandjanske poste RU**NL, e sada nekada je moglo na Aliju da stoji Post NL, sada ocito ne moze pa stoji SF, uglavnom to je Hondska posta i stiglo je danas, znaci bio je tacan onaj SF status da je pristigla u zemlju..
 
1 Cainiao Super Economy Global (LPx --> UVxUZ) i 2/4 Cainao Super Economy (UBxLV, sva 4 paketa isti proizvod(naočare za sunce) od istog prodavca poslate isti dan) stigle za manje od mjesec dana i u isto vrijeme došlo još 3-4 UVxUZ i LPx paketa koji putuju preko mjesec dana. Čini mi se da dugo vremena stoje na carini a da u Srbiju stignu relativno brzo.
 
Stigao danas SpeedPak porucen 08.12. U medjuvremenu je dobio novi broj UV...DE
 
Sve prodavce koje sam preko poruka bukvalno vukao za rukav i iskukao slanje preko Yanwena i ostalih jeftinijih logistickih kompanija za par eura. Podigli su cene shippinga ili vratili samo premium shipping. Do pre 5 dana je sve normalno funcionisalo, sta se desilo ponovo ostaje misterija.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Iako sistem za pracenje u okviru AE aplikacije ne funkcionise vec drugi dan
Eva robot i chat operateri nemaju apsolutno nikakvu informaciju o tome.


Jan 26, 2021
YANWEN Logistics
Yanwen Pickup
S000___ -> UH___BE
Kakva su ti iskustva sa UH BE pošiljkama? Koji je prosek dana da stignu?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kakva su ti iskustva sa UH BE pošiljkama? Koji je prosek dana da stignu?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Meni je juce stigla jedna, od narucivanja 23 dana. Izvorno Yanwen economic air mail, LP pocetni broj za pracenje i onda UH BE.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Sasvim korektno vreme isporuke. Meni je prvobitno pošiljka dobila broj S00000.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jedno pitanje za kolege koje dobijaju posiljke preko Royal Mail-a iz Engleske...
Da li to narucujete garderobu preko ona dva sajta ili?
Cisto da znam da li da narucujem nesto otuda. Posto ide Kineska nova godina pa cisto da se prati nesto (sto bi rekli kladionicari) haha :)
 
Stigla 2. od 3 UB...LV, naručena 27.12.2020
Zadnji status isti kao kod sve tri

1/4/21 08:45 - Depart from transit country or district

Ali sve stižu odvojeno....

Sent from my Mi10T using Tapatalk
 
Stigao UB LV porucen 22. 12. poslednji status 30.12. Za LV i njihovo kasnjenje do sada, reklo bi se sasvim korektno.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Moje iskustvo sa LV posiljkama je od 21 do 91 dan da stignu...

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Kakvo je iskustvo sa Economy SpeedPAK EE...F0N?
63 dana prođoše...
 
Moje jedino dosadašnje iskustvo sa SpeedPakom je da mi je prodavac dao fake TN (što je istovremeno i dobra strana jer možeš odmah da vidiš poštanski broj primaoca, pa ako nije tvoj znaš na vreme na čemu si)
 
Zadnji info koji imam:

02/12/2020 20:23 - Arrived at Transit Hub","oprTime":"2020-12-03 11:45:00","oprTimeZone":"1","oprTimestamp":1606992300000},{"eventDesc":"Departed from Origin Country, SHENZHEN, CN

Pošiljka poslata 27.11.2020.
 
SpeedPak od 27.11. mi je isporucen 18.1., poslednji status je imala 9.12. Ili 10.12., sad iz glave ne znam (ima slika pre 3-4 strane).
 
Moje jedino dosadašnje iskustvo sa SpeedPakom je da mi je prodavac dao fake TN (što je istovremeno i dobra strana jer možeš odmah da vidiš poštanski broj primaoca, pa ako nije tvoj znaš na vreme na čemu si)

A to što znaš na čemu si vredi ti za šta konkretno? Pitam, jer svakako moraš čekati da istekne delivery deadline pre nego što otvoriš dispute.
Jedino je dobro znati, pa da poručiš odmah isti predmet od drugogo prodavca, ako ti baš treba, ali za povrat para svakako moraš čekati.
 
Po prethodnim stranama, deluje da je yanwen ostao najbrza opcija sto se tice besplatnog/jeftinog shippinga, u poredjenju sa Cainiao Super Economy i Cainiao Super Economy Global?
 
Narucio sam par predmeta danas da vidim da li ce proci tj. izaci iz Kine pre njihove nove godine. Idu svi preko UB LV. Znam da je 99% da nece izaci pre Kineske nove godine ali sam morao da narucim posto kod nas toga nema.
 
Zadnji info koji imam:

02/12/2020 20:23 - Arrived at Transit Hub","oprTime":"2020-12-03 11:45:00","oprTimeZone":"1","oprTimestamp":1606992300000},{"eventDesc":"Departed from Origin Country, SHENZHEN, CN

Pošiljka poslata 27.11.2020.
Imao takodje posiljku preko SpeedPak-a (ebay). Naruceno 17.12. stigla 26.01. Isla preko Nemacke UV...DE
 
@ jocar96

Koji je SY kod
SY RM , AE...
i sa kojim R kodom je posiljka stigla ?

Da li se slazu statusi na Sypost , Cainiao , Ninja i Posta ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno