Šta je novo?

Problem sa dzojstikom

stefan045

Poštovan
Učlanjen(a)
29.08.2014
Poruke
77
Poena
59
Ovako, kada ukljucim dzojped dole desno mi izadje USB Device Not Recognized i dzojped uopste ne radi, da li neko zna u cemu je problem?
 
Poslednja izmena:
Koji dzojstik je u pitanju?
 
Instalirao sam ali opet kada ga ukljucim izbacuje USB Device Not Recognized.
 
U bilo koji usb nece?
 
da, nece ni na laptopu.....mora da je do dzojtika

Moguce vrlo. Jos kad vidim da za te HAMA proizvode udare ljutu cenu prise*e mi se od muke. Obican kineski krs sa "lepim" izgledom, paprene cene. Za "gamerske" miseve da ne pricam, po 4-5000+, a ne vrede ni 1500.
 
Poslednja izmena:
80% je problem do usb kabla, negde gubi ili je već izgubio kontakt.
 
Moguce vrlo. Jos kad vidim da za te HAMA proizvode udare ljutu cenu prise*e mi se od muke. Obican kineski krs sa "lepim" izgledom, paprene cene. Za "gamerske" miseve da ne pricam, po 4-5000+, a ne vrede ni 1500.

A sta danas nije kineski krs/dragulj ?
 
Ja imam isto problem sa dzojsticima na laptopu. Pretpostavljam da se radi o struji ali ajde rekoh da pitam možda postoji još neka opcija pre toga. Drajveri nisu, provereno jer ih prepoznaje, svetle a onda počne da prijavljuje za oba kao da ih stalno vadim i ubacujem, samo čuješ one zvuke kao kod ubacivanja i vađenja u usb port non stop. Jako je frustrirajuće jer nekad uspemo da krenemo da se igramo najnormalnije i onda to počne da se dešava. Komp uopšte nije loš, ima dva usb 2.0 i jedan 3.0 ja koristim 2.0 za ove potrebe. Kablovi isto nisu jer na drugom laptopu sve radi kako treba, bez problema. Radi se o HAMA jojsticima kao za playstation sa analozima i relativno su novi. AKo neko ima neku ideju neka piše...
 
Meni isto nije hteo logitech precision da prepozna i nesto sam obrisao(deaktivirao) u device manageru i proradio je. Ako se setim sta sam uradio, napisacu.
 
Nazad
Vrh Dno