Šta je novo?

Freelancing kroz Upwork, Elance - ko je tu, sta radite, kakvi su vam rezultati?

ok, hvala za tip,
nego ovi strendzeri nece ni dzabe da im radis, sad sam jednom uradio unapred i poslao i rekao da je free, samo da mi ostavi feedback ako hoce, malo da izgradim reputaciju prvo
 
Evo još jednog besplatnog saveta:

Kad aplicirate za posao i ne znate koliko da ponudite za satnicu, proverite kod klijenta koliko plaća trenutne ili bivše freelancere za isti ili sličan posao.
 
Ja sam poslao 10 prijava, pa valjda ce jedna da prodje :)
 
Tako je, ja sam često u početku trošio sve Connect poene. Mislim da se čak i isplati premium pretplata na nekoliko meseci (ako cena nije veća od 10$), jer daje više Connect-ova.
 
A jel se ti poeni nekako regenerisu kad dodjem do nule?
 
kakvi su testovi, recimo za excel ako je neko polagao, sta se trazi i sta treba da se radi u njima? kakve zadatke daju?

Hvala sto nam pomazete,

onaj sto sam mu uradio ceo poso pise

Last Viewed: 3 hours ago

a ja mu poslao zavrsen posao 10 hours ago

i nema ga dase javi
:D
 
kakvi su testovi, recimo za excel ako je neko polagao, sta se trazi i sta treba da se radi u njima? kakve zadatke daju?

Hvala sto nam pomazete,

onaj sto sam mu uradio ceo poso pise

Last Viewed: 3 hours ago

a ja mu poslao zavrsen posao 10 hours ago

i nema ga dase javi
:D

Zeznuo si se sto si poslao :D Trebao si da mu posaljes prvo da ces da mu uradis free ako prihvati tebe, pa tek onda da mu posaljes, a ne unapred :) Koja oblast je u pitanju, ako nije tajna? :)
 
Poslednja izmena:
Zeznuo si se sto si poslao :D Trebao si da mu posaljes prvo da ces da mu uradis free ako prihvati tebe, pa tek onda da mu posaljes, a ne unapred :) Koja oblast je u pitanju, ako nije tajna? :)
E krastavac, to si u pravu sad vidim da sam se zeznuo, obican kopi pejst sa odredjenog sajta u excel da se uredi, po nekoliko stavki po redu, 100+reda, valjda data entry tako se zove
 
kakvi su testovi, recimo za excel ako je neko polagao, sta se trazi i sta treba da se radi u njima? kakve zadatke daju?

Hvala sto nam pomazete,

onaj sto sam mu uradio ceo poso pise

Last Viewed: 3 hours ago

a ja mu poslao zavrsen posao 10 hours ago

i nema ga dase javi
:D
Imas ne netu resenja tih testova, potrazi malo :)
 
Skills tests - za većinu skillova koje navedeš u profilu postoje Upwork testovi. Nije loše uraditi makar nekoliko testova.
 
A koliko se cene ti testovi? Ja sam nabrzaka odradio jedan za C programski jezik i imao 4.1/5
 
valjda 5$ ili sam se istripovao,

jedan posao gde rekoh da cu dzabe da uradim ako me izabere kaze da je izabrao drugog, pogledam i od 100tinak proposal sad ima samo 1 sa 1 hired, verovatno pumpaju feedback?
 
valjda 5$ ili sam se istripovao,

jedan posao gde rekoh da cu dzabe da uradim ako me izabere kaze da je izabrao drugog, pogledam i od 100tinak proposal sad ima samo 1 sa 1 hired, verovatno pumpaju feedback?

Svi ostali su odbijeni, možeš da vidiš jedinog koji je primljen.
 
Poslednja izmena:
Na kom feedu? Meni radi svugde...

My Job Feed

x5tAVLk.jpg
 
valjda 5$ ili sam se istripovao,

jedan posao gde rekoh da cu dzabe da uradim ako me izabere kaze da je izabrao drugog, pogledam i od 100tinak proposal sad ima samo 1 sa 1 hired, verovatno pumpaju feedback?
A kako mu posaljes privatnu poruku da ces da mu radis za dzabe? Nigde ne vidim tu opciju.
 
Testovi su besplatni, radih sad za vindovs ocena 3.85, u kover leter mu posaljes mada slaba vajda opet biraju druge, onaj sto sam mu poslao uradjeno izabrao drugog, ostaje samo da pocnem da pumpam cenu :p
 
Aha ok. To za cover letter znam, nego sam mislio da ima neka druga opcija.
 
Jel neko kojim slučajem probao da prebaci novac na karticu u zadnja 24 sata?
Ja ne uspevam, svaki put dobijem server error, a Upwork podrška problem svaljuje na Skrill (u šta čisto sumnjam).
 
Nece i slike isto da kaci, nesto su radili dal juce, neki maintenance
 
Nazad
Vrh Dno