Šta je novo?

iOS Gaming

apple-app-store-best-of-2015.png


Square Enix wins Apple's game of the year award for Lara Croft Go
Apple's choice for best iPhone game of the year is absolutely worth your time

Igra je takodje dobila "Best mobile/handheld game" nagradu na nedavno odrzanoj Game Awards dodeli.
 
lara je objasnila.Zaglavio sam se na jednom nivou koji je izasao sa updatetom.

Bolju igru od ove nisam igrao na telefonu
 
Kupljena na snizenju za 1.99 :)
 

Prilozi

  • image.png
    image.png
    957.4 KB · Pregleda: 178
Odlicna je!
 
+1
uzeh je i ja jutros, nisam ni znao da je na snizenju. podseca na pocetku malko na monument valley ali je mnogo bolja.
 
I lara i hitmen fantasticne igre zaista zaista za ovo zimsko vreme dusu dalo :-D
 
Lara kida,al nikako da završim ovaj poslednji update.

Moraću da joj se posvetim za vikend kako dolikuje :)
 
+1
uzeh je i ja jutros, nisam ni znao da je na snizenju. podseca na pocetku malko na monument valley ali je mnogo bolja.

Ne znam, nije loša. Ipak, ne bih je poredio sa monument valley i onom fantastičnom ešerovskom estetikom.

Sa estetske strane, i Lumino City mi je ostavila odličan utisak, ono je nešto prosto neverovatno

Sailors Dream takođe
 
igrao sam Lumino 15 minuta i nakon toga delete.

Ne znam zasto,al nije mi se svidela igra i mislim da sam bacio pare.
 
Presao sam Laru, fantastična je zaista. Nego da li treba očekivati jos neki nivo u sledećim updateovima ili može da se briše?
 
Već sam je obrisao. Sad bih morao sve ispočetka?
 
mislim da ne,jer je uključen icloud po defaultu.
 
Pitanje za Pokemone. Gde idu slike koje se slikaju u toku igre? Nema ih u galeriji.
 
Ima li sta kvalitetno, na ovaj store samo moneygrab apps...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam se vratio na Zombieville usa 2,može u mreži da se igra,a pored toga igram i Never Alone.

Odlična igra na fazon Limba.
 
Ja bucam uz Clash Royal NFS No Limits i Doomsday. Dosadila ova druga odmah, mnogo monotona... evo sve igre na Store preobih, samo ove dvije prve su mi se zadrzale na fon, masi volim strategije ali na nista dobro ne naidjoh, sve neke kopije CoCa


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Surgeon 4 preporuka svima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
već duže vreme se cimam da uzmem džojstik za iphone.

Video sam neke dobre steelseries komade,al mi nekako mnogo da dam 50e.

Em su skupi,em imaju previše dugmića :)

Ja bih nešto jeftinije i manje komplikovano :)

Ima li neko nešto da preporuči?

Stratus mi je nekako idealan,al ovde kod nas nema,tako da jedino kad budem išao negde da ga uzmem
 
Poslednja izmena:
Ja imam Nimbus i mnogo je dobar - cak sam ga bio namestio na PC i koristio, ali ima jednu veliku manu za mene - PS4 a ne XBOX shape... Jednostavno mi je polozaj stick-a levog neprirodan i eno mi stoji u fioci :)
 
gde si nabavio i koliko para?
 
Fantasticna igra od Gamelofta i jedan moj kraci gameplay... Nisam ekspert ofc ali je igra fantasticna razbibriga :-D



i nekoliko screen-ova .. uerdjaj na kojem sam testirao igru ip6s , ukljucen LPM . Igra je odlicno ispeglana... Nema stucanja stektanja ili slicnog igra je free
 

Prilozi

  • IMG_0118.jpg
    IMG_0118.jpg
    120.2 KB · Pregleda: 67
  • IMG_0119.jpg
    IMG_0119.jpg
    160.3 KB · Pregleda: 73
  • IMG_0126.PNG
    IMG_0126.PNG
    1,007.4 KB · Pregleda: 67
  • IMG_0137.jpg
    IMG_0137.jpg
    179 KB · Pregleda: 65
  • IMG_0117.jpg
    IMG_0117.jpg
    90.1 KB · Pregleda: 67
Poslednja izmena:
Znam devojku koja radi u Gameloftu u Istanbulu i kaze da dosta ocekuju od ove igre, tj ocekuju da ce privuci bas dosta ljudi
 
Generalno 8 je povukao bas bas veliki broj ljudi i dan danas ga igra masa ljudi... samo da mu ubace offline bilo bi lepo jer je internet neophodan...
 
Nazad
Vrh Dno