Šta je novo?

iOS Gaming

Ja se ubijam od Dead triggera 2, grafika jeste prelijepa, ali je igra smor totalni, daleko, daleko od bilo kakve pucačine sa PCija i od raniji vrhunskih pucačina (tipa dead zone), misije jedne te iste, a fizika u igri je nikakva... pogotovu kad se vidi scena kretanja automobila u jednoj od misija.

GTA SA star 10 godina mnoge stvari objašnjava =)

Jedino što je baterija katastrofa, grafički čip je sve samo ne štedljiv, po asfalt 8 trci vule i po 5% baterije
 
Ipad problema sa batt nema meni asphalt bas zadiviljujuce malo batt trosi :)
 
Apple je povecao max velicinu aplikacija na 4GB. Ja se nadam da to znaci da ce igre biti vece, ili bar sa boljim teksturama. Nesto sam ranije citao da su se neki developeri zalili na to.
 
Bice to zlo jedva cekam da vidim napredak cak i sa 2gb je zlo mogu misliti sa 3-4 i treba da limitiraj , tako i optimizuju :)
 
Mortal Kombat X igra fenomenalna, grafika prosudite sami...
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    811.2 KB · Pregleda: 167
  • image.jpg
    image.jpg
    553.2 KB · Pregleda: 144
  • image.jpg
    image.jpg
    862.7 KB · Pregleda: 155
  • image.jpg
    image.jpg
    719.8 KB · Pregleda: 147
ako ne stave Jade,nastavak me neće videti :D

Imam nameru da uzmem ps4 zbog ove igre i još par.
 
Igra je fenomenalna :) zasluzuje sve pohvale jos to sto je free ... Zaista fascinantno. Na ipad air radi savrseno...
 
Steta sto je gameplay stvarno "zanimljiv", trljaj i tapkaj po displeju do iznemoglosti.
 
Veruj mi da je zarazna, bez obzira. I bolje nego da su je zakomplikovali
 
Ma probao sam Injustice davno, ovo je na istu foru. Mene smori nakon 10 minuta. Jedino zbog tih par skinova za PC/Konzole verziju vredi odigrati.
 
Nemam ni iPad a niti mi treba joypad za tablet/telefon.
Igram se na PC-u. ;)
 
Pa onda na osnovu cega govoris takve gluposti :-D Igra je izuzetna :-D
 
Takve gluposti govorim na osnovu toga sto sam vec probao slicne igre, vec sam napisao i objasnio. Injustice je ista igra kao i ovo.
Dakle mozda bi mi bilo zanimljivo da imam recimo 12 godina, pa da tapkam i trljam prstima po displeju kao sto sam vec rekao. Tebi je zanimljivo ok uzivaj, meni je katastrofa i ne vidim poentu igre ako su kontrole toliko jadne i ako se sve svodi na brzo tapkanje i trljanje u prazno.
Dakle grafika je ok, super je sto su ubacili i fatality i pokusali da prenesu MK i na mobilne uredjaje ali sve to je meh i jako dosadno, plus moras da cekas da se likovima napuni "energija" pa mozes da igras samo po nekoliko meceva sto je jadno.



Izuzetno zanimljivo, nema sta.
 
Poslednja izmena:
Sky Force već dosta dugo...

Ako još neko igra,neka se javi,trebaju mi ljudi da otvorim turnir...
 
Uzeh veceras da probam novi nfs nl i mogu vam reci ima potencijala, potrebno je dosta peglanja ali igra radi bez seckanja i stucanja, sam interface je ocajaan i nije prilagodjen4:3 ipad ekranu sve u svemu nije lose evo neki ss od mene :) testirano na ios 9beta 4
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    470.5 KB · Pregleda: 161
  • image.jpg
    image.jpg
    469.7 KB · Pregleda: 150
  • image.jpg
    image.jpg
    370.3 KB · Pregleda: 141
  • image.jpg
    image.jpg
    388.2 KB · Pregleda: 140
  • image.png
    image.png
    181.6 KB · Pregleda: 134
Jos jedna jako zarazna ali igra vredna pomene je angry birds 2... Po mom misljenju fantastican nastavak...
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    351.9 KB · Pregleda: 156
Samo za ipade...
 

Prilozi

  • image.png
    image.png
    719 KB · Pregleda: 223
igrao i ja ab 2 i odusevio se.Napokon pravo osvezenje.
 
Sto vise igram ab2 vidim da ja fantasticna igra... Sve sve preporuke game save na svim iredjajima isti tamo da je i to fantazija za nas koji koristim isp 9 beta
 
Uzasna je igra, naravno kao i 90% danasnjih zbog previse agresivnog IAP. Obican money grab.
Obrisao nakon 20 minuta, mobile "gaming" me sve manje i manje zanima, uopste i ne igram igrice na telefonu vise. Jer se skoro sve pretvorilo u dno.
 
Prešao Laru i oduševio se.Šteta što je ovako kratka i što verovatno neće biti novih nivoa :(

Ima li neko nešto za preporučiti do 5$?

Ako neko hoće da me doda valdy33
 
izasao update za laru kroft go.Dodali su jos neke nivoe
 
Nazad
Vrh Dno