Šta je novo?

iOS Gaming

Ja iskreno nisam igrao ni jedan, mozda sam nekada skinuo i probao ali se ne secam. Mislim da im je bas cilj da bude samo online da bi se igralo protiv drugih ljudi. Ovako kontam da smori da igras solo protiv kompa
 
nije ovo sto igram gore je single karijera moram osvojiti 20 poena kako bih otkljucao MP Asphalt 8 ima offline i ovo ima ali je neophodan net da bih pokrenuo igru.. mozda jer nije igra jos svuda pustena videcemo...
 


Ovo je fantasticna arkada, RR3 je fantasticna igra ali mnogo spora i mene to smara iskreno...
 
Takodje me RR3 opasno smara nisam izdrzao nikad dve trke da zavrsim. Asphalt 8 sam dosao igrao pre par godina.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Kad ce ovo biti na store-u za ovu prvu drndam betu ali ovo ostalo jok
 
Generalno grafika pocevsi od modern combata versus , asphalta 9 do ovih je fantasticna
 
To pokazuje koliko zapravo nosimo jak HW u dzepovima ip6s pa na dalje to su sve zveri, a o pro modelima ipada da ne govorimo A9x i A10x trenutno najbolje gpu performanse :)
 
Glupost je sto Fortnite radi samo na iOS 11,to sam video sada kada sam hteo da je instaliram i na 6s :trust: Inace,bas obecava.
 
Probacu,mada mi je RR3 najbolja do sada na taj fazon. Dosta je realna,za razliku od ovih sa nitroom,preletis sve mrtvo i zivo. [emoji16]


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Ja se oduševio kada sam video da za iPad postoje igre tipa Baldurs Gate i Icewind Dale. Kako me te igre vraćaju u stara vremena kada su ove igre bile aktuelne. [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zarazan ovaj PUBG [emoji4]
90d832df48dbdc2e73b3171abab2e641.jpg
 
Jeste. Nisam nikad igrao na desktopu, a neka tako i ostane :) Mana je što partija traje oko pola sata, ako pozvoni telefon - propast

2CB5AAE8-94F4-45F4-A635-92BE4A28A0E6.png

Jednog sam ubio revolverom, jednog zgazio džipom, ostale pobio uzijem i automatom. Poslednji je stradao jer je bio van zone verovatno, ne znam šta mu se desilo.
 
Poslednja izmena:
Zato ipad mama :-D
Poslednjem pozvonio telefon :pppp
 
Poslednja izmena:
Zato je Do Not Disturb obavezan pre gejminga [emoji16]


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Aj kad se hvalite već sa pubg...dve partije, obe sa noname likovima (obe pobede)...u ovoj drugoj sam ih 19 pregazio kolima (imao sam lika super support radio).

Takođe nikad igrao na pc...igra super radi na m10, high ako koga zanima
3b5e4ed41dc0cd87bc07a6bb92fa128d.jpg


Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Evo isprobah fortnite opet laguje uzasno (iako mi je konekcija normalna) sve radi ok i onda tipa stanem sa kretanjem i nakon 10 sekundi sam totalno negde u pm napred kao da nisam stao sa kretanjem. Mislim da imaju problema sa serverima...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma problem sa serverima,zato i rade na principu pozivnica. Kako bi tek bilo bez... [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Evo isprobah fortnite opet laguje uzasno (iako mi je konekcija normalna) sve radi ok i onda tipa stanem sa kretanjem i nakon 10 sekundi sam totalno negde u pm napred kao da nisam stao sa kretanjem. Mislim da imaju problema sa serverima...


Sent from my iPhone using Tapatalk


meni ne laguje, ali secka na se
 
Broken sword tri dela za 10 dolara. Igram prvi, malo je teži jer nije baš precizan, ali se brzo navikne. Kako su dobre bile te avanture...
 
Nazad
Vrh Dno