Šta je novo?

Zamena kulera na grafici

saleoja

Poštovan
Učlanjen(a)
01.10.2014
Poruke
4
Poena
51
Forumasi, ako moze mala pomoc
Na grafi sapphire 6950 mi polako otkazuje vent, ima li neki servis da menja samo ventove, sto sam gledao po oglasima neke kulere za grafe, izadje 50 evra, pa mi mnogo da to kupujem, tako da ako neko zna da zameni ili zna nekoga ko menja, dobro bi mi dosao tel ili mail
Hvala
 
Postoje servisi za grafe ali reko tko servisira samo vent. Šta je problem bruju-zuji možda je potrebno podmazivanje koje možeš i sam da odradiš.
Ja imam neke ventove od PowerColor 6970 ako ti treba možemo za neku čokoladu da se kompenzujemo ;)
 
Ma meni nije problem buka, nego kad ukljucim komp vent se ne vrti blokiran je, onda iz catalyst cc postavim vent na max, i onda on zavrti, kao sa nekim valovima, 1500 rpm pa spusti na 500, ostavim ga tako par minuta da se zaleti onda pustim da automatski odredjuje br obrtaja i onda ceo dan dok radi komp radi normalno. I tako svaki dan, a kad probam rukom da zavrtim vent, on ne napravi ni pola okreta i stane, ajd probacu da ga podmazem mada nisam siguran da li ce pomoci, a ako mozes ostavi mi telefon da se cujemo oko venta, radim na tom podrucju na terenu pa mi nije problem doci kod tebe po njega. Pozz
 
Nazad
Vrh Dno