Šta je novo?

Asus Zenfone 2

okacicu danas i klip gde sam probao neke igrice i youtube i stream i tako to,bez gasenja aplikacija

sve moze da ostane upaljeno i samo da se salta bez problema
 
Ima li nekih novosti? kada ce kod nas da se pojavi ovaj asus?
 
Imas ga vec,pisali smo na prosloj strani,ali samo ovaj model koji sam ja kupio....ali zvanicno od asusa se jos ne zna
 
Zanima me ovaj jaci model... :(
 
asus srbija na fejsu kazu da ce se potruditi da ga uvrste uponudu kod nas,ali se ne zna ni kad ni po kojoj ceni

ja sam iskreno zeleo ovaj model od starta,tako da sam bas zadovoljan sto sam ga nasao :D

jeste da sam razmisljao o 4gb modelu,ali ipak mislim da mi ne radi nesto bolji posao za 100e vise
 
Razmisljam i ja da kupim ovaj "slabiji"model.Napisi koliko baterija traje i neki mini reveiw.
Gledam i testove na youtubu bas su ga nahvalili.
 
Mislim da si bolje uzeo Meizu M1 Note.
Manji,lakši,i još sa većom baterijom a pri tome jeftiniji i na sve to garancija ovlašćenog servisa u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
Mislim da si bolje uzeo Meizu M1 Note.
Manji,lakši,i još sa većom baterijom a pri tome jeftiniji i na sve to garancija ovlašćenog servisa u Srbiji.

gde ima taj telefon kod nas?
inace koliko vidim ovaj slabiji asus daje bolji razultat u benchmarksima,verovatno zbog hd rezolucije
ja sam ovaj asus isto kupio kod nas i imam garanciju

sto se tice baterije,evo sad mi je pri kraju,a juce u 9 ujutru sam skinuo telefon sa punjaca
sto se tice mini review,ja radije kacim klipove,posto mi je lakse,pa pratite na mom kanalu,bice veceras kako se ponasa sa nekim igrama i tako to
 
a pa lepo :D
al bez veze mi covek kaze onda da kupim taj telefon kod nas,a nema ga kod nas
 
U prodaji nema, ali ga neko ima na testu :)
Ima ga u prodaji sa sve fiskalnim računom i garancijom ovlašćenog servisa.[emoji12] Znam da većina butikaša ne daje fiskalni ni za živu glavu a servis je samo kod njih ali šta je tu je.
Cena oko 250 eura.
Dobar je asus ali meni je kao sapunče u odnosu na vitki Meizu.
 
Poslednja izmena:
mogu da ti opisem i ovako

kada udjes u settings imas opciju dual sim settings u kojoj mozes da izaberes koje ce ti kartice biti aktivne
u tim podesavanjima imas da podesis i data roaming i ostale standardne stvari vezane za sim

ako hoces da promenis sim karticu ili je izvadis iz telefona,ne moras da gasis telefon,vec samo u tim podesavanjima ides na disable,a posto se kartice nalaze iznad baterije,samo kliknes i zeljena kartica ispada napolje

jedna kartica podrzava 4g/3g/2g ,dok druga podrzava samo 2g (radi se o micro sim karticama)

kako je navedeno telefon je dual call,dual standby

trenutno nemam drugu karticu,ali posto vidim da nema dugmeta za odabir default kartice kao na lg telefonu koji sam imao pre toga,predpostavljam da prilikom poziva i pisanja poruke imas opciju da odaberes sim
 
Može li da se kupi nešto od zaštitne opreme?

Željno čekam ovaj mob otkad je najavljen. :) Verovatno ću srednji model.
 
ja sam narucio flip cover sa aliexpressa
kod nas nema nista
 
Evo sad gledam u radnji gde si ti kupio mob za 265 eura,podigli cenu sad je 299evra.Nasi prodavci samo cu to reci!!!!
 
Lepo je bilo u najavi, da ce se svi modeli neko vreme prodavati po tim promotivnim cenama, a da ce kasnije biti skuplji za 50 eur
 
Takođe, mislim da će model ZE551ML Quad 2.3GHz/4GB/64GB/FHD da u Srbiji košta oko 55,000rsd (legalno, 2 godine garancije, kroz distributivni kanal).
I mislim da će se pojaviti kad i u drugim evropskim zemljama, tj u junu.
 
Koliko znam kod njih nemoze da se prvo vidi(oseti u ruci) telefon pre kupovine.
 
Otici cu da vidim.
 
e,ali ako ga nemaju u radnji,neces moci,vec ce te pitati da narucis
zato pitaj da li imaju
 
evo imaju 551 model,ali cudno je sto je to sad onaj sa 1080p ekranom,32gb storage i 2gb rama
juce je pisalo sa 4gb

http://www.telekoplus.com/mobilni-telefoni/asus/zenfone-2-ze551ml-cena/

a pojavio se i onaj od 5 inca,koji je po meni skup

http://www.telekoplus.com/mobilni-telefoni/asus/zenfone-2-ze500cl-cena/


moze prvo da se vidi telefon,meni su dali

Da, ZE500CL (LTE) bi trebalo da bude 25,000dinara kad se pojavi u regularnoj prodaji.
To će onda biti ok cena za takav telefon, sa 2 godine garancije.
 
Nazad
Vrh Dno