Šta je novo?

Touch podivljao

D.Zivkovic

Cenjen
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruke
542
Poena
180
Imam Mediacom SmartPad M-MP920GO 9". Sve normalno radi dok ga ne povezem na punjac. Kada ga povezem on normalno puni, ali kad krenem da nesto pisem ili cak dodirnem displej da bih pokrenuo nesto, on lazno detektuje kontakt sirom displeja i pocne da pokrece razlicite aplikacije.. Bez konektovanog punjaca radi perfektno i precizno. Sa punjacem od mobilnog telefona funkcionise normalno. Kako je ovo moguce i sta da radim?!
 
Poslednja izmena:
Problem je u samom punjaču za tablet. Šta da radiš? Odnesi ga u prodavnicu gde je kupljen kako bi bio poslat u ovlašćeni servis, gde će punjač biti zamenjen. (Da, moraš da pošalješ i tablet i punjač na servis.)
 
U medjuvremenu sam otkrio da ima i 5 mrtva piksela. Odneo u servis, zovu me danas i kazu da nema ni jedan mrtav piksel i da sve radi najnormalnije. Sramota!
 
Možda su ga povezali na njihov ispravni punjač. Testiraj pred njima prilikom preuzimanja.
 
Ali sta ako su ga probali samo na kratko, ponekada je potrebno par minuta da ekran pocne da zeza. A i tvrde da nema mrtvih piksela, sto je van pameti. Pa i slep covek bi ih primetio.
 
Nazad
Vrh Dno