Šta je novo?

LG G4

Da. Ddr3 moraju da grunu. Ali mozda bude 100,150e jeftiniji od m9 i s6 zbog slabijeg soc i rama. To bi bio dobar potez
 
Da. Ddr3 moraju da grunu. Ali mozda bude 100,150e jeftiniji od m9 i s6 zbog slabijeg soc i rama. To bi bio dobar potez

Bice sigurno mozda cak i vise, posto je S6 otisao na ludackih 600e a S5 je bio oko 450e, tako da mislim da opusteno mozemo ocekivati dobar flagship da cenu Samsung srednje klase, i jos je bilo glasina da Google nastaljva sa Nexus serijom jer em je 6 bila promasaj em Android Silver nije zaziveo tako da opet najavljuju saradnju sa LG-om za ovogodisnji Nexus :) (mozda se ponovi kao 2013 sa G2 i N5 )
 
LG G4 добија нов екран. Исте је величине и резолуције као на G3 али има колорни гамут 120%, већи контраст за 50% и боље осветљење за 30% као и већу осетљивост панела у мокром стању. Панел је уз то тањи и има мању потрошњу од претходног. Мало ли је?

http://lgdnewsroom.com/press_releases/5777
 
Poslednja izmena:
LG se uglavnom bavi glupostima nebitnim za svakodnevno koristenje tipa QHD ekran,podacima na papiru koji nemaju vezu sa mozgom a koji treba da privuku nove kupce u tabor "LG". U medjuvremenu ne resavaju elementarne stvari kao što je npr. interakcija sa notifikacijama na lockscreen-u,thermal throttling,lag................
 
LG je navodno potvrdio da će G4 imati 5.5'' IPS QHD ekran, što znači da najverovatnije neće biti zakrivljen
 
LG se uglavnom bavi glupostima nebitnim za svakodnevno koristenje tipa QHD ekran,podacima na papiru koji nemaju vezu sa mozgom a koji treba da privuku nove kupce u tabor "LG".

A Samsunge i ostali su drugačiji kako?
 
ne zelim da me neko pogresno shvati niti da se raspravljam......Samsung flagship modeli su space shuttle-ovi u odnosu na npr. G3 i pored gomile djubreta koju im instaliraju sa zvaničnim firmware-ima....nema razloga niko da se ljuti,to je jednostavno tako i biće dok se u LG-ju nešto radikalno ne promeni......lično sam platio 385e svojevremeno za G3 i pojeo gxxxo,čekao tri meseca da LG poradi na problemima ali nisam dočekao......da,Samsung telefoni drugačije rade i neshvatljivo je da tako lep telefon (G3)sa tako jakim hardware-om radi tako loše,sporo i isprekidano......
 
Poslednja izmena:
^ Slazem se. Ali ovde se pominje potpuno nov software, pa da sacekamo jos 20ak dana i vidimo i to cudo :)
 
Satro ima kamera expert mod.. Bas da vidimo koje ce opcije imati
 
LG-G4-case-renders.jpg


LG-G4-case-renders.jpg
 
Super izgleda, samo mi nekako bolje izgleda G3, kao da je više premijum uredjaj od ovog...
Mada ne verujem da je ovo konačni izgled, pogotovo interfejs
 
Izgleda neobicno,samim tim dobro. Lepa kombimacija boja. Gde si video interfejs?
 
Izgleda kao da guraju dosta material dizajna sa UX 4.0. Evo ga i zvanicni tizer iz Koreje....

 
Taj trend sa blendama moze da znaci samo jedno - da proizvodjaci koji ih ''dodatno otvaraju'' nemaju nameru da u skorije vreme omoguce kamera aplikacije sa novim podesavanjima :) Znaci minimum do 2016. nema nista od podesavanja SS na lg/samsung/sony telefonima, nesto kao Nokia camera app. daj boze da dobiju i u naredne 2 godine.
 
Finally, LG UX 4.0 adds Camera Manual Mode and Smart Notice. The camera of the LG G4 will offer three modes – Simple, Basic and Manual – to adjust to your skill level. Simple is just a point-and-shoot, while Manual Mode will give you full control over the camera settings.

Samo da ne bude manual kao na s6 :)
 
Expert mu dodje manual mod, to je kao Manual Camera tj. podrzavace Camera2 API. Na telefonu mi se svidja sve sem UI-a, nekako previse simple previse gejpederski. A baterija 3500mAh da ima kako bi drzala sve...
 
Uhhhh gadno bas [emoji15]
 
Pola ce da zavrsi u Koreji, oni su najjace trziste za LG.
 
Evo i ovo ako ste propustili. Zvanican tizer gde spominju kameru.

 
Danas su procureli neki testovi (sintetika) - oba S6, M9, Z4... i G4 sa S808. Da li je tacno ko zna.. ali sam negde procitao da S808 gpu skoro da i nije brzi od S801.

11115708_971972409504239_8915494873471068733_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno