Šta je novo?

LG G4

Jesam ja, al u PG
 
I? Imaju original od 3000 din. Da li taj tvoj original pokazuje temperaturu baterije?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kupljena original baterija, sve ok. Najpametnija stvar, sve ostalo na internetu su kopije.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@havijer

Kolega, gde si do kraja uzeo tu bateriju? Moze i na PM.
Hvala ti :)
 
Mobis, ovlašćeni servis.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Trebam kolegi naruciti displej sa alija za LG G4 Stylus oznaka je H635/H630,moze li mi neko reci koji od ovih ide na taj tel(po mogucnosti sa frejmom).
BAM 56.93 | For LG G Stylo LS770 MS631 H634 LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly For LG G4 Stylus H635 H630 H540T H630D H635A H635C
https://s.click.aliexpress.com/e/NZuLjJZQ
 
LG g4 i dalje neće da umre. Šta raditi za bateriju? U mobisu kidaju sa cenom.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja sam prosle godine kod njih kupio. 3000din ako se dobro secam, ali po meni vredi. Mozes vijati neke kopije, ali mislim da je bolje uzeti original. Evo moj G4 jos uvek klinci koriste za igranje a meni sluzi kao navigacija u kolima.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
I ja sam tad kupio...
b743666b68f007f1e985e3b4761b6eb9.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
58€ baterija ?!
 
i ja sam prije godinu i po uzeo originalnu za 30€ u Podgorici, a čekao sam je 6 mjeseci, u međuvremenu stigao 1+ 6T, koji i sad koristim, a G4 kao backup fon. Samo nikako da se nakanim neki noviji ROM da stavim i podesim, imam ako se dobro sjećam Android za generaciju noviji od ovog što je stizao svuda, za Južnu Koreju su pustili 7 (ili 6?)
 
7.0 poslednja verzija, ima lineage OS, kod mene dobro radi.
 
Lineage sam koristio jedan duži period, ali je (makar tad) imao problem kad se telefon ugasi naglo, bez shut down procedure (a meni baterija bila oslabila), dolazilo je do korupcije podataka, tako da u jednom trenutku nije više htio da butuje.
Koju tačno verziju Lineage koristiš?
 
Nazad
Vrh Dno