Šta je novo?

LG G4

Bilo bi pametnije da izbace 4k ili 5k monitor za ok pare nego sto natrpavaju te pixele u uredjaj. Nazalost narod je glup, a marketing odradi svoje...
 
Da ne guraju besmislenu rezoluciju ne bi nista ni prodali. Dok je ovaca bice i sisanja.
 
Ipak će biti 2K, 3K će možda biti samo neka limited edition:

LG-G4-Quad-HD-screen.jpg


link
 
Valjda neće biti raspored zadnjih tastera kao na slici...
 
Ocekujem bar ivice od metala, i bolju bateriju od G3. Bolje nek budze ono sto je potrebno, rezolucija moze da ostane ista.
 
The Snapdragon 820 introduces us to the first 64-bit custom Qualcomm CPU core called Kryo, and the whole chip will be built using the non-planar FinFET architecture, meaning that we have TSMC's 16nm and Samsung's 14nm fabs as the candidates to manufacture it.

http://www.phonearena.com/news/Snap...PU-Qualcomms-first-custom-64-bit-core_id66686

Napokon custom jezgra. G4 ce imati sansu samo ako udari s820,mada kako ih oni koriste.. Bice klimavo
 
Ma ovo neće biti spremno za masovnu proizvodnju do kraja godine, a LG ne može toliko da čeka.
 
Steta.. Valjda ce biti na novom nexusu :)
 
Nemam ja ništa ni protiv dobrog polikarbonata, Nokia je primer kako kvalitetno to deluje kad se uradi kako treba.
 
Moguće je da će sledeći Nexus biti pravljen u dve verzije - jeftinijoj koju će praviti Huawei i skupljoj koja će biti rađena na osnovi LG G4.

izvor
 
Ne znam koliko ima logike da stoji pozadi. To mu dodje kao mate 7 .
 
pa vidiš da je njima sve pozadi. G5 će imati i ekran pozadi, napred samo LG logo :D
 
Ako bude pozadi, to će biti prilično nezgodno stalno tražiti pipanjem.
Mogu da stave i čitač zenice, ako ne bude 14 ili 16 nm soc, ništa od trke sa Samsungom.
 
Ja mislim da ce pobediti onaj koji ugradi senzor za otisak u sam displej. Npr 25% ekrana pri dnu belezi otisak. Stavis prst na taj deo ekrana i on ga otkljuca :)
 
Mogu da stave i čitač zenice

I onda prosecan exitovac (posebno iz EU) nece moci da otkljuca skupo placeni fon :) Osim ako ne omoguce podesavanja nekoliko preseta za razlicita stanja zenKI :d
 
Haha, za njih može čitač prsta kao backup opcija.
 
Ne znam koliko ima logike da stoji pozadi. To mu dodje kao mate 7 .

Malo se čini nezgodno na prvi utisak ali mislim da bi sa kažiprstom to išlo kao podmazano. Pozicija pozadi se više uklapa u njihovu politiku dizajna da ekran bude što bliži ivicama, što je po meni odlično rešenje.
 
Prelaze na oled ekrane ? Znaci ram alu a nazad plastika.
 
Mnogo je ruzan. Plus ako je zakrivljen znaci nista ni od metalnog rama. U sustini malo blaza verzija g flex 2..
 
Pa može i metal da bude kriv. Pogledaj iPhone 6 plus :D
 
Prilično je debeo na ovim slikama, nadam se da će mu makar staviti ogromnu bateriju ako bude izgledao ovako
 
Nazad
Vrh Dno