Šta je novo?

LG G4

Procitao si ovde :) anand je to malo lose napisao ali 330 i 418 su skoro isti.( cak je mozda i 418 slabiji) Dodaj na to 2k ekran i eto potencijalno loseg provoda.

Mada ovde pokazuje losije rez od g3 ,tako da je verovatno i losiji od andreo 330
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma, slabo pratim sve to.. ali kazu da se S808 greje slicno kao S810, S801 je bar 'ladan.. sad zamisli 2k rez, slabiji gpu od onog iz G3 i moguce pregrevanje, pa to vrlo lako moze da stvori vece probleme nego na M9/Z4.

Kako stvari stoje mozda samsung proda i preko 70 milki S6/Edge do kraja godine, mogli su da daju koji dolar i botovima, zasluzili su :) :d
 
Procitao si ovde :) anand je to malo lose napisao ali 330 i 418 su skoro isti.( cak je mozda i 418 slabiji) Dodaj na to 2k ekran i eto potencijalno loseg provoda.

Mada ovde pokazuje losije rez od g3 ,tako da je verovatno i losiji od andreo 330

vidis da je to G3 sa s805, adreno 420
 
Zasto nema smisla ? Ako stvarno bude ovakav bice neverovatno.. Ruznoca telefona dobija novo merilo.

Edit:
LG-G4-MULTICOLOR-LEAK.jpg


Ima i normalnih plasticnih varijanti. Steta sto je od napred previse ruzan...
 
Poslednja izmena:
Šta fali pravoj koži?
Na note 4 je jeftina plastična imitacija i niko ne kuka, a ovde već krenulo unapred iako nije telefon ni predstavljen :D
 
Povecaju dimenzije telefona a baterija opet ista... Nadamo se da to nece biti istina
 
Na phoneareni imaju slike i interfejsa kamere i prednjeg dela moba iz ugla. Ta plastika napred ima neku teksturu,nije klasicno crno. Mada i dalje je ruzno
 
Sta samo.. ? Pa ceo mob je izasao. 45slika..

http://www.androidcentral.com/pictures-lg-g4

Steta sto nisu isli na metalan ram,svi znamo kakva je plastika na lg telefonima. Makar na g3 i n5

3000mah sigurno. Cak sta vise mislim da ce na kraju imati s810.

Uglavnom fail u najavi,nesto kao m9..

lg-g4-leak39.jpg


lg-g4-leak37.jpg


lg-g4-leak23.jpg
 
Poslednja izmena:
Nigde metala, zvučnik opet pozadi, ruznjikav, ne ruzan nivo S3 ili S5,ali nije lep. Ne vidim nacin da su poboljšali bateriju (sto 90% i nisu) u odnosu na G3 koja je bas slaba.
Aj interfejs nesto lepsi, nadam se da su sredili seckanja. Kamera i displej ne sumnjam da će da kidaju. Ali mislim da ce ga oduvati konkurencija ove godine , vadice ga opet ta cena. Ali ne moze ovo protiv S6, M9 ili Z4, jednostavno previše cudnih odluka i poteza od strane LG-a. Da ce da se razlikuje kao sto oni i zele - hoce. Samo je pitanje koliko ce kupci zeleti to. Koliko je danas bitan izgled, imaju onaj sljasteci i futuristicki S6 edge, M9 terminator metalni I po meni lep Z4. A sa druge strane ovo sa ovom kozom, deluje nekako retro, zastarelo, za hipstere, bar ja imam takav utisak. Ona crna koza jedino nije losa.
Sudeći po procurelim informacijama i slikama, za koje verujem da su tačne.
Retko kad se desi da 2 nedelje pred premijeru cure lazne slike, renderi i info, obicno se sve to na kraju ispostavi kao tacno.
 
Meni se bas svidja ovo sto vidim, sto se dizajna tice po mom misljenju skroz ok. Vidim da su ovi kozni poklopci opcioni, telefon se ce moci da se kupi u 3 standardne boje valjda.

Edit: I steta sto im se ovo desilo, vec se sve zna o telefonu.

Edit 2: Mada na ovoj slici koja mi deluje kao da je live:

lg-g4-leak02.jpg


Tj. da nije doradjivana telefon mi izgleda kao neki kinez od 150$, ne znam zasto ali takav utisak ostavlja na mene, ostalo sve ok.
 
Poslednja izmena:
Nije ruzan telefon,neobican je, nije kao ostali. Ako se prodavala ona grdoba od S5, ovaj bi trebao da leti. Takodje, s crnom kozom bi mogao da izgleda vrhunski.
 
Sunce ti ta koza vise prilici nekoj polu-raspaloj torbi iz z.dinastije ili boljeg zivota, umesto tog hipstera telefon bi trebao da reklamira ovaj gospodin - http://www.dodaj.rs/f/2D/U5/2IUR3o8c/f1590004w.jpg

:d
Hahaha bas to svaka cast :-D

Verujem da će moći i običan plastični da se uzme, ali opet, jos vise korak nazad u odnosu na konkurenciju.
Aj da ga iskrivimo pa jos i kozu da mu roknemo, niđe veze, respect za kreativnost, ali telefon moze da se razlikuje i po dobroj bateriji, nekim pametnijim stvarima, ovo je po meni glup razlog da kazu "nas flagship je različit".
Jesu svi telefoni isti, slicni po izgledu i mozda je doslo vreme da se eksperimentise ali ne po svaku cenu.
 
Poslednja izmena:
Po tebi je glup, po drugima nije. Nije - mozda je doslo vreme da se eksperimentise, vec-odavno je doslo vreme da se eksperimentise. Ovo sve lici ko jaje jajetu. S6 ladno sklonis natips Samsunga, stavis jabuku-niko skoro ne bi provalio da nije Apple. Kupio bih ovaj telefon mrtav hladan, mislim da je odlican, a imam prilicno konzervativan ukus. Pa ti vidi.
 
Poslednja izmena:
Ma ok izgleda G4, lici malo na uvecan N5 a i vidi se da je LG, to je dobro. Ali ona svetlo braon koza bas deluje kao tasna nekog mladjeg referenta iz 80-ih :)
 
Meni je braon koza bas gotivna. Kapiram da ce poslovni ljudi i nasi kvazi poslovni ljudi i vlasnici nekih preduzeca bas da se naloze
 
Jednu stvar ne mogu da odgonetnem-ovo ce biti zadnji poklopac, dakle maske ce biti izmenjive?

Inace, meni se takodje najvise svidja ta braon koza (iako mi je na prvi pogled bila too much, predomislio sam se), pa crna, mada mi se svidja i onaj plastican poklopac, do duse ne toliko. Jedino mi je ona zuta koza ruzna.
 
Po tebi je glup, po drugima nije. Nije - mozda je doslo vreme da se eksperimentise, vec-odavno je doslo vreme da se eksperimentise. Ovo sve lici ko jaje jajetu. S6 ladno sklonis natips Samsunga, stavis jabuku-niko skoro ne bi provalio da nije Apple. Kupio bih ovaj telefon mrtav hladan, mislim da je odlican, a imam prilicno konzervativan ukus. Pa ti vidi.
Po meni samo telefon treba da lici na telefon, a ne na novčanik.
 
Po meni, bolje da lici na novcanik, nego na dvostruko ogledalo koje moras da brises od masti cim ga pipnes s bilo koje strane kao neke telefone.
 
Pa meni je ogavan i napred i pozadi. :) Mozda ga vadi samo ova mala zakrivljenost..

Na stranu sto ce imati bateriju losiju nego na g3 posto verujem da ce ici na s810. Jedino da sam ips vuce duplo manje struje nego na g3
 
Poslednja izmena:
Nije tanak (9mm),tako da lako moze da se desi da ima odlicnu bateriju, tipa 3300-3400mah. Ne ide na s810,vec stedljiviji s808. Ako bude imao kvalitetan displej i dobru bateriju, bice pri vrhu liste zelja kod mene.
 
3000mah je 99%. To za s808 ne mogu da poverujem jer je on za 2k ekran nista. Gpu mu je u rangu s800 koji nije ni bio namenjen 2k ekranima
 
Mora li da se pljuje po nekom telefonu da bi se ovaj drugi napravio manje ruznim/boljim? Kakve veze S6/Z3/M9... imaju sa temom?
Vec sam rekao po mom misljenju dizajn ce biti najmanji problem ovog telefona, ali da sacekamo pa da vidimo sta i kako.
 
Nazad
Vrh Dno