Šta je novo?

Windows (phone) 10

Ja sam skidao juce i desio se taj problem ali aplikacija je ipak instalirana iako nisam dobio obavestenje
 
Blago tebi :)
 
Ima li neki workaround za to store? Revert na prethodnu verziju?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Bre ja sad uradio factory reset i sve instalirano bez problema.
E sad sto mTalk i Tapatalk ne rade to je drugi problem.
 
Meni store radi bez problema, ali koristim staru verziju, nikada nisam dozvolio ugrade.
 
Ja stim store problemom ne mogu vise nista da instaliram, samo da updejtujem postojece aplikacije :/
 
Pozdrav,

mislio sam da kupim polovan Microsoft Lumia 640, koji bi se koristi samo za Viber, HERE navigaciju, Whatsapp.
Ono što me interesuje kakvo je trenutno stanje sa Windows Phonom, da li je uopšte upotrebljiv za gore navedeno? Vidim da se već javljaju problemi sa update isl
 
Upotrebljiv je za to sto ti treba, samo za navigaciju moras da budes konektovan na internet, ne radi offline. Poyy
 
Ima li neki workaround za to store? Revert na prethodnu verziju?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Uspeo sam, privremno da sredim Store, videvsi neciji savet. Elem, udjes u Store, izlogujes se, resetujes telefon, ulogujes se u Store i gotovo. Nakon toga sam uspeo da instaliram konacno jednu app, ali vec pri sledecem pokusaju neke druge aplikacije, opet mi se vratio problem da klik na GET dugme samo refreshuje Store.
 
MS će pružati podršku za W10 mobilne uređaje do Oktobra 2019. Onda kraj...
 
Kako bre ne radi offline? Radi, skines mapu, uključis gps i teraj...

Sent from my P00C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hahah

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
inace pojedine lumije 640xl imaju fabricku gresku da crkavaju iz cista mira ekran i ploca ja imam jedan ispravan a imam i ovaj sto sam dobio pa da vidim sta moze da se iskoristi sa njega tj baterija poklopac i silikonska zastita i jos nesto ako moze od elektronike da se iskoristi bice dobro posto sam taj neispravni dobio za dz da se igram.
pozdrav
 
inace pojedine lumije 640xl imaju fabricku gresku da crkavaju iz cista mira ekran i ploca ja imam jedan ispravan a imam i ovaj sto sam dobio pa da vidim sta moze da se iskoristi sa njega tj baterija poklopac i silikonska zastita i jos nesto ako moze od elektronike da se iskoristi bice dobro posto sam taj neispravni dobio za dz da se igram.
pozdrav

Ako do sada nisi cuo to imaju svi modeli svih proizvodjaca... fabricka greska, prosli sve moguce provere a ipak crknu sami od sebe...
 
znam nego crkao par meseci po istek garancije.Prvo upao u boot loop i ubacim novi softver i radio 4 meseca i samo se ugasi.
Pozdrav

Sent from my M9 using Tapatalk
 
pozdrav
ako moze ovde da se priupita , koristim Lumia 735 evo vec 4 god. i od juce ne mogu da udjem na tviter.
obrisao sam i instalirao ponovo i nece nikako, pise UNABLE TO LOGIN IN -client is not permitted to perform this action
o cemu se radi i ima li pomoci
hvala
 
Poslednja izmena:
pozdrav
ako moze ovde da se priupita , koristim Lumia 735 evo vec 4 god. i od juce ne mogu da udjem na tviter.
obrisao sam i instalirao ponovo i nece nikako, pise UNABLE TO LOGIN IN -client is not permitted to perform this action
o cemu se radi i ima li pomoci
hvala

nema ni kod mene, nema mnogo sta
 
Ako je to ovo, radi i dalje. Da nema neka dvostruka autentifikacija uključena ili sl?
wp_ss_20180603_0001.png
 
Jedno mesec dana nisam ukljucio L730 DS... juce ukljucim, beeep, beeep, beeep, 10restarta....
Instalirao se WP10..... i moram BUKVALNO SVE da obrisem, do ZADNJEG dokumenta od 2kb da bi MOZDA imao prostora da zavrsi instalaciju :(

A cima na sat vremena da se instalira :( Ccccccc
 
nema od toga nista mrtav sistem, mene zao ali moram dase otarasim od moje lumie 735 i 720

Android telefone da prodaje, bukvalno ti pise u samom postu :) A za to drugo, ja bi prvo jedno 4 hard reseta odradio pa bi video..
 
Nazad
Vrh Dno