Šta je novo?

Windows (phone) 10

Ma probao sam izbrišem gmail nalog. Ubacim samo ovaj u outlook i isto.


Sent from mTalk
To ti je cuveni bug jos od pre Hrista. Pisali smo vec prosle godine o tome. Mani se mrtvog Windowsa.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Dodao sam enterprise edition jer mi je dosadio sa updateovima svaki mesec, ali nema opcije defer updates, samo pause 35 days :/ovo1 wp_ss_20170811_0001.png
ovo2 wp_ss_20170812_0001.png
 
Dosadili su sa obaveznim mesecnim update-ovima, bez da napisu sta se updatuje i da te pitaju da li zelis update ili ne. To je jedini razlog. Koliko sam shvatio CBB update bi trebao da ide jednom u 6-9 meseci, videcemo sledeci mesec.
Skine se fajl sa MSCE i ubaci se u telefon i postane ent.

Trebalo bi da ima i opcija da mozes sam da sertifikujes odredjene aplikacije ali nisam probao nemam win10 na desktopu/laptopu.
 
To ti je cuveni bug jos od pre Hrista. Pisali smo vec prosle godine o tome. Mani se mrtvog Windowsa.

Sent from my m2 note using Tapatalk
Ovo je tuga od softwera, ovo nije smart telefon, može se reći polu smart. Za telefonske razgovore čemu i služi telefon je sasvim OK za sve ostalo je čista banana. Na nagovor jednog prijatelja sam odlučio pre dve godine da kupim sebi WP. Uzeo sam i sebi i supruzi isti dan telefone, meni Nokia lumia 1520 njoj 730DS. Posle mesec dana sam se gadno pokajao što sam uzeo WP, ali na moju sreću moja 1520 nokia je crkla, a bila u garanciji tako da sam dobio zamenu uređaja i sebi uzeo ASUS zenfone 2 ml551 i bukvalno se preporodio. Skoro sam se menjao sa telefonima dao suprugi moj telefon, a ja uzeo njen. Kada je videla koja je razlika neće da vrati telefon :) tako da sam ja ostao na ovom mrtvom windowsu. Juče sam sebi poručio drugi telefon u Gigatronu tako da od sutra će ova Nokia završiti kod dece u rukuma da se igraju jer za bolje i nije.
 
Meni se ta polusmartphone varijanta bas svidja. Radi kao dumb a stize mail, radi viber, wa, tapatalk, mtalk...i ne gnjavi me google services i ostali ramožderi. I dalje tvrdim da je wp koncept bolji, ali je android bolji za PRE SVEGA social apps i to je razlog zasto je wp10 tu gde jeste, dobar koncept.

Sent from mTalk l532ds wp10
 
Meni se ta polusmartphone varijanta bas svidja. Radi kao dumb a stize mail, radi viber, wa, tapatalk, mtalk...i ne gnjavi me google services i ostali ramožderi. I dalje tvrdim da je wp koncept bolji, ali je android bolji za PRE SVEGA social apps i to je razlog zasto je wp10 tu gde jeste, dobar koncept.

Sent from mTalk l532ds wp10
pa onda nije dumb [emoji3]

uzmi bilo koji droid sada iz kutije nacices mu isto tako mane dal je krivac google sa svojim servisima ili oem sa nekim beta opcijama.

Sent from my Nokia 5
 
Wp8.1m he bio ono pravo, zatvoreni koncept, maksimalna efikasnost i optimizovanost, jednostavnost. Wp10m je samo pokusaj imitacije droida da bi se privukli developeri. Meni wp odgovara, ali mi je nakon dve godine dosadio i sada bih uzeo nesto drugo, a drugog wp nema, pogotovu do 100€. Znaci morace droid, pa da mu poubijam svu ramoglodacku gamad koju je moguce ubiti i da se nadam da ce valjati.

Sent from mTalk l532ds wp10
 
lol koje price, kao da je 2009-a, 'da se nadam da ce valjati', uzmi posle taj 'optimizovani' wp8.1 pa ih uporedi jedan pored drugog, ja kad uzmem kevi nesto da namestim na L520 ne bude mi dobro od sporoce i nerviranja.
Tipa fotkam nesto i da shareujem na viber direktno iz galerije, naravno da ne radi ta prezahtevna radnja..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moja nokia 1520 i moj tablet asus nexus 7. Tapatalk aplikacija

Sve je usporeno. Da radi radi niko ne spori kome ovo ne smeta njemu je OK.
U kontaktima ne mogu da se vide svi brojevi pod jednim imenom, i još gomila stvari koja ne funkcioniše kako treba ali WP je WP i on je najbolji :)
 
Poslednja izmena:
Lumia 520 je fon iz 2013.godine. Koliko se ja secam u njenom rangu su tada bili kojekakvi Samsung trendovi i sl. sa 512 rama. E sa njima ih treba uporediti u sadasnjem vremenu. Mozda i gresim ne bezim od toga, moja l532 je na Denimu sa 1gb rama letela kao dumphone.

Sent from mTalk l532ds wp10
 
Sta je sa office? Svaki drugi dan dobija update, vec pocinje da me nervira...

Sent from mTalk
 
Negde sam danas procitao neki glupav komentar kako na wp nema slider za brightness kao na androidu, hahaha.

Ima, u podesavanjima za display otkaci se tj iskljuci ambient light i na skali ide podesavanje od 0-100% [emoji847]

Sent from Lumia (Espana - Prostituta) 950
 
Ja sam danas slikao uputstvo na spanskom u office lens i dobio word file iz toga, copy paste u translate i dobio uputstvo na engleskom, odusevio sam se sa office lens.
 
Da, dobra fora, taj Lens radi extra, mene zeza kamera, nemam blic. Na kompu isto dobro radi, jos ako se slika sa skenerom....

Sent from mTalk l532ds wp10
 
I taman kad postane tako brz oni ce da ga ugase :D
 
Ja bih neki cleaner sa antivirusom da instaliram kao neki vid kocnice, bez toga ce sistem biti prebrz.


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Da li vam edge pusta klipove sa yt? Kad pipnem play kaze ovo
7K1iMLy.png


Na ostalim sajtovima pusta. Probao sam restart, nece ni na cellular data ni na wifi.

Sent from mTalk l532ds wp10
 
I kod mene zeza s vremena na vremevali ne tako. Ili vrlo ucitava ili mi prikaze nekakve restrikcije (zaboravio koje) zbog kojih ne mogu da vidim klip. Nije do zemlje iz koje se gleda.

Sent from mTalk
 
Edge &%$#$$#%#%

otLTN0D.jpg



Sent from mTalk
 
Da li vam edge pusta klipove sa yt? Kad pipnem play kaze ovo
7K1iMLy.png


Na ostalim sajtovima pusta. Probao sam restart, nece ni na cellular data ni na wifi.

Sent from mTalk l532ds wp10
Zavisi koji je video format, ako je vp9 onda nece, posto nisu updateovali edge kao sto su za pc.
Konkretno posalji link gde te zeza ili ti ne otvara nista sa yt!?



Sent from my Nokia 5
 
Evo sada sam nasumicno ptobao 10-ak klipova uvek isto. A ni my tube+ se skine ali nece da se instalira. Neverovatno, do pre nedelju dana sam gledao yt iz edge normalno?!
Edit: Instalirao sam mytube i pusta klipove. Edge he problem.
Sent from mTalk l532ds wp10
 
Poslednja izmena:
Ko to pljuje Windows da ga odmah sa'ranimo ?! :D Kod mene radi i na www i na m, a radi i na mytube i na tubecast. Resenje je HARD RESET! :D
wp_ss_20170819_0001.jpgwp_ss_20170819_0002.jpg
 
hehe radi i kod mene ali verovatno ima razlog zasto mu ne radi, ja se ne secam hr kad sam radio na 950 , davno bese...
Ovi insajderi su dosta dobri, sledece nedelje dolazi nova tura [emoji3]

Sent from my Nokia 5
 
Aaaa nema sanse da radim HR. Ceo dan da gubim... Nisam na insideru, .1593. Gledacu na mtube.

Sent from mTalk l532ds wp10
 
Nazad
Vrh Dno