Šta je novo?

Windows (phone) 10

koju aplikaciju koristite za podcast? ova fabricka u zadnje vreme mi bas dosta baguje. na androidu sam instalirao pocket cast, ima li ovde nesto provereno dobro?

Poslato sa Note3
 
koju aplikaciju koristite za podcast? ova fabricka u zadnje vreme mi bas dosta baguje. na androidu sam instalirao pocket cast, ima li ovde nesto provereno dobro?

Poslato sa Note3

Grover Pro je najbolji, cak na androidu ne vidim nista bolje i ovako sredjeno... Ali i kosta.

dGoQaVT.jpg


lsEDQwE.jpg


Kao sto vidis slide ulevo ti daje opis podcasta, podrzava global search i itunes podcast...

Export import, cloud sync , sleep timer... Najkompletniji je...

Imas i Podcasts (beta), BringCast, PodcastPro + ...

Najbolje vidi ovaj review... Nije tako star ...

http://windowscentral.com/revisiting-grover-pro
 
Poslednja izmena:
Smara ovaj edge vec duze vreme,taman pocnem da citam nesto on ocitava ponovo stranicu a prethodno se zamrzne stranica. I tako stalno,lumia 735, zadnji up. 1593 mada isto i na prethodnim verzijama.
 
Nisam primetio, jesi probao add to reading list?
 
Smara ovaj edge vec duze vreme,taman pocnem da citam nesto on ocitava ponovo stranicu a prethodno se zamrzne stranica. I tako stalno,lumia 735, zadnji up. 1593 mada isto i na prethodnim verzijama.
Sto se mucis imas druge koji rade daleko bolje, Monument, BlueSky, Coc Coc, Vivid (jako slican edge-u licno ga koristim) po html5 score-u svi su tu negde kao edge ali daleko bolje rade bar kod mene na 950 [emoji847]
Inace jesi li pomislio da je o usled malo rama?! Cisto dal ti palo na pamet, nebih bas da poredim ali to mi se desava i na droidu ako imam u pozadini par app otvorenih a 2GB u pitanju (rama) na 950 npr to i nisam primetio , retko kada se desi...

Ali da edge buguje to stoji, alternetive koje koriste isti engine rade bolje od samog edge-a , ms je kriv , zapostavio je edge za w10m od proleca nista novo nisu uradili za pretrazivac...


Sent from my Nokia 5
 
Poslednja izmena:
I meni edge stalno refreshuje stranice u zadnjih 10tak dana.
Kako ono da postavim drugi browser da bude defaultni?

Sent from mTalk
 
@Joojant200 nisam probao
@dejan87dex sigurno je jedan od razloga ram,probacu neke od ovih koje si mi preporucio.
 

Prilozi

  • wp_ss_20170821_0001.png
    wp_ss_20170821_0001.png
    85 KB · Pregleda: 83
  • Capture001.png
    Capture001.png
    85.4 KB · Pregleda: 88
Poslednja izmena:
Iskreno, teska srca, bar moj odgovor je ne.
Developeri odumiru, svaki update mi pravi neki novi problem koji smara...

Pazi, moj 640 jos radi, ali sve cesce nesto pobrlja, izbaci...Mozda je vreme i za HR, ali iskreno ne bih preporucio...
 
Samo mi reci koji to developeri odumiru!?

Bar sto se tice Browsera na Store-u nikada nije bilo ovoliko ponude, ako zeza Edge ima alternative vise nego u doba 8 .1
Zvanicno podrska je jos godinu dana za w10m , ne vidim frku paniku oko toga.

A sto se tice kupovine wp telefona sada iskreno ni ja nebih , zato sto MS ne pokazuje jasno sta planira, ovo mastanje na pojedinim sajtovima nista ne govori, ima mnogo dezinformacija kao da su informer ili kurir...
Sa druge strane razocaranost kod vlasnika slabijih lumija je vidna i mnogo je veca nego kod vlasnika 950/xl ...

Sent from my Nokia 5
 
Poslednja izmena:
Ima li poente uzimati sada win telefon?

ako ti je ogranicen budzet, treba ti poslovni telefon: nix drustvene mreze i igre i nadjes povoljno 950ku ili eventualno ispravnu 930ku zasto da ne. Samo nesto ih bas i nema u ponudi jako povoljnih.
6xx, 7xx i 830 ne bi uzimao u razmatranje.
elite x3 i alcatel pro tesko da ce doci do nas.
 
Poslednja izmena:
@dejan87dex

Nema vise linkedina, fb ne radi, cim natrci na nesto vece ispadne, isto sa edge, here nema, a mape mi se upucale u grckoj -> kupio sygic, podcasts
Iz vibera kad pokusam nesto da forwardujem ili obrnuto, da share-ujem iz native app na viber, pukne.
Na 650 ne rade slusalice, tj. upuca se bilo koji audio app i samo prebacuje pesme u napred, onaj finishing touch upropasti sliku, a ne moze da se iskljuci.
I ne, ne pada mi na pamet da placam za camera app, jer je original radio do update-a.
Pa, problem kada se brojevi ralikuju u poslednjoj cifri, pa ih spoji u isti kontakt, koji posotji od pocetka w10m.
Nedostatak HBO-Go, D3go, moje banke (voban)...

I najvece razocarenje: svaki update donosi sve vise problema... AU je bio poslednji koji je valjao, posle sve losije i losije

S druge strane, preporuke za mtalk, baconit, xbox, twitter, ali lagano to vise nije to...
 
Dejan87dex je presao sa WPa na Android - bez zezanja, ali to je dovoljan odgovor.

Ali i dalje koristim 950 [emoji6]

Nemam onaj komplex kako sam se spasio na androidu i te ostale fore, neko mozda i jeste ko je predhodno koristio neki low end wp , pa sad kupio mnogo skuplji midrange droid [emoji24]
Oba su mi super, i ako prodam 950 nedostajace mi , znam to unapred, patio sam vec kada sam sa 1020 presao na z2 ...

Enemoon nisam se usrecio kamera je najobicniji prosek u odnosu na 950, jedino je prednja bolja, sve ostalo je solidno ali telefon je 180e nije od 500 [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Ipak moram reći i ja NE. Jednostavno bio sam svedok gašenja Nokia Asha serije i sve mi sada liči na to.

Sent from mTalk l532ds wp10
 
Ima li poente uzimati sada win telefon?

Bolje nemoj,iako koristim L640XL skoro 2 godine. Na pocetku,kada je bio 8.1,niko sretniji od mene. Ali sa prelaskom na 10ku, to nije to. Jos uvijek nosim Lumiu,ali cekam da vidim sta ce biti na kraju svega ovoga, a do tada sam uzeo tablet sa androidom da popunim prazninu D3GOa,HBOGOa, Tapatalka (s obzirom da pojedini forumi koje koristim ne rade na mTalku) itd... I dalje nemogu da se naviknem na android,i ako bude obecavajuce po pitanju Windowsa, pocastit cu se sa 950kom XL,ili nekim novijim, jer izgled OS mi odgovara samo da dotjeraju u red i ostale aplikacije.
Malo cudno zvuci,ne zelim odustati od Lumie,a dr odgovaram od kupnje istog.
 
Ja sam se do skoro opirao prelasku i koristio L640.... nažalost, postalo je besmisleno koristiti OS na kome prestaje podrška i za to malo aplikacija koje ima. Što kaže amcibald, dok je radio na 8.1 bio je savršen, ali je sa 10-kom sve krenulo nizbrdo... loša optimizacija potrošnje baterije, prepuno bagova, sve manje onih koji razvijaju aplikacije za tu platformu...

Još jedan bitan razlog protiv uzimanja windows telefona ti je da ćeš ga teško prodati, naročito ako nije 950...
 
Hvala ljudi.
Bila je 950 na oglasima i nisam mogao da prelomim.
Koristio sam u 2 mandata 950, imao i XL, izmenjao i losije...
Vukla me je cena i kamera, ali ste me definitivno odvratili.
Iskreno mi je zao, jer nisam ljubitelj droida, a ni iosa...
 
Slusaj sebe samo i ono sto zelis i volis kupi,pusti tudje savete,nicemu ne vode.
 
Vukla me je cena i kamera, ali ste me definitivno odvratili.
Iskreno mi je zao, jer nisam ljubitelj droida, a ni iosa...

Trebao si kupiti, sta te briga sta drugi misle. Ako ti neke stvari nisu bitne 950XL je najbolji dumb kamera fon za te pare


Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
^ @nemanja84 bolje slusaj sebe care nego ovakve komentare da citas , pazi "dumb"

Sent from my Nokia 5
 
Ne razumem uopste sto je i pitao jer rece da je vec koristio 950 xl,ispada ovako,po odgovorima da ce za mesec dva win telefoni prestati da rade pa onda bolje da ne kupuje...ludilo sta sve covek ovde moze da cuje .
 
Poslednja izmena:
Ne razumem uopste sto je i pitao jer rece da je vec koristio 950 xl,ispada ovako,po odgovorima da ce za mesec dva win telefoni prestati da rade pa onda bolje da ne kupuje...ludilo sta sve covek ovde moze da cuje .
ma frka panika [emoji23]

Sent from my Nokia 5
 
Nazad
Vrh Dno