Šta je novo?

Windows (phone) 10

Meni viber radi odlicno, za kucanje i slike ima sve sto mi treba, samo sto mi brzo ode baterija. Telefoniranje bas i ne sljaka sjajno ali mi ni ne treba.


Koji je nivo enkripcije na whatsup u odnosu na viber?
 
Poslednja izmena:
-Da li ima negde da se stavi dark tema (ja ne videh) ili neki slican nacin da se stedi na bateriji a da ipak radi u pozadini?

Nema dark tema ali možeš da promeniš chat background i staviš tamniju sliku.

Sent from mTalk
 
Jedino sto mi pada na pamet je batery saver recimo na 45% ili novi telefon, baterija je 10% slabija od nove.
2u55buv.png
 
Poslednja izmena:
Ne radi mi Calendar posle ovog poslednjeg update, ni live tile, ni sama aplikacija, crashuje pri pokretanju.

Sent from mTalk
 
Meni viber radi odlicno, za kucanje i slike ima sve sto mi treba, samo sto mi brzo ode baterija. Telefoniranje bas i ne sljaka sjajno ali mi ni ne treba.


Koji je nivo enkripcije na whatsup u odnosu na viber?

Koliko ja znam oba su end to end. I implementirana skoro u isto vreme.
A svaka čast whatsappu stvarno ljudi guraju aplikaciju na svim platformama maksimalno. Čak i na polu-ubijenom
Win-u.
 
Koliko ja znam oba su end to end. I implementirana skoro u isto vreme.
A svaka čast whatsappu stvarno ljudi guraju aplikaciju na svim platformama maksimalno. Čak i na polu-ubijenom
Win-u.

Whats App i u beti je dobar , svaka im cast.
 
A svaka čast whatsappu stvarno ljudi guraju aplikaciju na svim platformama maksimalno. Čak i na polu-ubijenom
Win-u.

Probacu, hvala. Secam se da je duugo radio i na simbianu kad ga skro niko vise nije koristio
 
Kako si to zakljucio iz ove vesti, ako si je pročitao uopšte, koliko vidim to postoji odavno samo je sad izbacio novu verziju..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Koja brzina kao da me pratis bogte ...

Postoji odavno ali nije radilo na w10m ... lako je zakljuciti.
 
To je to, sad još samo da omoguće instalaciju Google Play Store na naše Win. I kraj Win.
 
Ima neko da mu je Viber otkazao poslušnost, tj da neće biti šalje poruke. Bez update-a, bez ičega?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Hahaha... Forever alone!

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Menjao sam neka podesavanja za ruter, sa WEP zastite na WPA/WPA2, pa je to zezalo nesto, na kraju sam vratio sve kako je bilo na WEP, identicno sve, i Lumia 550 vise ne moze da se poveze na mrezu, posle ponovnog unosa sifre, stoji poruka "nije moguce povezati se sa ovom mrezom". Pokusao sam i da je zaboravim pa ponovo, ne vredi, jel zna neko sta jos mogu da pokusam? Android i iOS telefon su samo trazili sifru opet i to je to..
 
Menjao sam neka podesavanja za ruter, sa WEP zastite na WPA/WPA2, pa je to zezalo nesto, na kraju sam vratio sve kako je bilo na WEP, identicno sve, i Lumia 550 vise ne moze da se poveze na mrezu, posle ponovnog unosa sifre, stoji poruka "nije moguce povezati se sa ovom mrezom". Pokusao sam i da je zaboravim pa ponovo, ne vredi, jel zna neko sta jos mogu da pokusam? Android i iOS telefon su samo trazili sifru opet i to je to..

Ugasis i ponovo upalis telefon.....kod mene je to uvek pomagalo kada iz nekog razloga nece da se poveze na poznatu mrezu
 
Hvala srle ali mislis da to nisam pokusao :) Nista nije vredelo, sva tri Win telefona su se totalno pogubila iako sam vratio mrezu na identicno podesavanje kakvo je pre bilo i na kom su radlii normalno, 'resenje' je bilo ipak da namestim ruter na WPA/WPA2..
Ali najjaca je error poruka, "your phone can't connect to this network", bez ikakvog objasnjenja zasto..
 
Hvala srle ali mislis da to nisam pokusao :) Nista nije vredelo, sva tri Win telefona su se totalno pogubila iako sam vratio mrezu na identicno podesavanje kakvo je pre bilo i na kom su radlii normalno, 'resenje' je bilo ipak da namestim ruter na WPA/WPA2..
Ali najjaca je error poruka, "your phone can't connect to this network", bez ikakvog objasnjenja zasto..

Imas 3 win telefona ?! Svaka cast ...
Jasno si u prvoj poruci napisao da ti ne radi samo na 550 :trust:
 
Imam i 520, keva ga koristi, i 925 stari burazerov, svi se pogubili... 'business' telefoni.
 
Ni moja L820 neće da se kači na mrežu posle promene opreme...
 
Poslednja izmena:
Eh, nije me dugo bilo... ostavio sam wp pre 4 meseca a i dalje patim za njim. Na ovom jeftinom droidu Gretel A7 samo imam instaliran Viber i Jewel legend, sve preko toga već srče bateriju i ram previše. Ok 1GB je malo ali win10 je gurao lagano sa toliko rama. Šteta što je l532ds toliko ružna inače bi se očas posla vratio na nju. Mada vrši i ovo posao za 50$+carina, ne mogu da kažem, ali win je win, šteta što nema novih modela, nije mi baš fora da kupujem modele od pre 2-3 godine pa neka se ažuriraju sto puta mesečno!!!:)

Sent from Windows 10 PC
 
Nazad
Vrh Dno