Šta je novo?

Windows (phone) 10

The 3 best Androids for former Windows Phone users

[YOUTUBE]-7BAByDiT20[/YOUTUBE]

https://www.windowscentral.com/best-android-phones-ex-windows-phone

Deki [emoji872]️


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ovaj BRIJAC mi se dopada, ima ga ko shashe... 5.7" qhd ekran memorije vise nego desktop...
Cena laganih severno americkih 700$ a ako se koji primerak nadje u ponudi na ovim meridijanima laganih 1000 evropskin novcanih jedinica...
Ovaj VELIKI BROJ sa STO nula 2 kosta slicnih 650$...
1+1 je jos i pristojne cene sa svojih 500$...

Prosto neverovatno da neki ljudi dozvoljavaju mesanje jabuka i krusaka i to javno obznanjuju...

Bas me interesuje kako bi W10M izgledao na tom HW...
 
Ja nista nisam skapirao sta si hteo da kazes :)
 
Bar je u pravu za Samsung i LG.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kupio sam mi mix, zbog veličine ekrana, sve je odlično, osim kamere koja je bolja na l950 xl.
59be247f9ca98cbb9e28e1dd3da9a4d2.jpg

I nema srpski jezik,samo hrvatski :(
Poslano sa mog MIX koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kockice po svaku cenu lol. Ne idu nikako tako sarene..
 
Moze pomoc?
Kako da sa posaljem srpska slova u SMS-u?
Koristim srpsku tastaturu, otkucam ispravan karakter, medjutim primalac primi slovo bez kvacice. Dajem primer sms-a poslatog samom sebi. Problem je zbog placanja parkinga
wp_ss_20180205_0003.png
 
Settings>Extras>Network Services
xeMm5Bc.jpg

Character set Full
 
evo posle 26meseci upotrebe lumie 640DS sve su prilike da cu da se switchujem na neki androLJid:mad: razmisljam o nekom xiaomiju (od ovih pajsera sto dovoze iz Madjarske). prosto ne mogu da verujem neko upropasti takav sistem......telefon kao nov i radi bez greske ali apps.............tuga
 
Ja sam posle 640lte uzeo redmi note 4x 3/32. Ni sekunde se nisam pokajao...
 
U NS ne vise. Ignorisao je do pre mesec-dva, ali su sada poceli da salju kazne. Problem je sto ljudi ni ne znaju za problem. Kontam, otkucao sam karakter ispravno, poslao. Ali istina, u SMS potvrdi parkinga je stvarno stajalo bez kvacice
 
Ispade neki update sad, ne znam šta je novo doneo. Ako je uopšte...

Sent from mTalk
 
Da, upravo sam ažurirao sistem na l650. Prvih 5min sve u redu...

Sent from mTalk
 
I meni se ažurirao, ovaj moj Alcatel. Verovatno bezbedosne ispravke kao što su rekli.
 
^Jel to onaj Idol, kako te služi?

Btw Edge stvarno ne može da čita PDF-ove...
Jeeeeebote...

Sent from mTalk
 
Telefon je bombona, a pdf čitam normalno ispravka sad sam probao ponovo i izbacio grešku.
 
Poslednja izmena:
Kakav je što se tiče potrošnje? Konkretno mislim na taj noviji SoC kao i što se tiče degradacije baterije tokom vremena. Hsv.stoned je pričao da je glavni problem degradacije baterije na L950xl zapravo taj zastareli SoC. Ja sa mojoj 950xl kupio novu bateriju pre manje od godinu dana i evo na 20-30% se samo ugasi. Koliko dugo imaš tog Idola?

Sent from mTalk
 
Imam ga svega par dana, što se potrošnje tiče isto je kao na Lumia 640, napunim ga ujutro koristim do sutra uveče pa na punjenje. Baterija je 3000 mAh tako da sam zadovoljan a napuni se za sat i po. Soc je 820 i noviji je u odnosu na 950 i 950xl koji ima 808 i 810 soc.
 
Ah, da Majkrosoft ispravlja bagove iz prethodnog builda

(i potencijalno pravi nove :D )



Uzas, nije mi ni trebao update: em se auto instalira, em ne radi pdf :/

edit: ko ima interop otkljucan tel moze u njemu podesiti default pdf aplikaciju. Ja sam stavio xodo, nije los na prvi pogled, ima i dark mode.
 
Poslednja izmena:
Ajde sta ce ti pdf, jel to telefon ili pdf citac

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno