Šta je novo?

Windows (phone) 10

Mozda glupo pitanje, razmisljam da pazarim novu 1020, kada se ocekuje update na win 10 za nju
 
Zvanican update do kraja god sigurno, prioritet su noviji modeli ... Preview cemo saznati kad ce biti na objavi W10 21 januara.
 
Uf, mislio sam da ce 1020 da dobije u prvom kvartalu, kraj godine jako daleko....
 
Poslednja izmena:
Ne sviđa mi se ovaj koncept, previše liči na ios i android. Store je isti kao na androidu. Ova transparentnost me podseća na ios.

Već se po meni nazire pravac kojim ide ms, npr ovi zadnji snimci taskbara i spartan browsera, skroz uprošćene ikonice u metro flat fazonu. Tamno plava i crna boja se dosta pojavljuju.

Znamo i da će početni ekran biti kao na win8 , statična slika.


Evo ovde uovom buildu ima malo novih stvari . Izgled metro aplikacija ...
http://youtu.be/vEbiHIFTqIE

I meni se ono uopste ne dopada. Previse je iOS. Kad bi wp10 imao onakav clean look kao u preview-u w10 za desktop bio bih bas hepi. Predivno i svedeno.
 
Ih bre pa mozda ce malo gore biti nego do sada ako je bas bagovita onda vrnes 8.1 ;)

Isto kao sa W10 na kompu, prva koju su objavili je bila sva kilava, a kada su krenuli da gruvaju update sve se poboljsalo... Bitno je i da saljemo zamerke a ne samo da sebicno koristimo i cudimo se kako je beta puna bagova i pljujemo win..
Btw samo da nije alpha, beta je zlato!
 
Poslednja izmena:
Kako god ,al ja da cekam do kraja godine w10 ,nema sanse ,betaa evo me :D
 
Meni do sada na 720 i 1020 nikada beta nije pravila problem, mozda je bio neki glitch ali to je npr na androidu i u final verziji prisutno tako da se moze prihvatiti.
 
Do sad nikad nije ni bilo beta os




J*edu Go#na sada kao nije bilo beta a onda je bilo,eeee klasicna prica za korisnike... Veruj u sta hoces ali ono je bila beta inace bi svima bila dostupna da je bio final update (logicno), nego kada se proveri kroz mase onda puste istu verziju svima, ako ne onda sledi mali patch (zakrpa update-a) kao sto je bilo u par navrata.. I to nije bila beta? :D


Nego dosta smo mi odradili kao korisnici za taj WP, razmisli samo, koliko smo mi njima pomogli da smanje troskove testiranja samog sistema i fw-a za razne modele telefona.
 
Poslednja izmena:
Ja samo vidim da pise ,this is not a beta ,a to sam i ja rekao :)
 
Ako je dp bio beta onda će ovo biti verovatno alpha :D Verovatno će prva verzija imati samo osnove neke, promenjen početni ekran, podešavanja... kasnije će dodavati stvari.

Šta će raditi onda do jeseni ako je ovo slično dp verziji ? Ovo će verovatno biti technical preview a tamo aprila će predstaviti consumer verziju koja će biti ono što je dp verzija. To su neka moja razmišljanja .

Ne treba mnogo očekivati od ove prve verzije...
 
Do sad nikad nije ni bilo beta os


Za ovo mozda nisi skapirao sta sam hteo reci da 8.0 i 8.1 je u pfd nudio beta update, zato sam i postovao onaj link.. A sta ce biti u ranim verzijama 10ke to cemo videti, malo je ne odgovorno ako puste Alphu kao na kompu sto je bio TP W10.
 
A cekajte ovi uredjaji sa 512 rama nece dobiti updejt na wp10 na primer lumia 520?
 
Dobice.
 
Da, ja sam odma dobio 8.1 na pfd dok sam imao ativ s
 
Nego sta ce biti sa onima koji imaju vec aktivan pfd na 8.1 a pritom se registruju za Insider w10 :D ??
 
Ja citao da ce krenuti apdejt sistemski ,i da ce tad pfd sam da se izbrise sa telefona i ostace samo insider .
 
Ma furam i ja PfD na Atovu najnormalnije,al nesto se bojim da ce da "srede" da ne moze 10ka. Nadam se da gresim. :)
 
Pitanje... zašto na nekima ima procenat baterije, a na nekima nema na pločici... Svi na denimu... ;)
 
Pitanje... zašto na nekima ima procenat baterije, a na nekima nema na pločici... Svi na denimu... ;)


U bre aj neko lakse pitanje :D nisi formatirao bateriju? :D salim se, pa to je jos uvek beta funkcija, ocekuj da ce na w10 biti ok.
 
Nazad
Vrh Dno