Šta je novo?

Windows (phone) 10

Desava se meni to poslednjih mesec dana mozda i malo vise, moram da kliknem par puta na lock button. Mada primetio sam da ako ja zovem onda radi bez problema.

Sent from mTalk
Ista stvar i kod mene ,a nekad kad okrenem landscape dok gledam klio,ekran pocne da treperi ,pa prestane kad ga vratim na portret.

Sent from mTalk
 
Neviđeno glup tekst.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Stvarno je transfer blama clanak :)
 
Tekst sa AAWP by ''Steva'', sta drugo ocekivati :)
 
Vrlo kvalitetni komentari nema sta :) jedan za drugim :D

Sta nije jasno?! :)

Dropped phone or damage? Just replace the back
No need to stay with plastic - go with leather or wood!
Battery 18 months old and down on capacity? Just buy a new one.
High Amplitude stereo microphones
Oversampling camera
Camera shutter button
Triple LED flash
Headphone jack
Optional virtual controls
Secure Windows!
 
Niko nikada nije osporavao hardver i kameru L950/XL, nego Steva kao u uvek vrda i masi sustinu, kao da citam tekst nekog nostalgicnog ex-inzenjera Zastave koji pokusava da ubedi planetu da je Florida ipak najpametnija i najprakticnija kupovina :)
 
Niko nikada nije osporavao hardver i kameru L950/XL, nego Steva kao u uvek vrda i masi sustinu, kao da citam tekst nekog nostalgicnog ex-inzenjera Zastave koji pokusava da ubedi planetu da je Florida ipak najpametnija i najprakticnija kupovina :)

Pa ako vec imas ocenu da je glup text kao i yooyo, dajte obrazlozite ... dali je ceo text nebuloza ili delovi texta ili ste tek onako po obicaju samo pljucnuli komentar.
 
Brate ako ti ne trolujes, ili ako clanak nije sarkasticno napisan, onda ne znam kakvo obrazlozenje trazis :) Ne znam koja 'stavka' je nebuloznija, navigation bar se sklanja sam u vecini aplikacija i na Androidu, odnosno onda kad ima smisla, "Live tiles".. odakle poceti, da izgledaju cool, i default Windows izgleda bolje od vecine default Androida sa fabrickim ikonicama, ali ne rade pouzdano uopste, cak i za MS-ove aplikacije, da ne pominjem druge poput Instagrama na cijoj plocici stoji neki Like od pre 2 meseca, "Familiarity" ne zelim da komentarisem.. Continuum, radi uzasno na svakom klipu koji sam gledao i generalno jedna jako neprakticna stvar, lakse je nositi tastaturu misa i dock (tri odvojene stvari) i nadati se da ces imati negde da ih utaknes, od nekog prelakog Chromebooka ili Notebooka?
 
@dejan...
Jeste glup tekst, ne vidim poentu dokazivati činjenicu.
:D
 
Hehe... :d
Kad se YU raspala, onda su sve one koji su žalili za istom zvali "jugo-ništa pričati", tako kad WP od skroz u PM, mene će zvati WP-nostalgičar.
Neko je pominjao Floridu, Yugo...
Nema veze sa temom, ali da se osvrnemo na to...
Ja sam diskove, pločice, spreda i pozadi, nakon 44000km platio u Renault servisu 5490sek, rad je plaćen 3129sek, to vam je gospodo 900€.
Švedska i Danska zimi presoljavaju puteve, tako da su zubi unutar diskova pojedeni rđom, ABS nije radio kako treba.
Vrlo rado bi kupio Yugo Amerika, onu verziju sa klimom.
Ovde ako te uhvate da si prekoračio 10km, pozdravi se sa dozvolom, i to za sve kategorije. Tako da i ta Florida može ovde da se vozi... Maksimalna dozvoljena brzina u S je 120km, ali su uglavnom svi putevi ograničena na 110. Danska 110km, ima par deonica gde je 130km.
Kakve veze sve ovo ima sa WP, ima... Dok svi vi težite lamborgini-jima, ja sam zadovoljan sa ovim što imam, jeste možda za vaše pojmove jugo, ali služi svrsi.
Brzo čitajte, dok post nije obrisan...
:D
 
Ovo ti je fenomenalno, imam l640 znam da ima bolje ali meni ovaj telefon sve završava kako treba i ne mogu da se nateram ili nađem racionalan razlog za zamenu.
 
Hehe... :d

Kad se YU raspala, onda su sve one koji su žalili za istom zvali "jugo-ništa pričati", tako kad WP od skroz u PM, mene će zvati WP-nostalgičar.

Neko je pominjao Floridu, Yugo...

Nema veze sa temom, ali da se osvrnemo na to...

Ja sam diskove, pločice, spreda i pozadi, nakon 44000km platio u Renault servisu 5490sek, rad je plaćen 3129sek, to vam je gospodo 900€.

Švedska i Danska zimi presoljavaju puteve, tako da su zubi unutar diskova pojedeni rđom, ABS nije radio kako treba.

Vrlo rado bi kupio Yugo Amerika, onu verziju sa klimom.

Ovde ako te uhvate da si prekoračio 10km, pozdravi se sa dozvolom, i to za sve kategorije. Tako da i ta Florida može ovde da se vozi... Maksimalna dozvoljena brzina u S je 120km, ali su uglavnom svi putevi ograničena na 110. Danska 110km, ima par deonica gde je 130km.

Kakve veze sve ovo ima sa WP, ima... Dok svi vi težite lamborgini-jima, ja sam zadovoljan sa ovim što imam, jeste možda za vaše pojmove jugo, ali služi svrsi.

Brzo čitajte, dok post nije obrisan...

:D


Takav smo mi narod, kod nas je na zalost to tako.
Da ne ide u off, sve sto si napisao , slazem se.
 
Sta vi pisete jbt :d Hoce li vam isteci ti ugovori da se ne patite vise i pisete nebuloze, Samsung J3 fazon jeftiniji od L650..


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pravi sud mogu da daju samo heavy user-i. Heavy user ne može da vozi Floridu. Ovde se ceni sistem a ne model. Win 10 ima potencijal da sa moćnim hardverom bude saab ili volvo, ali na žalost sada je Florida sa Pežoovim motorom i klimom, žuta[emoji2] Ide opasno ali krcka plastika i lupa lim na sve strane. Guram i ja win ali samo zato što mi ne treba bolje, a za ono što meni treba nema bolje.

Sent from almost dumb phone
 
Sta vi pisete jbt :d Hoce li vam isteci ti ugovori da se ne patite vise i pisete nebuloze, Samsung J3 fazon jeftiniji od L650..


Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk


Mozda da pogledas sta ti pises. Ja na ugovor ne uzimam telefon, samo kes.
 
Zato sto pisete kao da nemate mogucnost da se ratosiljate windowsa jos minimum godinu dana :D

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Onda sednes u Yuga i predjes 1000km u cugu i shvatis zasto Mecka kosta koliko kosta.
 
Brate ako ti ne trolujes, ili ako clanak nije sarkasticno napisan, onda ne znam kakvo obrazlozenje trazis :) Ne znam koja 'stavka' je nebuloznija, navigation bar se sklanja sam u vecini aplikacija i na Androidu, odnosno onda kad ima smisla, "Live tiles".. odakle poceti, da izgledaju cool, i default Windows izgleda bolje od vecine default Androida sa fabrickim ikonicama, ali ne rade pouzdano uopste, cak i za MS-ove aplikacije, da ne pominjem druge poput Instagrama na cijoj plocici stoji neki Like od pre 2 meseca, "Familiarity" ne zelim da komentarisem.. Continuum, radi uzasno na svakom klipu koji sam gledao i generalno jedna jako neprakticna stvar, lakse je nositi tastaturu misa i dock (tri odvojene stvari) i nadati se da ces imati negde da ih utaknes, od nekog prelakog Chromebooka ili Notebooka?

Sve ostalo je propalo za Windows, ali Continuum i dalje nema premca. Poenta je da nosis dock i da iskoristis tastaturu i misa sa mesta odakle planiras da koristis Continuum. Kad bi samo mogao da imas lep multitasking kakav su obecavali... Ali to je problem sa Microsoftom, predstave jako dobre ideje, implementiraju ih do pola(ako imas srece), napuste razvoj i onda polako krenu da ti ubijaju uredjaj gasenjem funkcionalnosti.
 
Ima valjda nesto između Yuga i Mercedesa... Toyota... Ne sad stvarno, žena ima samsung j1 (2016) i stvarno ok radi, neću da lažem. E sad, činjenica je da većina light usera nema potrebe da menja win za droid osim zbog neke spec aplikacije ili čisto "ističe mi ugovor".

Sent from almost dumb phone
 
Sve ostalo je propalo za Windows, ali Continuum i dalje nema premca. Poenta je da nosis dock i da iskoristis tastaturu i misa sa mesta odakle planiras da koristis Continuum. Kad bi samo mogao da imas lep multitasking kakav su obecavali... Ali to je problem sa Microsoftom, predstave jako dobre ideje, implementiraju ih do pola(ako imas srece), napuste razvoj i onda polako krenu da ti ubijaju uredjaj gasenjem funkcionalnosti.

Da ali koji su to slucajevi da tamo gde ides ima samo tastatura, mis, i monitor, bez hardvera? :) Ako ides kod prijatelja nekog, sumnjam da je kupio sve periferije a nije uzeo kuciste :) Ako ides u neki hotel, bice samo TV.. dakle opet moras da imas tastaturu i misa sa sobom.. A koliko vidim Samsung je odradio bolji posao s tim, Microsoft prvi zamislio i isfusario do pola a Samsung pokupio i ispeglao.. opet mi je tesko zamisliti koja to varijanta 'poslovnog coveka' ili koja vrsta puta ce koristiti Continuum, i da takav covek nema neki Macbook ili neke jeftinije varijante..
 
Poslednja izmena:
Zato sto pisete kao da nemate mogucnost da se ratosiljate windowsa jos minimum godinu dana :D

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Ja se do drugi püut vracam sa androida na WP ... meni to nije toliko bitno kao nekima, kao da je religija.

Odgovara i koristim, pogledaj malo druge forume IOS i Android teme pa stavi prst na celo i zapitaj se kako to da ima toliko problema na mnogo " boljim " platformama.

Inace óduvek sam furao vrh ponude u vezi WP, lumiu 800 malte ne par meseci posle pojave na trzistu u Austriji pazario, 1020 doduse pazario posle godinu dana od kad je izasla odliican fon, lumia 720 e nju sam na paket i nije top ali je bio odlican fon srednje klase, evo sada 950 , meni je zaista solidan fon i posle Z2 samo patim za nekim app koje su vise tu u telefonu da stoje reda radi al eto.

Ne mozete svoje potrebe stavljati kao univerzalne, to je nemoguce. Mene upravo privlaci razlicitost, eto uskoro bi pazario mazdu RX8 , meni je vankel nesto zaista perverzno , mene ne moze privuci klasican mercedes ili bmw, sta cu takav sam.
 
Hehehe... Ja kad sam pominjao yugo, nisam mislio na udobnost, već praktičnost održavanja. Udobnost korišćenja je diskutabilan, ja što sam stariji, više gledam razmak između osovina, u odnosu na istu klasu, kao i ugao pod kojim stoje ramena i amortizer u odnosu na šasiju.
Od "bulje", mercedes nije ono što je bio.
Radije bi kupio nov stari 560SEC neko bilo koji novi mercedec, majbaha ne računam.
Kvalitet izostaje, nema dobar loš kvalitet.
Ne postoji loš kvalitet, jer šta je onda kvalitet?!
Tako je sa telefonima, nema ugovora, samo za novac... Moj zadnji L830, pre mesec dana čini mi se, je koštao 1000sek, L950 je bio 5690€.
Kad ugase WP, onda ću preći na ios ili android.
 
Ima li neko od vas HP Elite x3? Kako radi u poređenju sa lumijama?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nemam, ali možda dođem u posed jedne... Pošto kolega treba da uzme od firme, pa sko bude opcija da ima na stanju u Telenoru, daću ja njemu i7, a on meni hp... Samo, ako imaju na stanju...
 
Koliko je netačno ovo za Jugo i održavanje i kola, niđe veze sa WPom.
Rotkod, majstor si pisanja zarad pisanja.
 
Nakon poslednjeg apdejta kad se uključi ide poruka o aplikaciji poruke+ kako je sad unapređeno slanje, a aplikacije nigde nema?
 
Nazad
Vrh Dno