Šta je novo?

Windows (phone) 10

Ima opera .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hahhaahh dobra samo sto steka mobile data i nista vise, ocajno odradjena app. HTML5 score visestruko manji od edge, znaci lose.

Monument je dobar i recimo UC.

Ja samo koristim edge :)
 
Ne postoji ni jedna app od Googla.

A deluje kao da se M$ trudi da pravi bolje aplikacije za android nego za windows... Tuga...

Inace, jel' se desavalo nekome da posle hard reseta aplikacije koje su pre radile normalno pocnu da baguju? Odradio HR sinoc, posle instalacije mTalk brljavi samo tako, u poruke ulazi sporije, mape zezaju..?

Sent from mTalk
 
Ja vise ni na kompu ne koristim chrome, jako me nerviralo sto je satirao bateriju, a vise od toga sto je na racunaru kojem "ne radi" ventilator, on radio kao lud... Opet, to nema veze sa ovom temom, imaju neki alternativni pretrazivaci i zavrsavaju posao... Vidi u temi aplikacije.
 
Zavrsavaju posao, ali realno... NEMA dobrog pretrazivaca za WP :(
 
Koji Facebook je dobar za w10? Negde sam citao da postoji ms facebook app, ali ne mogu da nedjem...

Sent from mTalk
 
Da ne odemo u daleki OT, pročitaj malo unaokolo pa vidi ko je iza Nokia telefona. Sa Kinom ima veze koliko i Iphone i mnogi ostali - proizvodnju.

Ma necemo, opusteno.. ali zar nisu kupljeni od strane nekih Kineza ?
Nisu me bas interesovali, pa nisam puno citao..
 
Da ne odemo u daleki OT, pročitaj malo unaokolo pa vidi ko je iza Nokia telefona. Sa Kinom ima veze koliko i Iphone i mnogi ostali - proizvodnju.

Tačno je naveo DeLarge, Kineska firma HMD Global je otkupila pravo na korišćenje brenda Nokije. To je čista istina i ništa drugo a to što je bivši prvi čovek razvojnog tima prešao u novu kompaniju koga debelo plaćaju za ideje to je nešto drugo i sa fincima nemaju ništa više.
 
Netačno. HMD je finska kompanija sa središtem u Finskoj. Takođe, gotovo svi glavni ljudi su nekada radili u Nokiji, plus čovek iz HTC...
Delimično tačno: nisu otkupili nego su "zakupili" ime Nokia, Nokia učestvuje u razvoju modela, a sama nokia ima finansijsku korist od svega.
Nazad na temu. Volim ja WP i želim nešto novo na polju modela telefona da ne pričamo o drugima.
 
Zavrsavaju posao, ali realno... NEMA dobrog pretrazivaca za WP :(

I da i ne... ALI Monument pretrazivac je vrlo funkcionalan na 1GB telefonima...
To i tamo pukne ali se brzo podize tako da nije bitno kad pukne...
 
Samo da skrenem paznju nekima na ovo sto sam radio, neki su i pre ali definitivno se isplati.

Povecao sam sa 256MB na 1024 page file.

NoK5Vv2.jpg


Npr aplikacije koje su djubre poput Messengera ostaju kesirane duze u ram memoriji, evo vec drugi dan bez problema.
Definitivno se isplati povecati VM.


Sent from DeadOS W10M
 
Pregledač sa dodacima se brže podiže od klot edga... Kao i sve ostale aplikacije...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Samo da skrenem paznju nekima na ovo sto sam radio, neki su i pre ali definitivno se isplati.

Povecao sam sa 256MB na 1024 page file.

NoK5Vv2.jpg


Npr aplikacije koje su djubre poput Messengera ostaju kesirane duze u ram memoriji, evo vec drugi dan bez problema.
Definitivno se isplati povecati VM.


Sent from DeadOS W10M
Gde se nalazi ovo? Ja nisam uspeo da nađem u podešavanjima.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
KuNyIbb.jpg


Neon UI, Groove [emoji108]

Sent from DeadOS W10M
 
@dejan87dex gde podešavaš veličinu page file-?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
@dejan87dex gde podešavaš veličinu page file-?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Preko reg editora, a pre toga interop unlock, nesto kao root za droid, ovde je unlock [emoji2]
Imas na xda sve o tome.

c72PAXR.jpg


Sve sto treba je da upises mesto 256 256 > 1024 1024

ili 512 512 / 768 768 ....

Neki su povecali i na 1500 @li ja nebih bas toliko experimentisao, mislim da nema potrebe.

Sent from DeadOS W10M
 
Poslednja izmena:
Kud svi tu i mali Milojica, ponovo na Fast Insider!!
rqCY0eM.png


Sent from mTalk
[emoji2] el si cackao nesto ili regularno sve??

Taj build je rs2 a bice i da je final.

Poslednji na fast za pojedine telefone je 15205

xBGLfZe.jpg





Savetujem ti da ne prikazujes javno mac adresu i imei.
 
Poslednja izmena:
Mene interesuje nesto drugo... File od L950 ima 2.79GB, a od L650 ima 1.80GB, za recimo L930, L1520, L830, L925, L1020... Zar nije bolje u registru staviti L650, za CU.
 
Moram da se ispravim Coc Coc browser
 
Zasto na 535 ne mogu da uradim upgrade na 10? Preko Update advisora nece, kaze da nije podrzana desetka... Ima li neki nacin da se ubaci?

Sent from mTalk
 
Neko je ovde pisao, da je stavio region na Mađersku i da je proradilo...
 
Nazad
Vrh Dno