Šta je novo?

Windows (phone) 10

Lako, otvori izveštaje, tri tačkice u ćošku, dole desno... izađu opcije i tu imaš onemogući obaveštenja... Ovim samo "gasiš" obaveštenje u obliku tona i broja na pločici, ali ipak ispisuje dali je poslato ili nije, ovo još podrazumeva da ti ne izlazi obaveštenje na pločici da je poslata poruka... To je to... ;)
 
Baš me briga... Za igrice PS... i deri...

:d
 
https://www.youtube.com/watch?v=PsgYnex75JY



Evo MS-u zadatak da bar Multitasking screen prekopira od Meego sistema (Opet bih taj telefon uzeo) :) I dalje je nekoliko koraka ispred danasnjih sistema, kompletan Swipe UI <3

Ovo je trebao da bude naslednik Symbiana a pre 3 god je imao NFC ready, BT 4.0 medju prvima na trzistu, super kameru u ono vreme, lep dizajn! imao sam bas ovakav - Cyan :) A ono sto je interesantno je 1GHZ procesor sa 1GB rama , pre 3 god je to bila masina :D Sve fluidno, bez bagova.


Imao n9 ,odusevljen sam telefonom ,al nedostatak aplikacija me primorao da ga prodam :-(
 
Lepo!
Još kad bi se negde video makar deo onog što nam sledi...
 
Да ли је могуће да је именик тако направљен? Фиксна два мобилна и крај а онда ми неки мобилни иду и на факс и на пејџер ... користи ли то неко? Нисам пробао, значи ако пошаљем СМС на неки број који није под два мобилна, џабе сам кречио?
 
Naravno, treba ga sa vremena na vreme ponoviti... Ljudi ne znaju... ;)
 
Sviđa mi se :)
 
Ne sviđa mi se ovaj koncept, previše liči na ios i android. Store je isti kao na androidu. Ova transparentnost me podseća na ios.

Već se po meni nazire pravac kojim ide ms, npr ovi zadnji snimci taskbara i spartan browsera, skroz uprošćene ikonice u metro flat fazonu. Tamno plava i crna boja se dosta pojavljuju.

Znamo i da će početni ekran biti kao na win8 , statična slika.


Evo ovde uovom buildu ima malo novih stvari . Izgled metro aplikacija ...


http://youtu.be/vEbiHIFTqIE
 
Poslednja izmena:
Ovi ogromni tileovi sa kontrolama za music su strava, to mora da je 4x4 ;)
Ima li neki leak za Settings??
 
Full :) Zaista sam iznenadjen mada me i dalje smara ovakav izgled all app menija..
 
A da sacekate bar jos 9 dana i vidite "koncept" iz prve ruke :)
 
Izgleda da ćemo dobiti pre w10, nego denim update... L1020 i ostali... ;)
 
Nazad
Vrh Dno