Šta je novo?

Windows (phone) 10

Pitanje... zašto na nekima ima procenat baterije, a na nekima nema na pločici... Svi na denimu... ;)

Lumia 735 i 830 su došle sa denimom. U međuvremenu smo mi preko pfd dobili par puta update i prešišali te verzije na ovim telefonima( tad je i pušten daj update sa procentima) . Kasnije su i ovi ostali dobili 8.1.1 update koja se izravnjala sa verzijom koju imaju ovi na pfd-u .

Otprilike tako nešto.
 
Meni npr ova precica sa Mobile data kada spustim roletnu pokaze kako je ukljucen mobile data a nije, spustim opet i prikaze da nije.
Inace ta opcija u AC je must have :)
 
Poslednja izmena:
Isto i kod mene,prvo sam mislio da se pali samo od sebe ,al ne samo tako pokaze :)
 
Jel danas treba da izbace taj preview build?
 
Ne ,danas ce valjda reci nesto o wp10 na prezentaciji ,tj sada u 6 :)
 
Settings konačno sređen , početni ekran kao što smo pretpostavili, statična slika kao na windows pc. Za ostalo je rano još...

Office fino deluje takođe. Outlook super, biće ovo dobro .

Univerzalne aplikacije su ključ.
 
Poslednja izmena:
Objasnili su, svaka cast! Ovo ce biti pun pogodak!
 
Ma neću uopšte da instaliram win 10 kad izađe :D
 
Cek, kako ste vi razumeli ovu recenicu? "Windows 10 upgrade will be free for existing users of Windows 7, 8, 8.1 and Windows Phone in the first year after launch”
 
Cek, kako ste vi razumeli ovu recenicu? "Windows 10 upgrade will be free for existing users of Windows 7, 8, 8.1 and Windows Phone in the first year after launch”

Ja lično da ako uradiš upgrade do kraja ove godine onda je free kasnije se plaća. Hoće da privuču odmah ove windows 7 korisnike ...

Izađe npr septembra i onda je free do kraja godine.

Ako se neko seti za godinu ili dve da instalira , onda plaća.
 
Poslednja izmena:
Privuču? :p Tako sam i ja prvo skapirao, ali to previse dobro zvuci, verovatno je ovo sto Coni kaze, posle godinu dana ces morati da placas ili nece vise raditi... ali vise sam mislio prvobitno na Windows Phone deo izjave, ako imam WP telefon takodje ostvarujem pravo na taj besplatan W10 za desktop?
 
Svi korisnici windows 7,8 i 8.1 ce moci da nadograde na w 10 besplatno u prvih godinu dana ,posle toga ce se placati nadogradnja.E sad dal ce se placati i za telefone ne znam ,mada bi to bilo bezveze :)
 
Privuču? :p Tako sam i ja prvo skapirao, ali to previse dobro zvuci, verovatno je ovo sto Coni kaze, posle godinu dana ces morati da placas ili nece vise raditi... ali vise sam mislio prvobitno na Windows Phone deo izjave, ako imam WP telefon takodje ostvarujem pravo na taj besplatan W10 za desktop?

Vidiš da ima ljudi koji su ubeđeni da je win 8.1 a kasnije win 10 ****** i ne razmišljaju da plate novu verziju ako im win 7 radi dobro. Jedino ovako mogu da privuču(privuku :) ) "masu" .

Ako imaš wp onda imaš free update na telefonu i tu tačka. Mada videćemo , biće neki članak .

Pogledaj koliko je malo interesovanje ovde na forumu , pročitaj dole podforume. Ms predstavio dosta interesantnih stvari a pažnje bez.
 
Poslednja izmena:
Svi korisnici windows 7,8 i 8.1 ce moci da nadograde na w 10 besplatno u prvih godinu dana ,posle toga ce se placati nadogradnja.E sad dal ce se placati i za telefone ne znam ,mada bi to bilo bezveze :)


LOL 1$ mesecno za telefone :D
 
Sviđa mi se ovaj Windows 10... Baš je dobar...
 
Pa zar nije ispod 7" free? Ma ne verujem da će se plaćati wp10... Ni govora...
 
Malo mi se gubila konekcija ,jel rekose da ce wp10 biti doatupan za sve lumie ?
 
Ima li negde spisak sta je konkretno dodato za mobove ? Da li je interfejs malo promenjen ili je ista prica kao 8.1 ?
Gledam nesto na phoneareni ali nema puno inf.
 
Tek treba da ga ,,budže" ovo su sve preview verzije i nezavršene stvari....
Ali sviđa mi se...
NEVER BACK ON ANDROID...
 
Interfejs je promenjen,pozadina ,podesavanja , action centar ,xbox music,galerija,kalendar ,office... i to je za sad to sto smo mogli da vidimo
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno