Šta je novo?

Ko stoji iza btc.com :)

majsta

Slavan
Učlanjen(a)
10.11.2006
Poruke
600
Poena
320
Kako danas saznah da je btc.com prodat za 1 milion USD odlucih se da istrazim ko je nekad bio vlasnik vodjen pomisli da je neko sasvim slucajno registrovao ta 3 slova i obogatio se. Ono sto sam otkrio me je totalno iznenadilo.

Domen je registrovan 1998 od strane BrainsTrustCompany za koju kazu da je osnovana 2001? kao rezultat 9.11.2001, kao posljedica napada na USA. Glavna zanimacija ove kompanije je rad za NSA :)

In 2008, BTC partnered with SAFEOperations, Inc. in support of their patented "Intelligent Security" product line, a relationship that continues into 2010 and includes cybersecurity support to the intelligence community, and development, through a technology transfer arrangement with NSA, a suite of vulnerability assessment, policy development, and enterprise information assurance products and services for both Government and Industry clients.

E sad mi vise nista nije jasno, ili jeste?
 
Poslednja izmena:
Dobro i? Neka leva kompanije je nekada davno upila domen i sada je taj domen otkupio neko drugi i...?
 
Domen je bio u vlasnistvu podruznice NSA cijelo vrijeme.
 
9148130.jpg
 

Prilozi

  • 9148130.jpg
    9148130.jpg
    95.1 KB · Pregleda: 433
Zanimljivo. :)

Isto tako iza btc.rs stoji belgrade translation center
Iza btc.si slovenačka firma sa istim imenom
A iza btc.bw, nećete verovati stoji botswana telecommunications corporations limited

:)

Ovo ne pišem da ismevam majstu koji je započeo ovu temu, nego kucnuh na google-u, i ovi domeni prvi iskočiše, pa mi bilo zanimljivo da podelim sa vama. ;)

A pošto su ameri mirođija u svakoj čorbi, nešto sumnjam da imaju veze baš i sa ova tri domena...mada everything is possible :)
 
nema ismevanja nego moje misljenje je da i da jesu "vlasnici" bitcoina ne mogu to vise da budu
 
to "ako" je veliko

ja sam vise zastupljen u teoriji da je amerika sada stampanjem novih 1000 milijardi dolara planirala jedan deo da investira u btce
 
Poslednja izmena:
lol.

kakvih sve bisera ovde ima.

da je US governmentu toliko stalo do bitcoin-a, ne bi morali nista da upumpavaju. dovoljno je da zaplenjene novcice ne prodaju na aukcijama.
 
bez kategorisanja molim...!!!!

da im nije stalo ne bi ni pocinjali sa tim + sto ako se gleda kroz ekonomiju moze se tu svasta unistiti, kupovinom, cuvanjem i kasnijim rusenjem cene...

sledeca bitna stvar je da kinezi mogu preuzeti primat, a ni ti ni ja ne znamo cemu ce sve ovo sluziti, mozemo samo da nagadjamo, tako da opet kazem bez kvalifikacija jer isto vise govori o tebi :)
 
izvini, na glupost se mora odgovoriti adekvatno.

i znamo da ovo služi za pravljenje para. samo skrećem pažnju da čak i oni koji raspolazu beskonačnim rezervama dolara (pošto mogu da ih štampaju, jel) preferiraju zelembaće spram besplatnih virtuelnih novčića.
 
jeste tacno ali kada politika uplete prste a imas valutu gde mozes da uradis manipulaciju bez medjunarodnog prava, postoje izgledi da mozes napraviti presedan u ovim ekonomskim/finansijskim ratovima
 
ponzi illuminati

Kako danas saznah da je btc.com prodat za 1 milion USD odlucih se da istrazim ko je nekad bio vlasnik vodjen pomisli da je neko sasvim slucajno registrovao ta 3 slova i obogatio se. Ono sto sam otkrio me je totalno iznenadilo.

Domen je registrovan 1998 od strane BrainsTrustCompany za koju kazu da je osnovana 2001? kao rezultat 9.11.2001, kao posljedica napada na USA. Glavna zanimacija ove kompanije je rad za NSA :)



E sad mi vise nista nije jasno, ili jeste?


"Ma sve je to PONZI"


http://www.coindesk.com/btc-com-domain-sold-gawminers-record/


GAWMiners ?
Mora da su neki veliki ponzi:

http://gawminers.eu/news/wall-street-journal-gaw-miners-launch-bitcoin-challenger-paycoin/

Nisu valjda ovi:

https://hashtalk.org/

Imaju istog CEO.

illuminati ? Mora da su.
 
Mnogo odgovora ,barem danas,mozda ne sutra,se ukazuje onima koji kliknu na
on topic adresu BTC.com .

Samo UPDATE.
 
Pa kako ga lepe, a i istorija mu je izlepljena, verovatno ce otici u corku :)
 
lol.

kakvih sve bisera ovde ima.

da je US governmentu toliko stalo do bitcoin-a, ne bi morali nista da upumpavaju. dovoljno je da zaplenjene novcice ne prodaju na aukcijama.

Ja mislim da si upravo ti sada izvalio jedan biser... Upravo tako bi mu digli cenu jer bi supply bio manji. Druga stvar, imaju oni dosta zaplenjenog, a i dosta su vec prodali, ali prostom prodajom (ili drzanjem kako ti kazes) ne bi mogli da ubiju Bitcoin...

Ono sto ce izgleda ubiti Bitcoin je firma Blockstream vezano za probleme sa skalabilnoscu.... Ethereum moze da mu otme market-cap cak i u roku od mesec dana, sto se kaze "mark my words".
 
@trancephorm
mislis da ce svako govance unistiti BTC jer si kupio malkice, ethereum ce biti 100% centralizovan, nema to blage veze sa BTC-om i unistavanjem icega
 
Nema ali pokazuje mogucnost pojave "privatnih" novcica sa velikim capom tj.novu vrstu ekonomije kroz emitovanje akcija na svetskom nivou i zaradom p&d semom. Cemo vidimo...
 
Nazad
Vrh Dno